صفحه 143 از 148 نخستنخست ... 4393133134135136137138139140141142143144145146147148 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,421 تا 1,430 , از مجموع 1480

موضوع: Erasmus Mundus - External Cooperation Window for Iran,Iraq,Yemen

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Erasmus Mundus - External Cooperation Window for Iran,Iraq,Yemen

سلام دوستان
    کسی میدونه این که میگن شما اسکولارشیپ گرفتی ولی باید دانشگاه پذیرشتونو تایید کنه ینی چی؟ یعنی دانشگاه دوباره پرونده رو واسه پذیرش بررسی میکنه و اگه نده کنسل میشه؟

Junior Member

سلام. من امروز توی لیست دانشگاههای پارتنر نگاه کردم انگار دیگه دانشگاه شیراز جزو دانشگاههای پارتنر نیست. چی شده؟ اگه کسی چیزی میدونه جواب بده. ممنون

Junior Member

سلام
    امروز ایمیل بورسیش بهم اومد. یه سوال! ازم پرسیدن باید اسکن گذرنامم رو همراه با جواب تایید حضور در طرحشون رو ظرف 5 روز ایمیل کنم
    اما من گذرنامه ندارم و تازه واسه گرفتنش اقدام کردم. میشه ازشون وقت گرفت؟ من برای کشور لهستان در رشته ادبیات زبان انگلیسی قبول شدم، اگر کسی تجربه ای داشته در این طرح اراسموس یا سلام لطفا در میون بذاره
    در آخر هم آقا یا خانم loosian هر سال الویت رو به یکی یا جند دانشگاه پارتنر ایران میدن که پذیرش الانشون از دانشگاه فردوسی بود

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد.مهندسی صنایع.دانشگاه فردوسی

سلام
    وقتتون بخیر.بنده امسال برای مقطع دکترا مهندسی صنایع از دانشگاه minho پرتقال پذیرش گرفتم و استاد هم در مورد بورس قول هایی داده.(هزینه های زندگی)
    این دانشگاه جزو دانشگاههای European Partners این بورس هست.دانشگاه ارشد منم فردوسی مشهد.آیا من میتونم واسه این بورس اقدام کنم؟سال دیگه؟
    بهد از شروع دوره دکترا؟

Junior Member

سلام و عرض ادب.
    دانشجوی ارشد حقوق دانشگاه اصفهانم.
    من قصد اپلای برای مقطع دکترای حقوق در سال 2016 در آلمان دارم و هنوز مکاتبه با اساتید آلمانی رو شروع نکردم چون میگن هنوز زوده برای پاییز 2016 مکاتبه کنی و بذار سپتامبر.
    به هر حال...

1) ددلاین بورس اراسموس مندس برای کسایی که برای پاییز 2016 چه زمانیه؟
    2) دانشگاه اصفهان جزو پارتنر هاست؟
    3) مثل موسسه DAAD برای پذیرش بورسیه ترجمه مدرک ارشد رو میخواد!!! چون ما تا تابستون 2016 دانشجو هستیم!
    4) مدرک زبان رو تا اسفند میتونم آیلتس7 بگیرم، اینجوری پذیرش مشروط میدن؟

Junior Member

دوستان منم تازه این بورسیه برای آراس موس رو دریافت کردم و طی تحقیق این چند روزم ، این بورسیه 10 ماهه که من برای دوره مستر گرفتم در واقع دوره postgraduate روساپورت میکنه .. و برای دوره کتنل مستر که 18 ماه است ، 8 ماه باقیمانه رو از خرج دانشگاه گرفته تا ویزا و بیمه و حتی تبدیل اون مدرک به Msc رو باید خودمون بدیم که چیزی حدود 26000 یورو میشهبرای کشوری مثل هلند.
    با این تحقیقاتم متوجه شدم تحصیل برای این دوره فقط ارزش یادگیری مهارت رو داره ، البته اگر میزان پول براتون مهم نیست می تونید ادامه بدین و مستر رو دریافت کنید . ولی سوال اینجاست آیا این همه هزینه صرفه دارد یا نه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Apple_Pie نمایش پست ها
    سلام
    امروز ایمیل بورسیش بهم اومد. یه سوال! ازم پرسیدن باید اسکن گذرنامم رو همراه با جواب تایید حضور در طرحشون رو ظرف 5 روز ایمیل کنم
    اما من گذرنامه ندارم و تازه واسه گرفتنش اقدام کردم. میشه ازشون وقت گرفت؟ من برای کشور لهستان در رشته ادبیات زبان انگلیسی قبول شدم، اگر کسی تجربه ای داشته در این طرح اراسموس یا سلام لطفا در میون بذاره
    در آخر هم آقا یا خانم loosian هر سال الویت رو به یکی یا جند دانشگاه پارتنر ایران میدن که پذیرش الانشون از دانشگاه فردوسی بود

شما پذیرشتون به چه صورته ؟ برای چه مقطعی و چه مدت؟
    دانشگاه خودتون رو اگه میشه بگید

Junior Member

با سلام
    من بورسیه اراسموس را برای دکتری برق دریافت کردم اما از دانشگاه بهتری پذیرش گرفتم و می خواهم نامه ای برای رد پذیرش فاند اراسموس بزنم. در مورد متن ایمیلی که میخواهم برای استاد و همچنین اراسموس بزنم کمک میخواهم. چون تمام مراحل پذیرش انجام شده و در مرحله گرفتن ویزا این تصمیم را گرفته ام. اگر این موضوع مربوط به این تاپیک نیست لطفا مرا به تاپیک مربوطه زاهنمایی بفرمایید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط NEWS نمایش پست ها
    شما پذیرشتون به چه صورته ؟ برای چه مقطعی و چه مدت؟
    دانشگاه خودتون رو اگه میشه بگید
    Monthly scholarship to cover living expenses in the amount of EUR 1000 (one thousand euro) per month,
    One return economy class ticket,
    Health, travel and accident insurance,
    In case of student nominees, host universities participating in Erasmus Mundus A2 SALAM 2 apply a tuition fee-waiver policy.
    مقطع ارشد، 10 ماهه، ارشدم دانشگاه فردوسی مشهد

سلام بچه ها میشه لطفا منو راهنمایی کنید، متاسفانه هر چی سرچ می کنم متوجه نمیشم، یه استادی به من گفته برو بگرد ببین میتونی اسکولارشیپ از اراسموس بگیری با اون قبولت کنم چون تو سایت دانشگاه اراسموس جزو محل فاندها محسوب میشه ولی تو university partner های اراسموس که نگاه می کنم اسم اون دانشگاه نیمده،روند کار چطوریه؟ ببخشید اگه فرصت نکردم همه پست های قبل رو بخونم ممنون میشم راهنماییم کنید.