صفحه 12 از 148 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 1480

موضوع: Erasmus Mundus - External Cooperation Window for Iran,Iraq,Yemen

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Erasmus Mundus _External Cooperation Window for Iran, Iraq,Yemen

بچه‌ها موقع آپلود کردن مدارک برای course record چه چیزی رو باید آپلود کرد و یا برای ( description of research topic(for Msc ، اون چطور؟
    برای پاسپورت هم که اسکن صفحهٔ اول،درسته؟

Junior Member

سلام
    من هم یه سوال دارم.
    در اون قسمت که مربوط به previous educational record هست. چند تا گزینه است. فوق لیسانس، دکترا و ...
    طبیعیه که منظورش اون مدرکی که در حال حاضر داریم رو می خواد و دانشگاهی که ازش فارغ شدیم.
    خب حالا مشکل اینجاست که ما که فوق لیسانس رو داریم اگر گزینه مربوط رو انتخاب کنیم دیگه نیازی نیست که عنوان و خلاصه تز رو بنویسیم؟ (آخه این فقط در بخش دکتری هستش)
    خب اگر اینجوریه پس توی average reached in your studies و fields of study و 3 key subjects چی بنویسیم؟

دانشگاه مقصد رو کی باید انتخاب کنیم؟

خیلی متشکرم

Junior Member

من مدرکم کارشناسی ادبیات فرانسه ست می خواستم بدونم رشته ایکه برای ارشد باید انتخاب کنم حتما باید در زیر گروه زبان باشه یا اجباری نیست؟ دوم اینکه با داشتن مدرک لیسانس دوباره میشه برای لیسانس اقدام کرد؟ اگه میشه اونوقت باید مدرک پیش دانشگاهی رو بفرستیم ؟؟؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط marine
    بچه‌ها موقع آپلود کردن مدارک برای course record چه چیزی رو باید آپلود کرد و یا برای ( description of research topic(for Msc ، اون چطور؟
    برای پاسپورت هم که اسکن صفحهٔ اول،درسته؟
    برای description of research اگه درست بگم شبیه پروپزال هست.

اسکن هم از صفحه اول کافی هست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط carpediem
    من مدرکم کارشناسی ادبیات فرانسه ست می خواستم بدونم رشته ایکه برای ارشد باید انتخاب کنم حتما باید در زیر گروه زبان باشه یا اجباری نیست؟ دوم اینکه با داشتن مدرک لیسانس دوباره میشه برای لیسانس اقدام کرد؟ اگه میشه اونوقت باید مدرک پیش دانشگاهی رو بفرستیم ؟؟؟
    هر رشته که دوست داری اگه educational requirment اچازه داده باشه. البته بتابع رشته خودتون مهمتر و ارجه تره برای پذیرش... از نظر اونا.. ولی زیاد هم یه چیزه ثابت نیست
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

فكر نميكنم منظور ار course record همان پروپوزال باشه چون اين به نوعي درsop آورده مي شود. ساير دوستان چه نظري دارند؟
    اشك سبز من و تو موج ها خواهد ساخت

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mana_ni
    فكر نميكنم منظور ار course record همان پروپوزال باشه چون اين به نوعي درsop آورده مي شود. ساير دوستان چه نظري دارند؟
    منم course recordرو نگفتم . من description of research topic گفتم.. course record یه چیزی مثل سوابق تحصیلی می تونه باشه...
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط attanew
    منم course recordرو نگفتم . من description of research topic گفتم.. course record یه چیزی مثل سوابق تحصیلی می تونه باشه...
    پس description of research topic فقط برای اونایی که می خوان phd اقدام کنن نه برای Msc.

دوستان به دادم برسید چندین بار تاکنون submit application فرستادم اما هنوز لینک آپلودو نفرستادن چی کار باید کنم؟
    There`s no time to waste on the empty fights...I`m on your side...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Dave1985
    دوستان به دادم برسید چندین بار تاکنون submit application فرستادم اما هنوز لینک آپلودو نفرستادن چی کار باید کنم؟
    ناا امید نشید ، سیستمشون مشکل داره واسه من هم بعد از حدود ۱۰،۱۲ بار تکرار ثبت شد.

شما دقیقا چی کار کردید؟ من هربار که send application می کنم رشته هامو نشون میده ملی وقتی دوباره از میل میام بیرون و فرداش دوباره می رم اصلا رشته هامو ثبت نشده میبینم فقط personal informationam تو سیستمشون save شده
    There`s no time to waste on the empty fights...I`m on your side...