صفحه 144 از 148 نخستنخست ... 4494134135136137138139140141142143144145146147148 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,431 تا 1,440 , از مجموع 1480

موضوع: Erasmus Mundus - External Cooperation Window for Iran,Iraq,Yemen

پیش فرض پاسخ : Erasmus Mundus - External Cooperation Window for Iran,Iraq,Yemen

سلام دوستان
    میشه یکی توضیح بده فرق بین اراسموس معولی و مرحبا و سلام چیه؟ و آیا مرحبا و سلام هنوز هستن؟ و اینکه حتما باید جزو دانشگاه‌های پارتنر باشیم تا قبولمون کنن؟ من درباره مرحبا و سلام اطلاعاتی بدست نیاوردم و فرض رو بر این گذاشتم که این طرح رو برداشتن. درباره اراسموس معمولی هم ننوشته لزوما فارغ التحصیل دانشگاه خاصی باشین. ولی انقدر اینجا همه اشاره کردن به این قضیه که من گیج شدم :|

ممنون میشم یکی توضیح بده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering Isfahan university of technology

با سلام
    دوستان خواستم ببینم من با این رزومه امکان گرفتن grantتو برنامه یErasmus رو دارم.
    کارشناسی مهندسی شیمی از دانشگاه صنعتی اصفهان با معدل 15.48
    یک مقاله در کنگره خوارزمی
    تافل 87
    فرانسه متوسط
    الان مشغول ارشد در صنعتی اصفهان در ترم اول هستم. خواستم ببینم امکان پذیرش برای مقطع ارشد در erasmusدارم؟

Junior Member

سلام دوستان میگم این برنامه erasmus mundus چه رشته هایی رو شامل میشه یکم عجیبه من هیچ جای سایت رشته ها زو پیدا نکردم
    کسی از دوستان میتونه لینکی که رشتهها هستند رو برام بفرسته اگر کسی کمک کنه خیلی ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط homb90 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میشه یکی توضیح بده فرق بین اراسموس معولی و مرحبا و سلام چیه؟ و آیا مرحبا و سلام هنوز هستن؟ و اینکه حتما باید جزو دانشگاه‌های پارتنر باشیم تا قبولمون کنن؟ من درباره مرحبا و سلام اطلاعاتی بدست نیاوردم و فرض رو بر این گذاشتم که این طرح رو برداشتن. درباره اراسموس معمولی هم ننوشته لزوما فارغ التحصیل دانشگاه خاصی باشین. ولی انقدر اینجا همه اشاره کردن به این قضیه که من گیج شدم :|

ممنون میشم یکی توضیح بده
    اطلاعات مربوط به مرحبا. تا آخر ژانویه هم مهلت داره
    http://www.usc.es/marhaba/

نقل قول نوشته اصلی توسط mdr9 نمایش پست ها
    سلام دوستان میگم این برنامه erasmus mundus چه رشته هایی رو شامل میشه یکم عجیبه من هیچ جای سایت رشته ها زو پیدا نکردم
    کسی از دوستان میتونه لینکی که رشتهها هستند رو برام بفرسته اگر کسی کمک کنه خیلی ممنون میشم
    اینو ببین
    https://eacea.ec.europa.eu/erasmus-p...s-catalogue_en

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Western Michigan University

سلام
    من ارشد رو تموم کردم و برای دکترا می خوام اقدام کنم. مرحبا سه تا تارگت گروپ داره که انگار تارگت گروه دوم برای افرادیه که ارشد رو توی ایران تموم کردن و برای دکترا میخوان اقدام کنند. یک سری دانشگاه مقصد رو توی وبسایت معرفی کرده. سوال من اینه که آیا باید برای بورسیه مرحبا اول از یکی از دانشگاههای ذکر شده پذیرش گرفت؟ سوال دوم اینه که آیا مراحل پذیرش در دانشگاههای مقصد برای این بورسیه مراحل خاصی هست و اپلیکیشن مجزا از ااپلیکیشن های معمول برای پذیرش دارند؟
    من باید توی دانشگاههایی که برای مرحبا مشخص کردند دنبال استاد بگردم و موافقتشو بگیرم؟

Junior Member golar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    political science university of tehran

سلام رفقا کسی میتونه من رو راهنمایی کنه؟

من توی طرح مرحبا تو اکشن اول،دو تا دانشگاه در اسپانیا رو انتخاب کردم اولی مدرک زبان B1اسپانیولی میخاد یا اینکه 3 هفته قبل از شروع کلاسها در دوره زبان دانشگاه شرکت کنم.دومی هم همان مدرک B1اسپانیولی میخاد اما مسئله اینجاست که من اسپانیولی نمیدونم اما تا زمان شروع ترم که زمان خوبی هست میشه B1 رو گرفت و اولین دانشگاه هم که لزوما مدرک رو نمیخاد و میشه توی دوره ی 3 هفته ایش شرکت کرد.اما مسئله اینجاست که نرم افزار آپلود مدرک زبان مخاد.باید چیکار کنم؟

