صفحه 139 از 148 نخستنخست ... 3989129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,381 تا 1,390 , از مجموع 1480

موضوع: Erasmus Mundus - External Cooperation Window for Iran,Iraq,Yemen

پیش فرض پاسخ : Erasmus Mundus - External Cooperation Window for Iran,Iraq,Yemen

سلام به همگی

دوستان من دچار یه تناقضی شدم. تو application guideline صفحه 6 قسمت required documents برای اقدام برای مستر، علاوه بر ریزنمرات لیسانس، یکی از مدارک رو نوشته Master transcript of records (if applicable. بعد اومده انتهای صفحه 9 یه سری مواردی رو نوشته که میتونه باعث حذف و ریجکت شدن پرونده شما بشه از جمله: they apply for an academic level that they have already completed. من الان نمی فهمم اون صفحه ی شش چیه، این عوامل ریجکت صفحه نه چیه! من الان ارشدم رو تموم کردم و همه مدارکم هم کامل دستمه و قصد داشتم دوباره برای یه ارشد دیگه از طریق این برنامه اقدام کنم. چون نمرات ارشدم بالاتره میخواستم حتما ریزنمرات ارشد رو هم براشون بفرستم اما الان با توجه به توضیحات صفحه 9 نمی دونم باید چه کار کنم. یعنی اگه مدارک ارشدم رو هم بفرستم و هم برای یه ارشد دیگه اراسموس اقدام کنم ریجکتم میکنن؟ لطفاً اگر می دونید راهنمایی کنید. خیلی گیج شدم! ممنون

یه سوال دیگه هم داشتم.
    من هم از دانشگاه تهران فارغ التحصیلم و هم ایرانی ام حالا یعنی هم برای TG1 و هم TG3 هردوتا رو می تونم اقدام کنم؟
    راستش متوجه نمیشم تفاوت این دوتا و شیوه اقدام براشون چیه؟ آیا اگر از طرف هردوتاشون اقدام کنم شانس پذیرشم بالاتر میره؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

Member blueearth آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    زیست

خیر بشما حق شرکت در مستر رو ندارید! چون مدرک ارشد رو دارید.
    با توجه به اینکه ارشد دارید فقط میتونید برای دکترا اقدام کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط mf20 نمایش پست ها
    سلام به همگی

دوستان من دچار یه تناقضی شدم. تو application guideline صفحه 6 قسمت required documents برای اقدام برای مستر، علاوه بر ریزنمرات لیسانس، یکی از مدارک رو نوشته Master transcript of records (if applicable. بعد اومده انتهای صفحه 9 یه سری مواردی رو نوشته که میتونه باعث حذف و ریجکت شدن پرونده شما بشه از جمله: they apply for an academic level that they have already completed. من الان نمی فهمم اون صفحه ی شش چیه، این عوامل ریجکت صفحه نه چیه! من الان ارشدم رو تموم کردم و همه مدارکم هم کامل دستمه و قصد داشتم دوباره برای یه ارشد دیگه از طریق این برنامه اقدام کنم. چون نمرات ارشدم بالاتره میخواستم حتما ریزنمرات ارشد رو هم براشون بفرستم اما الان با توجه به توضیحات صفحه 9 نمی دونم باید چه کار کنم. یعنی اگه مدارک ارشدم رو هم بفرستم و هم برای یه ارشد دیگه اراسموس اقدام کنم ریجکتم میکنن؟ لطفاً اگر می دونید راهنمایی کنید. خیلی گیج شدم! ممنون

رشته و دانشگاه
    زیست

بعید هست شما برای هر دوتا بتونید اقدام کنید
    چون تا اونجاییکه میدونم شما باید یکیش رو انتخاب کنید
    گروه اول اختصاصی برای کسایی هست که از دانشگاه های پارتنر هستند بنابراین تعداد شرکت کننده نسبت به گروه سوم به مراتب کمتره
    شانس شما برای گروه اول حیلی بیشتر هست
    یه سوال دیگه هم داشتم.
    من هم از دانشگاه تهران فارغ التحصیلم و هم ایرانی ام حالا یعنی هم برای TG1 و هم TG3 هردوتا رو می تونم اقدام کنم؟
    راستش متوجه نمیشم تفاوت این دوتا و شیوه اقدام براشون چیه؟ آیا اگر از طرف هردوتاشون اقدام کنم شانس پذیرشم بالاتر میره؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط blueearth نمایش پست ها
    بعید هست شما برای هر دوتا بتونید اقدام کنید
    چون تا اونجاییکه میدونم شما باید یکیش رو انتخاب کنید
    گروه اول اختصاصی برای کسایی هست که از دانشگاه های پارتنر هستند بنابراین تعداد شرکت کننده نسبت به گروه سوم به مراتب کمتره
    شانس شما برای گروه اول حیلی بیشتر هست
    ممنون از راهنماییتون. من حدود هشت سال پیش لیسانسم رو از دانشگاه تهران گرفتم و چهار سال پیش هم ارشد رو از دانشگاه دیگه ای. الان نمیدونم بهتره با مدرک لیسانس دانشگاه تهران برای گرفتن مستر از طریق گروه یک اقدام کنم که به قول شما شانسم بیشتره و حرفی از داشتن ارشد نزنم، یا با مدرک ارشد برای دکتری اقدام کنم از طریق گروه سه؟
    امکانش هست که متوجه بشن من ارشد هم داشته ام؟ اگر بخوام برای گروه یک اقدام کنم آیا دانشگاه خودش باید وارد پروسه اپلای بشه یا خودم باید مدارک رو بفرستم؟ و سوال آخر اینکه کسانیکه از طریق گروه یک اقدام میکنن آیا exchange mobility محسوب میشن همه؟ یعنی همزمان باید دانشجویی از ایران بره اونجا و از اونجا یکی بیاد ایران دانشگاه تهران؟ ببخشید خیلی سوال کردم. اگر لطف کنید و راهنمایی کنید یک دنیا ممنون میشم. پروسه اراسموس برام خیلی ناآشناست.

