صفحه 17 از 148 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 1480

موضوع: Erasmus Mundus - External Cooperation Window for Iran,Iraq,Yemen

پیش فرض پاسخ : Erasmus Mundus _External Cooperation Window for Iran, Iraq,Yemen

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdieh360
    رضا جان این برنامه پذیرش مشروط نداره .. پس اگه درست تموم نشده اونا مدرک تورو ناکامل تلقی میکنن. چون تعداد کمی اپلیکنت بر میداره ،پس فارغالتحصیل ها در اولویتن
    البته من فكر ميكنم اين حرف درست نباشه، لطفا اگه رفرنسي براي حرفتون دارين بنويسين.
    تو http://www.erasmusmundus8.net/info/Mobility_scheme_scholarships/Organisation%20and%20implementation%20of%20mobilit y.doc/]اين صفحه http://www.erasmusmundus8.net/info/M...0mobility.doc/ [/url] نوشته كه:

TARGET GROUP 1 (Currently registered student/staff at a partner University):

A. Only for students and academic staff who are currently registered (either working or studying) at a partner university. The partner universities are mentioned in Table 1. Note that you must provide documents that prove you are currently enrolled in one of the universities member of the Partnership.

يعني بايد گواهي دال بر دانشچو بودن در دانشگاهاي پارتنر ارائه بديم، پس وقتي دانشجوايم هنوز مدركمون دستمون نيست. هرچند باز يك نكته وجود داره و اون اينكه تو لينكي كه به آقا رضا دادن هم گواهي دانشجو بودن (Proof of registration) و هم ترجمه مدرك!‌(Official Transcripts of Diploma/Degree) رو همزمان ميخواد. من هم از اين تيكش سر در نياوردم كه بايد از كورديناتور بپرسم.

Member
    رشته و دانشگاه
    university of new brunswick

ببخشید این course record چیه؟ اگه منظورشون هامون لیست واحدای گذروندس که خوب transcript میگیرند که.

ApplyAbroad Veteran
    reza.bahmaniar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universität des Saarlandes, CS and CuK

ببخشید این course record چیه؟ اگه منظورشون هامون لیست واحدای گذروندس که خوب transcript میگیرند که
    من فکر می کنم که transcript خودش به تنهایی به معنی کپی از یه مدرکه و transcript of records میشه کپی از نمرات. پس شما واسه Official Transcript of Diploma or Degree احتمالا باید مدرکتون رو آپلود کنید و course records همون ریز نمراته البته در این مورد تو FAQ سوال 9 هم میتونید اینو ببینید : http://www.erasmusmundus8.net/News/FAQ_070408.doc/
    دوستان یه مقدار خویشتن داری بیشتری در جواب دادن به دوستانمون تو انجمن داشته باشیم !!
    .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza.bahmaniar
    من فکر می کنم که transcript خودش به تنهایی به معنی کپی از یه مدرکه و transcript of records میشه کپی از نمرات. پس شما واسه Official Transcript of Diploma or Degree احتمالا باید مدرکتون رو آپلود کنید و course records همون ریز نمراته البته در این مورد تو FAQ سوال 9 هم میتونید اینو ببینید : http://www.erasmusmundus8.net/News/FAQ_070408.doc/
    دقیقا همینطوره , transcript به معنی یه نسخه یا رونوشت از چیزیه .

ببخشید ، نمره تافل رو باید از طریق ای تی اس براشون بفرستیم یا کپی کافیه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط نیما
    ببخشید ، نمره تافل رو باید از طریق ای تی اس براشون بفرستیم یا کپی کافیه ؟
    اسکن کارنامتون کفایت می کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط reza.bahmaniar
    دوستانی که میخوان اپلای کنن و هنوز فارغ التحصیل نشدن یا به هر دلیلی مدرکشون دستشون نیس : من میل زدم به cordinator ازشون پرسیدم که ما که درسمون تا June تموم میشه و هنوز مدرک نداریم تکلیفمون چیه ؟؟ اینم جوابش : :-[
    Thank you very much for your email and your interest. Please check the link http://www.erasmusmundus8.net/News/F...index.html#Q14 to find out what kind of documents you need to upload. Incomplete applications will not be taken into consideration.

حالا نمی دونم تا چه حد جوابشون قطعیه ، یعنی تا چه حد وضعیت منو فهمیدن. دوستانی که به درد مشابه گرفتارن لطفا دوباره با coordinator تماس بگیرن ببینیم نهایتا تکلیفمون چیه >
    شما به چه آدرسي ميل زدين؟ من جمعه با em8@itc.nl مكاتبه كردم بعد 3 روز جواب نداده.

ApplyAbroad Veteran
    reza.bahmaniar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universität des Saarlandes, CS and CuK

کسی از دوستان میدونه آیا میشه رشته های انتخابی رو بعد از submit کردن عوض کرد یا نه؟
    دوستان یه مقدار خویشتن داری بیشتری در جواب دادن به دوستانمون تو انجمن داشته باشیم !!
    .

نقل قول نوشته اصلی توسط TheGeek
    شما به چه آدرسي ميل زدين؟ من جمعه با em8@itc.nl مكاتبه كردم بعد 3 روز جواب نداده.
    تا سه شنبه کل اروپا تعطیله .

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نقل قول نوشته اصلی توسط نیما
    تا سه شنبه کل اروپا تعطیله .
    به چه مناسبت؟