صفحه 16 از 148 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 1480

موضوع: Erasmus Mundus - External Cooperation Window for Iran,Iraq,Yemen

پیش فرض پاسخ : Erasmus Mundus _External Cooperation Window for Iran, Iraq,Yemen

در قسمتی که مدارک باید upload بشود فقط officail transcript - course record - research topic - language test - passport و CV را نوشته. هیچ صحبتی از ریکامندیشن ها نشده. این نشان می دهد که به استادها ایمیل زده میشود.
    اشك سبز من و تو موج ها خواهد ساخت

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Linkoping University

سلام.من مي خواستم بپرسم كه اين erasmus mundus هر سال پذيرش ميده يا ممكن هست سال آينده نده مثلا....اگر كسي اطلاع داره به منم بگه .مرسي.آخه من واسه 2010 مي خوام اقدام كنم.
    I am not in this site anymore.Alireza

ApplyAbroad Veteran
    reza.bahmaniar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universität des Saarlandes, CS and CuK

دوستانی که میخوان اپلای کنن و هنوز فارغ التحصیل نشدن یا به هر دلیلی مدرکشون دستشون نیس : من میل زدم به cordinator ازشون پرسیدم که ما که درسمون تا June تموم میشه و هنوز مدرک نداریم تکلیفمون چیه ؟؟ اینم جوابش : :-[
    Thank you very much for your email and your interest. Please check the link http://www.erasmusmundus8.net/News/F...index.html#Q14 to find out what kind of documents you need to upload. Incomplete applications will not be taken into consideration.

حالا نمی دونم تا چه حد جوابشون قطعیه ، یعنی تا چه حد وضعیت منو فهمیدن. دوستانی که به درد مشابه گرفتارن لطفا دوباره با coordinator تماس بگیرن ببینیم نهایتا تکلیفمون چیه >
    دوستان یه مقدار خویشتن داری بیشتری در جواب دادن به دوستانمون تو انجمن داشته باشیم !!
    .

رضا جان این برنامه پذیرش مشروط نداره .. پس اگه درست تموم نشده اونا مدرک تورو ناکامل تلقی میکنن. چون تعداد کمی اپلیکنت بر میداره ،پس فارغالتحصیل ها در اولویتن
    ....<br />نامه بر باد... نامه بر اب.. نامه های بی جواب<br />به نشون و نام اون که اومد و رفت مثل یه خواب<br />....<br />جه غریبه این دل من

Member
    رشته و دانشگاه
    university of new brunswick

این برنامه فقط برای دانشگاهی که تو https://emecw.gis.lu.se/priorityFiel...tion=all&lot=8 اومده هستش؟ این که خیلی‌ ناجور اکثر دانشگاهای خوب اروپا رو نداره که. مثلا مکانیکش هلندو نداره که یکی‌ از پشتیبانای اصلی‌ این برنامه هست. کسی‌ اگه خبر داره که برا مکانیک delft داره لطفا بگه ممنون میشم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Islamic Azad university,pure Mathematics,MSc

سلام دوستان
    کسی می دونه در application form
    در قسمت 3key subjects چی باید بنویسیم؟؟؟
    ممنون می شوم اگر راهنمایی کنید
    آزادی در بی آرزویی است(بودا)

نقل قول نوشته اصلی توسط mana_ni
    در قسمتی که مدارک باید upload بشود فقط officail transcript - course record - research topic - language test - passport و CV را نوشته. هیچ صحبتی از ریکامندیشن ها نشده. این نشان می دهد که به استادها ایمیل زده میشود.
    پس بجاي اسكن نامه، فقط ايميل اساتيد رو مي خواد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط anishtain4
    این برنامه فقط برای دانشگاهی که تو https://emecw.gis.lu.se/priorityFiel...tion=all&lot=8 اومده هستش؟ این که خیلی‌ ناجور اکثر دانشگاهای خوب اروپا رو نداره که. مثلا مکانیکش هلندو نداره که یکی‌ از پشتیبانای اصلی‌ این برنامه هست. کسی‌ اگه خبر داره که برا مکانیک delft داره لطفا بگه ممنون میشم.
    همون طور كه حدس زديد اين برنامه فقط دانشگاههايي رو كه ليست كرده در بر ميگيره.

ApplyAbroad Veteran
    reza.bahmaniar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universität des Saarlandes, CS and CuK

در قسمت 3key subjects چی باید بنویسیم؟؟؟
    فکر کنم باید سه تا از کلمات کلیدی مربوط به Interest و حوزه درسی مورد علاقه رو بنویسی. من که با این دیدگاه پر کردم و بعد از تکمیل کردن این مرحله در مرحله بعد دیدم با توجه به این لغات کلیدی خودش 3 تا برنامه رو برام لیست کرده. که منم همونارو در نظر داشتم
    دوستان یه مقدار خویشتن داری بیشتری در جواب دادن به دوستانمون تو انجمن داشته باشیم !!
    .

نقل قول نوشته اصلی توسط ali-composite
    سلام.من مي خواستم بپرسم كه اين erasmus mundus هر سال پذيرش ميده يا ممكن هست سال آينده نده مثلا....اگر كسي اطلاع داره به منم بگه .مرسي.آخه من واسه 2010 مي خوام اقدام كنم.
    توي وب پيج EM7 (مربوط به سال قبل)، نوشته بود كه:

Erasmus Mundus II: 2009-2013
    The European Commission adopted on 12 July 2007 a proposal to launch the new generation of the Erasmus Mundus programme for the period 2009-2013.The main points are:

o
    Erasmus Mundus I (EM-I): 2004-2008; € 230 million;

o
    Erasmus Mundus II (EM-II): 2009-2013; over € 950 million (4x > EM-I);

o
    EM ECW: 2007-2008 with € 36.4 million in parallel to the EM-I;

o
    The ECW will be fully integrated into the EM-II proposal in 2009-2013 and NOT in parallel, e.g. EM-II will be an extension of the on-going program (external window) through a geographical expansion funded under external aid geographical programs

پس به احتمال زياد سال بعد هم خواهد بود. البته اينها هر سال يك ارزيابي از بورس هاي اهدايي سال قبل ميكنن و تغيراتي رو در مقدار و نحوه توزيع بورس ها ميدن.