رشته و دانشگاه
    زیست

ببینیدشما وقتی دکترا بخواید اقدام کنید باید مدارک لیانسنتون رو هم بفرستید ببخشید ولی اون کمیته بررسی که گوشاشون دراز نیست خب وقتی ببینن شما با لیسانس تهران ارشد اقدام کردید بعدش از اون طرف با ارشدتون هم دکترا خب مسلمه در همون مرحله اول رد میشید.
    اگر جدول ها رو ببیند تعداد افرادی که میرن و میان رو برای هر گروه نوشته به ازای هر کسی که میره یکی میاد
    شما به نظر مجبورید انتخاب کنید بین ارشد و دکترا برای گروه یک چهار نفر ارشد میگیرن یک نفر دکترا
    برای گروه سه 2 تا ارشد تا 2 تا دکترا
    میبیند ارقام زیاد چشمگیر نیست تفاوتش یا شانس و یا اقبال با توجه به رزمتون باید تصمیم بگیرید البته فکر اینم بکنید که اگر رزومه ارشدتون رو برای لیسانس جا بزنید مثلا مقاله ای که دو سه سال بعد از کارشناسی منتشر کردید شاید ابهام بر انگیز بشه البته شاید در کل همه جوانب رو در نظر بگیرید چون همینجوریش هم رقابتش خیلی فشردست
    ممنون از راهنماییتون. من حدود هشت سال پیش لیسانسم رو از دانشگاه تهران گرفتم و چهار سال پیش هم ارشد رو از دانشگاه دیگه ای. الان نمیدونم بهتره با مدرک لیسانس دانشگاه تهران برای گرفتن مستر از طریق گروه یک اقدام کنم که به قول شما شانسم بیشتره و حرفی از داشتن ارشد نزنم، یا با مدرک ارشد برای دکتری اقدام کنم از طریق گروه سه؟
    امکانش هست که متوجه بشن من ارشد هم داشته ام؟ اگر بخوام برای گروه یک اقدام کنم آیا دانشگاه خودش باید وارد پروسه اپلای بشه یا خودم باید مدارک رو بفرستم؟ و سوال آخر اینکه کسانیکه از طریق گروه یک اقدام میکنن آیا exchange mobility محسوب میشن همه؟ یعنی همزمان باید دانشجویی از ایران بره اونجا و از اونجا یکی بیاد ایران دانشگاه تهران؟ ببخشید خیلی سوال کردم. اگر لطف کنید و راهنمایی کنید یک دنیا ممنون میشم. پروسه اراسموس برام خیلی ناآشناست.

Senior Member Gclub آواتار ها

دوستان عزیز و با تجربه میشه به سوالات بنده پاسخ بدین؟
    1. آیا برای رشته فاینانس هم دانشجوی دکترا/فوق لیسانس فاند اراسموس تعلق می گیره؟
    2. چه جور لیست رشته ها و دانشگاه ها رو میشه پیدا کرد؟
    http://www.usc.es/marhaba/downloads.htm
    3. سایت اپلای برای این فاند همین سایت بالاست؟

با سلام
    فاند دارم. و ارز هم میگیرم. مشکلی هم تا حالا نبوده

دوست عزیز فکر میکنم تارگت سوم برای ایرانی های مقیم خارج از کشور(پناهنده ها ) باشه نه برای همه !!!
    ایرانی بودن تارگت دوم محاسبه میشه که امسال از سلام حذف شد.

سلام دوستان... یه سوال فوری دارم، توروخدا کمک کنید
    من برای یکی از پروگرم های اراسموس اپلای کردم. به من زنگ زدن که برای اسکولارشیپ باید باهمه مصاحبه کنن (از طریق اسکایپ). من آخر هفته قراره مصاحبه کنم.
    چه اطلاعاتی نیازه بدونم؟ چون آخه این رشته ای که واسش اپلای کردم، دقیقا رشته ی کارشناسی خودم نیست. چه سوالاتی معمولا میپرسن؟ ممنون میشم کمک کنید.