دومین مسئله اینکه من ان شاءالله این ترم کارشناسی رو تموم میکنم،اما نرم افزار Ba certificat به زبان انگلیسی میخاد.از سامانه دانشگاه تهران درخواست گواهی اشتغال به تحصیل عمومی ترجمه شده کردم،آیا کفایت میکنه؟

سوم اینکه نرم افزار مدرکی میخاد که ثابت کنه اکشنی که انتخاب کردم درست بوده اما نگفته چه مدرکی کفایت میکنه،کسی میدونه؟Documents justifying your target group

ممنون

Junior Member golar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    political science university of tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط Remotesensing نمایش پست ها
    سلام
    من ارشد رو تموم کردم و برای دکترا می خوام اقدام کنم. مرحبا سه تا تارگت گروپ داره که انگار تارگت گروه دوم برای افرادیه که ارشد رو توی ایران تموم کردن و برای دکترا میخوان اقدام کنند. یک سری دانشگاه مقصد رو توی وبسایت معرفی کرده. سوال من اینه که آیا باید برای بورسیه مرحبا اول از یکی از دانشگاههای ذکر شده پذیرش گرفت؟ سوال دوم اینه که آیا مراحل پذیرش در دانشگاههای مقصد برای این بورسیه مراحل خاصی هست و اپلیکیشن مجزا از ااپلیکیشن های معمول برای پذیرش دارند؟
    من باید توی دانشگاههایی که برای مرحبا مشخص کردند دنبال استاد بگردم و موافقتشو بگیرم؟
    من توی تارگت اول ثبت نام کردم،مراحلی که من طی کردم جایی ندیدم گفته باشه باید از اساتید موافقت گرفت.توی این صفحه که میزارم اسم دانشگاهها با رشته هایی که در طرح شرکت کردن موجوده که باید وقتی توی نرم افزار ثبت نام میکنی اسم رشته و کد مخصوصی که توی جدول مختص مجموعه ی اون رشته هست رو وارد کنی.
    http://www.usc.es/marhaba/call.htm

سلام دوستان

سوال اول: توی سایت مرحبا گفته که به جای پاسپورت میشه که اسکن کارتهای شناسایی دیگه رو هم گذاشت اما بقیه کارتهای شناسایی که فقط فارسی هستند. ایرادی نداره؟
    سوال دوم: کسی اطلاع داره اگر فرمت رزومه همون فرمت European CV – Europass نباشه ایراد میگیرن؟ آخه تو این فرمت خیلی چیزا رو نمیشه جا داد.
    سوال سوم: برای motivation letter فرمت و محتوای خاصی لازمه یا هرجور خودمون خواستیم میتونیم بنویسیم؟ (من سایت و pdf راهنما رو خوندم چیزی ندیدم.)

ممنونم

دوستان من چندتا سوال درباره مرحبا دارم. میشه لطف کنین راهنمایی کنین. اول اینکه آیا این طرح کلا از طرح عمومی جدا هست؟ یعنی اگه هر سه تا انتخاب اراسموس عمومی رو انجام داده باشیم بازم مجاز هستیم توی مرحبا شرکت کنیم؟ دوم توی سایت مرحبا لیست رشته ها و شرایط پذیرش هرکدوم رو به صورت فایل اکسل برای هر دانشگاه گذاشته ولی چهار تا از دانشگاهها فایلشون خالیه: Almeria, Staffordshire, UT Berlin, Bialej. باید چیکار کنیم درباره این سه تا؟ به خودشون ایمیل بزنیم؟ یا بطور پیش فرض همه رشته هایی که توی دانشگاه ارایه میشن مشمول بورس مرحبا هستن؟ نکته بعدی درمورد زبان برخی رشته ها، مثلا توی فایل نوشته زبان تدریس ایتالیایی هست ولی باید یا مدرک انگلیسی داشته باشید یا ایتالیایی. خب مدرک انگلیسی به چه کار میاد وقتی به ایتالیایی تدریس میشه؟ و سوال آخرم درباره تنها دانشگاه انگلیسی که توی لیست هست، قاعدتا باید اولویت متقاضیان باشه ولی توی قبولیهای دوره قبل فقط یک نفر بوده. کسی اطلاعی از چند و چون این دانشگاه داره یا اقدامی کرده؟ ممنونم