صفحه 138 از 148 نخستنخست ... 3888128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,371 تا 1,380 , از مجموع 1480

موضوع: Erasmus Mundus - External Cooperation Window for Iran,Iraq,Yemen

پیش فرض پاسخ : Erasmus Mundus - External Cooperation Window for Iran,Iraq,Yemen

خواهشا در اینجا با مطرح کردن شایعات.انگیزه دانشجویان روپایین نیاریم. کلا اراسموس با دانشگاههای حد پایین کار نمیکنه.نمونه اش خودم.اراسموسی دانشگاه گوتینگن است که اتفاقا خیلی هم معتبر است وزارت علوم از خداش میخواد دانشجویان ایرانی بیاند اینجا در ضمن ارز دانشجویی هم میگیرم و هیچ مشکلی نیست وحتی درخواست هییئت علمی هم داده ام که با جایابی در یکی از دانشگاههای معتبر هم موافقت شده.

Senior Member Context آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Living in Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط mghanbari43 نمایش پست ها
    خواهشا در اینجا با مطرح کردن شایعات.انگیزه دانشجویان روپایین نیاریم. کلا اراسموس با دانشگاههای حد پایین کار نمیکنه.نمونه اش خودم.اراسموسی دانشگاه گوتینگن است که اتفاقا خیلی هم معتبر است وزارت علوم از خداش میخواد دانشجویان ایرانی بیاند اینجا در ضمن ارز دانشجویی هم میگیرم و هیچ مشکلی نیست وحتی درخواست هییئت علمی هم داده ام که با جایابی در یکی از دانشگاههای معتبر هم موافقت شده.
    شما مگه بورس نداشتید که ارز دانشجویی میگرفتید ؟!

دوست عزیز شایعه کجا بوده!!!!!میگم من خودم اراسموس پإیرش دارم و وقتی پیگیری کردم گفتن تایید نمیکنیم .همچنین یسری نامه ردی از دانشجوهای دیگه هم بهم نشون دادن!البته این از ارزش اراسموس کم نمیکنه و من خودم چه اینجا تایید بشه چه نشه تا دو مااه دیگه کورسمو شروع میکنم.

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Basque country

دوستان منم يراي اين بورس شركت كرده بودم.براي من ايميل زدن به مضمون زير.چه دردسرتون بدم بعد از كلي مكاتبه آخرش به من يه پذيرش دادن اما بدون فاند!!!حالا هم موندم چيكار كنم!از طرفي موقعيت خوبيه و از طرف ديگه 4000 يورو در هر ترم بدون احتساب باقي هزينه ها ي زندگي كمي برام سنگينه!!

I would like to inform you, that the Steering Committee of the AMASE-Master programme has accepted your application for the Master Course, but you cannot be considered for an ERASMUS MUNDUS scholarship.

In case you would still like to join our programme without a scholarship, you were accepted to carry out your studies at the following Universities:

Entrance University:
    UdS in Saarbrücken, Germany

Second University:
    LTU in Luleå, Sweden

Your acceptance is under the condition that you will take part in the German language course in September 2014 before the semester in Saarbrücken will begin.

The activities within the master will start with an Integration Week from the 25th to the 31st of August in Saarbrücken, where all participants of the master will have to attend.
    I remind you that the language of instruction at UdS is German and at LTU is English. Therefore, if your knowledge of English is not sufficient, we strongly recommend you to start learning or to improve it as soon as possible.

For attending the master, you have to pay the tuition fees to the coordinator (Saarland University).
    The tuition fees of the AMASE programme for non EU-Students are 4.000 EUR per Semester, to be paid before the beginning of each semester.
    The fees include the local registration fees, basic health insurance, language courses, accommodation for participating in the integration week in Saarbrücken.

In case you want to join the programme without ERASMUS MUNDUS scholarship, please confirm this via e-mail and we will send you the following documents:
    - an Admission Letter to the AMASE programme from the coordinator
    - an Admission Letter from your entrance university
    - a Study Place Acceptance Form, which you have to complete, sign and send back to me.

With all this documents you would be able to ask for a student visa at the German embassy. We recommend you to ask at the embassy in advance, which are all the requisites to get the visa.

I kindly ask you to confirm me, that you have received this e-mail and if you intend to join the master until the 7th of July 2014.

Yours sincerely,

من که اپلای کردم اول جواب اومد که ریجکت شده ، دیروز میل اومده که پذیرش با فاند کامل !
    می خوام بدونم کسی شرایط مشابه داره؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_ranjbar نمایش پست ها
    من که اپلای کردم اول جواب اومد که ریجکت شده ، دیروز میل اومده که پذیرش با فاند کامل !
    می خوام بدونم کسی شرایط مشابه داره؟!
    مبارک باشه- کدوم کشور قبول شدید؟کی جوابش آمد؟ نامه بورس رو واستون ارسال کردند؟

Junior Member

دوستان شهر santiago de compostela اسپانیا که تو برنامه های اراسموس موندوس هست، شهر جالبی نیست ! دانشگاهش تو بعضی رشته ها خوبه و استادای خوبی هم داره . اما هم آب و هواش بده ، هم آدماش خیلی نایس نیستن !!!

Member blueearth آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    زیست

والا کار امثال مثل من از یان حرفا گذشته
    من به شخصه به هیچ عنوان کاری به این چیزاش ندارم و همینکه بورس کامل هست کافیه و جاش شکرش باقی...حالا امیدوارم به خاطر این دلایلی که اوردید متقاضی برای کمتر بشه شانس ما افزایش پیدا کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط neginnn نمایش پست ها
    دوستان شهر santiago de compostela اسپانیا که تو برنامه های اراسموس موندوس هست، شهر جالبی نیست ! دانشگاهش تو بعضی رشته ها خوبه و استادای خوبی هم داره . اما هم آب و هواش بده ، هم آدماش خیلی نایس نیستن !!!

Member mehrfarid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    university of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط blueearth نمایش پست ها
    والا کار امثال مثل من از یان حرفا گذشته
    من به شخصه به هیچ عنوان کاری به این چیزاش ندارم و همینکه بورس کامل هست کافیه و جاش شکرش باقی...حالا امیدوارم به خاطر این دلایلی که اوردید متقاضی برای کمتر بشه شانس ما افزایش پیدا کنه
    دوستان زمان ثبت نامش کی هست؟ کجا میشه دید این بر نامه رو؟ فقط همین دانشگاه داخل اسپانیاست یا کشورهای دیگه هم هست؟؟ (من دانشجوی دانشگاه تهران بودم این برای همست یا برای دانشگاه های خاص)
    مرسی

Member blueearth آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    زیست

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrfarid نمایش پست ها
    دوستان زمان ثبت نامش کی هست؟ کجا میشه دید این بر نامه رو؟ فقط همین دانشگاه داخل اسپانیاست یا کشورهای دیگه هم هست؟؟ (من دانشجوی دانشگاه تهران بودم این برای همست یا برای دانشگاه های خاص)
    مرسی
    زمانش دقیق مشخص نیست اواخر امسال یا اویایل سال بعد
    http://www.usc.es/marhaba/call.htm