صفحه 13 از 148 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 1480

موضوع: Erasmus Mundus - External Cooperation Window for Iran,Iraq,Yemen

ApplyAbroad Veteran
    reza.bahmaniar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universität des Saarlandes, CS and CuK

پیش فرض پاسخ : Erasmus Mundus _External Cooperation Window for Iran, Iraq,Yemen

دوستان میخواستم بدونم از دو گروه متفاوت هم میشه انتخاب کرد؟ اونوقت motivation رو چجوری باید بنویسیم؟
    دوستان یه مقدار خویشتن داری بیشتری در جواب دادن به دوستانمون تو انجمن داشته باشیم !!
    .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Dave1985
    شما دقیقا چی کار کردید؟ من هربار که send application می کنم رشته هامو نشون میده ملی وقتی دوباره از میل میام بیرون و فرداش دوباره می رم اصلا رشته هامو ثبت نشده میبینم فقط personal informationam تو سیستمشون save شده
    اون ۱۰ بار اول هرچقدر سابمیت می‌کردم چیزی سابمیت نمی‌شد و دوباره همون پنجرهٔ انتخاب دانشگاه‌ها می‌‌اومد تا اینکه با پشتکار فراوان بالاخره سابمیت شد و پنجره‌ای باز شد که بهم نشون داد دانشگاه‌هایی‌ که سابمیت کردم رو پس اگه به این مرحله نمیرسید و هنوز پنجرهٔ انتخاب دانشگاه هارو می‌‌بینید یعنی‌ که سیستم هنوز تو اغماست .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza.bahmaniar
    دوستان میخواستم بدونم از دو گروه متفاوت هم میشه انتخاب کرد؟ اونوقت motivation رو چجوری باید بنویسیم؟
    انتخاب که می‌شه کرد ولی‌ حالا با چه مهارتی هر دوعلاقتونو تو sop بگنجونید ، یه کم سخته .اون دو زیر گرو‌های که من انتخاب کرده بودم خیلی‌ بی‌ ربط به هم نبودن به خاطر همین برام مشکل ساز نشد.

یعنی هر دفعه که سابمیت میکردید اون گزینه های 1 و 2 و 3 رو که اولی رو باید registered with partner uni و دومی مقطع تحصیلی و سومی رشته ها بودو دوباره پر میکردید و سابمیت می کردید یا فقط بار دوم همش submit applicationo می زدید؟
    There`s no time to waste on the empty fights...I`m on your side...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Dave1985
    یعنی هر دفعه که سابمیت میکردید اون گزینه های 1 و 2 و 3 رو که اولی رو باید registered with partner uni و دومی مقطع تحصیلی و سومی رشته ها بودو دوباره پر میکردید و سابمیت می کردید یا فقط بار دوم همش submit applicationo می زدید؟
    نه آقا جان عین هر ۱۰ بارو هر ۶ قسمتو پر کردم، میگم که تا سابمیت شه پیر شدم.

[quote=marine ]
    نه آقا جان عین هر ۱۰ بارو هر ۶ قسمتو پر کردم، میگم که تا سابمیت شه پیر شدم.
    [/quote

مشکل من حل شد و سیستم رضایت داد ....ممنون از دوستان

چند سوال:
    1- course record چه چیزی باید بنویسیم؟
    2-کسانیکه passport ندارن ترجه شناسنامه بفرستن قبول می کنن یا نه؟

در ضمن یکی از دوستان با تجربه که خودش این بورسو گرفته میگفت که description of research topic خلاصه ای از پروژه مقطع کارشناسی هست (برای اونایی که برای master اقدام می کنن.)

با سلام

در مرحله دوم براي تكميل اپليكيشن در قسمت
    Previous educational record
    ، مدركي رو ميخوايم بفرستيم رو ميپرسه. براي مني كه ليسانس گرفتم و الان دانشجوي فوق ام و براي دكتري ميخوام اقدام كنم فقط همون مدرك ليسانس رو انتخاب كنم ديگه؟
    مدرك ديپلم رو هم اضافه كنيم بهتره؟
    من مدرك موقت ليسانسم (دانشگاه آزاد) دستمه،‌بايد اصل مدرك رو بفرستيم (گرو دانشگاه ارشدمه)؟

اونايي كه اپليكيشنشو كامل كردن لطفا بگن كه ريكام ها رو به چه شكل مي خواد؟‌ايميل از طرف استاد؟ يا اسكن نامه امضا شده توسط استاد؟‌.... ؟

با سپاس

در اپليكيشن مرحله 2، در قسمت Miscellaneous-> Special circumstances در توضيحاتش نوشته كه personal circumstances such as military service رو بنويسيم. يعني چي؟ يعني واقعا وضعيت سربازيمون رو بنويسيم؟

دوستان من تا حالا 2 بار رفتم به اين آدرس https://emecw.gis.lu.se/apply/?lot=8 و ايميلم رو وارد كردم تا برام يك لينك بفرستن ولي هيچ ايميلي نيومده ( هنوز مرحله اول هم نتونستم شروع كنم) گفته بعد از 24 ساعت براتون ايميل مياد الان 3 روز خبري نشده! كسي ميدونه مشكل از كجاست؟
    با تشكر
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!