صفحه 5 از 148 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1480

موضوع: Erasmus Mundus - External Cooperation Window for Iran,Iraq,Yemen

arian_rahimi
    Guest

پیش فرض پاسخ : Erasmus Mundus _External Cooperation Window for Iran, Iraq,Yemen

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizadeh250
    با سلام.
    من در دور دوم طرح EM7 موفق شدم بورسیه phd بگیرم.الان هم از استادم در فرانسه برام ایمیل اومده و از من سوال کرده که توی invitation letter چی بنویسیم که داحتتر بتونم برای گرفتن پاسبورت و ویزا اقدام کنم.از دوستان کسی هست که در مورد این بورسیه تجربه ای داشته باشه؟ با تشکر.

با سلام،
    1- آیا دانشگاهی که در فرانسه پذیرفته شدین، دانشگاه University of Bordeaux I هست؟
    2- اگه میشه یه کم در مورد شرایطتون توضیح بدین، چه رشته ای هستین؟ چه دانشگاهی؟ و کلّا با چه شرایطی تونستین بورس بگیرین؟
    3- تاریخ شروع دوره تون چه زمانی هست و آیا به غیر از invitation email، ایمیل دیگه ای بهتون زدن؟ یا مدرک دیگه ای دربارۀ اینکه بورس چقدر هست؟ و مدراک دیگه دربارۀ بورس براتون فرستادن؟

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط NORTON
    با سلام خدمت دوستان محترم
    عزیزان تاریخ اپلای سایت www.erasmusmundus7.net برای 2009 کی شروع میشه؟ ایمیل زدم به سایتش ولی جواب نیومده.
    سلام میکنم.
    1. من هم همین سوال را دارم. من هم ایمیل زدم اما هیچ پاسخی دریافت نکردم.
    2. از دوستان کسی به یاد دارند که سال قبل، اپلای این برنامه از کی باز شد؟ الان که برای Fall 2009 باز نست و خبری هم در سایت مبنی بر زمان احتمالی شروع برنامه نیست. به نظرتون دیر نشده؟
    در کوچه باد می اید <br />این ابتدای ویرانیست <br />آن روز هم که دست های تو ویران شدند باد می آمد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kubrick
    سلام میکنم.
    1. من هم همین سوال را دارم. من هم ایمیل زدم اما هیچ پاسخی دریافت نکردم.
    2. از دوستان کسی به یاد دارند که سال قبل، اپلای این برنامه از کی باز شد؟ الان که برای Fall 2009 باز نست و خبری هم در سایت مبنی بر زمان احتمالی شروع برنامه نیست. به نظرتون دیر نشده؟
    Sorry to be frank, but I don't think EM7 will be opened this year. for one thing, it is not a yearly regular program and also if they were intending to do so, the applications should have been opened by now.
    and you wont get any replies to your emails so stop wasting your time, the only thing one can do is check the EM7 website regularly in hope for a change, but don't count on it.
    I believe that God does not play dice. _____(Albert Einstein) _____q

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi_da
    Sorry to be frank, but I don't think EM7 will be opened this year. for one thing, it is not a yearly regular program and also if they were intending to do so, the applications should have been opened by now.
    and you wont get any replies to your emails so stop wasting your time, the only thing one can do is check the EM7 website regularly in hope for a change, but don't count on it.
    ممنونم از پاسختون. راستش من هم دارم کم کم به همین نتیجه میرسم و فکر میکنم بهتره تمرکزم رو روی دانشگاه ها و بورس های دیگه بذارم.
    در کوچه باد می اید <br />این ابتدای ویرانیست <br />آن روز هم که دست های تو ویران شدند باد می آمد

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi_da
    سلام
    با اینکه این برنامه یک برنامه سالانه نیست که بتونین صددرصد بهش امید داشته باشید موافقم، ولی تا جایی که من یادمه پارسال ددلاین این برنامه دیرتر از این حرفها بود، حداقل من که برای برنامه معمولی اقدام کرده بودم، خیلی بعد از اون خبر EM7 رو شنیدم.

«مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_teh
    سلام به همگي
    ببخشيد من توي زمينه بورس Erasmus Mundus خيلي بي اطلاع هستم. فقط ميدونم كه يك بورس براي دانشگاههاي اروپايي هست.
    يك سوال دارم، آيا اين بورس براي 2009 باز شده؟ يعني براي اپلاي كردن براش براي رشته هاي مهندسي ميشه اقدام كرد الان يا نه؟
    من از حرفهاي بچه ها اينطور فهميدم كه امسال همچين بورسي وجود نداره درسته؟
    سلام میکنم.
    راستش هنوز وجود این بورس برای 2009 منتفی نشده. چون بعضی از دوستان گفتند که این برنامه معمولا دیرتر ارائه میشه. اما شما حتما غیر از این برنامه، واسه برنامه های دیگه هم اقدام بکنین که یه وقت دچار مشکل نشین.

باسلام

ببخشيد دوستان من آخرش نفهميدم براي 2009 اين برنامه Erasmus Mundus برقرار هست يا نه؟
    يك عده از دوستان همينجا گفتن كه براي 2009 هنوز اعلام نشده، حالا چجوريه كه يك عده ديگري از دوستان دارن فرم هاي Application اين برنامه رو پرميكنن؟!!
    ممنون ميشم 1 نفر بگه الان اين برنامه براي 2009 هستش يا نه.
    با تشكر
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

به hooman_teh
    سلام میکنم. اگه اشتباه نکنم برنامه ارسموس بطور کلی برقرار است اما برنامه ای که ویژه کشورهای ایران-یمن-عاق هستش هنوز ثبت نام رو آغاز نکرده.

نقل قول نوشته اصلی توسط kubrick
    به hooman_teh
    سلام میکنم. اگه اشتباه نکنم برنامه ارسموس بطور کلی برقرار است اما برنامه ای که ویژه کشورهای ایران-یمن-عاق هستش هنوز ثبت نام رو آغاز نکرده.
    پس اين دوستاني كه دارن اپلاي ميكنن ايراني نيستن درسته؟
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_teh
    پس اين دوستاني كه دارن اپلاي ميكنن ايراني نيستن درسته؟
    Erasmus Mondos دو نوع بورس داره: یکی همون بورس عادی هست که از طریق سایتش اقدام میکنید و این فرمها رو پر می کنید که دوستان دارند پر می کنند و یکی هم external window ها هستش که ویژه کشورهای خاص هست که EM7 واسه ایران و عراق و یمن هستش.
    تو برنامه اول همه میتونن اقدام کنن و تو برنامه های خاص کشورها، فقط همون کشورها.