صفحه 14 از 148 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 1480

موضوع: Erasmus Mundus - External Cooperation Window for Iran,Iraq,Yemen

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : Erasmus Mundus _External Cooperation Window for Iran, Iraq,Yemen

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_teh
    دوستان من تا حالا 2 بار رفتم به اين آدرس https://emecw.gis.lu.se/apply/?lot=8 و ايميلم رو وارد كردم تا برام يك لينك بفرستن ولي هيچ ايميلي نيومده ( هنوز مرحله اول هم نتونستم شروع كنم) گفته بعد از 24 ساعت براتون ايميل مياد الان 3 روز خبري نشده! كسي ميدونه مشكل از كجاست؟
    با تشكر
    همونطوز که پجه ها در پست های قبلی گفتند، یه کم سیستم باگ داره یا .. و دوباره یا سه باره انجام داده تا بلاخره جواب بده.. فقط emil همون لحظه میاد پس وقت رو از دست نده ..
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

نقل قول نوشته اصلی توسط TheGeek
    با سلام

در مرحله دوم براي تكميل اپليكيشن در قسمت
    Previous educational record
    ، مدركي رو ميخوايم بفرستيم رو ميپرسه. براي مني كه ليسانس گرفتم و الان دانشجوي فوق ام و براي دكتري ميخوام اقدام كنم فقط همون مدرك ليسانس رو انتخاب كنم ديگه؟
    مدرك ديپلم رو هم اضافه كنيم بهتره؟
    من مدرك موقت ليسانسم (دانشگاه آزاد) دستمه،‌بايد اصل مدرك رو بفرستيم (گرو دانشگاه ارشدمه)؟

اونايي كه اپليكيشنشو كامل كردن لطفا بگن كه ريكام ها رو به چه شكل مي خواد؟‌ايميل از طرف استاد؟ يا اسكن نامه امضا شده توسط استاد؟‌.... ؟

با سپاس
    مدرک دیپلم رو اضافه کنی در صورتیکه معدلت بالا باشه بهتره

اونا به اصل یا موقت بودن مدرک کاری ندارن ترجمه مدرکتو با مهر وزارت خارجه می خوان
    There`s no time to waste on the empty fights...I`m on your side...

Junior Member

سلام
    شما در این motivation statement چی می نویسید؟
    من یه پاراگراف انگیزه تحصیل، یه دو خط حوزه های مورد علاقه، یه دو پاراگراف در مورد دو تا موضوع مورد علاقه بیشتر توضیح دادم. بعد هم یه پاراگراف توانائیها و استعدادها شامل نرم افزارها و زبان و هنرهای دیگه و بعدش هم در پایان یه پاراگراف در مورد آینده شغلی
    حالا که رفتم مرحله بعد می بینم که اینجا باید research topic بنویسم در حالی که من دو پاراگراف در motivation statement نوشتم.
    حال سوالم اینه که نظر شما چیه کلا؟ آیا باید اون دو تا پاراگراف رو حذف کنم و بعد اینجا اضافه کنم. اصلا اون motivation statement ساختار خوبی داره؟ چی کم داره؟
    خیلی متشکرم

دوستان در اول فرم که تاریخ اعتبار پاسپورت کی هست من پاسپورتم ماه دیگه به
    سال آخر اعتبارش میرسه و می خوام عوض کنم حالا اینا ببینن اعتبار پاسپورت کمتر از یکساله مشکل ایجاد نمیکنه؟؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط hn
    دوستان در اول فرم که تاریخ اعتبار پاسپورت کی هست من پاسپورتم ماه دیگه به
    سال آخر اعتبارش میرسه و می خوام عوض کنم حالا اینا ببینن اعتبار پاسپورت کمتر از یکساله مشکل ایجاد نمیکنه؟؟

ممنون
    به نظر من روزه شك دار نگير برو زودتر اقدام كن براي پاسپورت جديد. همين فردا اقدام كني يكي دو هفته اي حاضر ميشه ( تا اونجايي كه من ميدونم)
    موفق باشي
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

Junior Member

سلام...
    اگه کسی نمره زبان نداشته باشه بهش فرصت ارسال می دن یا ریجکت می شه؟

ApplyAbroad Veteran
    reza.bahmaniar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universität des Saarlandes, CS and CuK

با توجه به اینکه بعضی از upload requirement ها نا مفهومه خیلی خوب بود که یکی از دوستان با تجربه (اهل کتاب) بیاد و یه توضیح اجمالی در مورد اونا تو یه پست بده. هرچند جسته و گریخته تو همین بخش یه سوال و جوابایی شده...
    در ادامه هم چند تا سوال در همین راستا مطرح می کنم اگه جواب بدید ممنون میشم:
    1- Proof of registration رو از کجا باید بیاریم؟
    2- منظور از Official Transcript of Diploma or Degree ریز نمراته؟ ویا اینکه Course record ریز نمراته و Official Transcript of Diploma or Degree مدرکه؟ واسه کسایی که مثل من مدرکشون دستشون نیست و درسشون تموم نشده باید چی واسه اینا آپلود کنن؟
    3- یکی از دوستان گفته بود Description of research topic واسه کسایی که برا Phd اقدام میکنن. یعنی چی؟ پس کسایی که واسه master اقدام میکنن چیکار باهاس بکنن؟
    4- مدرک زبان(TOEFL) رو هم که فقط اسکن کنیم و بفرستیم کافیه دیگه؟

با تشکر از شما دوست عزیز
    دوستان یه مقدار خویشتن داری بیشتری در جواب دادن به دوستانمون تو انجمن داشته باشیم !!
    .

كسي ميدونه ريكام ها رو به چه شكل مي خواد؟‌ايميل از طرف استاد؟ يا اسكن نامه امضا شده توسط استاد؟‌.... ؟

با سپاس

این لینکیه که من برای apply ازش استفاده میکنم
    https://emecw.gis.lu.se/apply/?lot=8

اما تو سایت اصلی باید از اینجا اپلای کرد؟
    http://www.erasmusmundus8.net/application/Registration/

که هنوز راه نیفتاده کسی هست بدونه جریان چیه؟

تو قسمت Type of degree چی باید بنویسیم من دانشنامه لیسانس و فوق لیسانس دارم
    کدوم یکی از اینها میشه؟
    university degree؟
    certificate ya diplom?

با تشکر
    علی
    من به این امید زندم این روزها هم میگذره این وضعیت عوض میشه

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط TheGeek
    كسي ميدونه ريكام ها رو به چه شكل مي خواد؟‌ايميل از طرف استاد؟ يا اسكن نامه امضا شده توسط استاد؟‌.... ؟

با سپاس
    باید نامه اسکن شده با امضا و مهر باشه. البته با سربگ دانشگاه باشه بهتره!
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.