صفحه 134 از 148 نخستنخست ... 3484124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,331 تا 1,340 , از مجموع 1480

موضوع: Erasmus Mundus - External Cooperation Window for Iran,Iraq,Yemen

Unhappy پاسخ : Erasmus Mundus - External Cooperation Window for Iran,Iraq,Yemen

ظاهرا پرونده امسال هم بسته شده
    یکی از دوستان در فیسبوک اطلاع دادن که:

Dear Friends, I have called to salam project coordinator, he told me that they sent an email to all applicants who are successful. That is to say, whoever have not received any emails are rejected.If you have not received such an email, do not wait anymore because you have been rejected.
    لطفا دوستانی که نتیجه اپلیکشنشون مثبت بوده اطلاع رسانی کنند و نتایج خودشون رو در قسمت نتایج قرار بدند.

با تشکر

Senior Member Context آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Living in Toronto

پیش فرض پاسخ : Erasmus Mundus - External Cooperation Window for Iran,Iraq,Yemen

نقل قول نوشته اصلی توسط applicant_dzg نمایش پست ها
    ظاهرا پرونده امسال هم بسته شده
    یکی از دوستان در فیسبوک اطلاع دادن که:

Dear Friends, I have called to salam project coordinator, he told me that they sent an email to all applicants who are successful. That is to say, whoever have not received any emails are rejected.If you have not received such an email, do not wait anymore because you have been rejected.
    لطفا دوستانی که نتیجه اپلیکشنشون مثبت بوده اطلاع رسانی کنند و نتایج خودشون رو در قسمت نتایج قرار بدند.

با تشکر
    منطقی به نظر نمیاد. سایت هنوز آپدیت نشده و مهمتر ازون پس چه دلیلی داره که 1 ساعت پیش به من ایمیل بزنن و بگن اگه فارغ شدی بده مدرکت رو.... فکر میکنم گفته بودن که اینا به همه ایمیل میزنن، جه برده باشی چه نه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Context نمایش پست ها
    منطقی به نظر نمیاد. سایت هنوز آپدیت نشده و مهمتر ازون پس چه دلیلی داره که 1 ساعت پیش به من ایمیل بزنن و بگن اگه فارغ شدی بده مدرکت رو.... فکر میکنم گفته بودن که اینا به همه ایمیل میزنن، جه برده باشی چه نه.
    منم با نظر شما کاملا موافقم، علاوه بر اینکه قرار بود ایمیل پذیرش و یا ریجکت به همه ارسال بشه حتی قرار بود لیست شماره پرونده قبولی ها در سایت هم زده بشه.
    ولی چندان دلیلی هم نمیبینم کسی بیاد این وسط دروغ بگه، چی عایدش میشه؟ با توجه به سابقه سلام1 که تقریبا یک ماه دیرتر نتایج را در دو نوبت دادن، بعید نیست زیر قول هاشون بزنن.
    منم امیدوارم حرف این کسی که گفته تماس گرفته درست نباشه
    شاید شما جز پذیرفته شده ها هستین

با آرزوی موفقیت برا همه
    ویرایش توسط applicant_dzg : May 30th, 2014 در ساعت 08:22 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Context نمایش پست ها
    کانتکست جان؛ اگر امکانش هست از رزومه و اینکه برای چه رشته و دانشگاهی اقدام کردی بگو. با ایمیلی که بهت دادن، به نظر می رسه یکی از افراد در لیست می‌تونید شما باشید.

هنوز هیچکس خبری رسمی نداره؟
    معلوم نیست چه خبره!
    یه سری کامنت هایی که خود کوردیناتور در صفحه فیسبوک روی پست 10 ژانویه گذاشته:

Dear Candidates, results should be known the latest in May 2014. We received almost 3500 applications

Dear Sadiq, everyone who closed the application will receive the email notification whether she/he was accepted or not. On our website we will announce the SALAM ID numbers of the selected candidates.

Junior Member

هنوز هیچکس خبری رسمی نداره؟
    معلوم نیست چه خبره!
    یه سری کامنت هایی که خود کوردیناتور در صفحه فیسبوک روی پست 10 ژانویه گذاشته:

Dear Candidates, results should be known the latest in May 2014. We received almost 3500 applications

Dear Sadiq, everyone who closed the application will receive the email notification whether she/he was accepted or not. On our website we will announce the SALAM ID numbers of the selected candidates.

اینجوری از کامنت‌های زیر پست اخر صفحه پروژه سلام در فیسبوک پیداست، یه سری‌ها نامه های قبولیشون را دریافت کردند. تا الان 2 نفر، یکی پست داک و یکی هم استاف بوده گویا. یکی از ایران و یکی هم از عراق. در هر صورت هنوز مشخص نیست. گمانه زنی‌ها حاکی از اینه که احتمالا افرادی که رزومه قوی داشتند را پذیرفتند و بقیه در حال بررسی هستند. خدا داند!

Junior Member pooya_ww آواتار ها

فکر کنم بشه نتیجه گرفت که دست کم جوابی برای مستر اعلام نکردند هنوز.

همین الان یک صفحه به صفحه اصلی سلام اضافه شد
    http://portal.uw.edu.pl/en/web/salam/results
    ویرایش توسط applicant_dzg : May 31st, 2014 در ساعت 03:36 PM

من ایمیل ریجکت دریافت کردم! همگی موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Heriot-Watt University, Chemical Innovation and Regulation

من ایمیل ریجکت دریافت کردم! همگی موفق باشید.
    شما برای مستر اقدام کرده بودین ؟