صفحه 55 از 148 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 1480

موضوع: Erasmus Mundus - External Cooperation Window for Iran,Iraq,Yemen

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    tehran

پیش فرض پاسخ : Erasmus Mundus _External Cooperation Window for Iran, Iraq,Yemen

ممنونم از جواب.
    منظورم بعد از ورود به هلند هستش. شرایط دانشگاه رو دیدم میخوام بدونم هزینه ها از طریق بورس چجوری پرداخت میشه؟ فکر نمیکنم شرایط و جزئیات پرداختها ربطی به رشته داشته باشه.
    کلا میخوام بدونم کسی که این بورس رو گرفته چجوری باهاش سَر کرده . فوت و فنی بلد باشه دوس دارم بدونم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط esiesi نمایش پست ها
    دانشگاه آلگاروه تو پرتغال، دانشگاهیه که تو رشته کامپیوتر دانشجو میگیره. اقدام کنید ضرری نداره. من خودم امسال بورس اراسموس رو تو این دانشگاه قبول شدم.
    مریم هستم. بورس اراسموس 2011-2012واسه هلند گرفتم، مستر محیط زیست.
    اگه شما رفتین پرتغال،
    میشه یه کم راهنماییم کنید اگه فوت و فنی لازمه که بدونم تا گیج نزنم اونجا. میخوام بدونم چه هزینه هایی رو ساپورت میکنه این بورس؟
    مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط hidalgo_139141 نمایش پست ها
    سلام، ببخشید من یه سوال داشتم، من واسه ترم اول سال 2012-2013 واسه ایتالیا برای مستر قصد اقدام دارم، چطوری باید واسه این طرخ ای ام 8 اقدام کنم، اصلا واسه ایتالیا دارن؟ زمانش کی هست؟
    ممنونو میشم اگه راهنمایی کنین
    باید برین تو سایتش. تو گوگل Erasmus Mundus _External Cooperation Window for Iran, Iraq,Yemen سرچ کنید سایتو میاره. لیست رشته ها و کشورها معلومه و اینطور نیست که حتما رشته مورد نظرتونو تو کشوری که میخواین پیدا کنید. البته بعضی رشته ها طی چند دوره در کشورهای مختلف برگزار میشه که شاید ایتالیا هم توشون باشه.
    شرایط و مدارک لازم رو هم تو همین سایت میتونید پیدا کنید.
    http://www.erasmusmundus8.net/application/general/ این صفحه application هستش.با دقت چک کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط margol نمایش پست ها
    مریم هستم. بورس اراسموس 2011-2012واسه هلند گرفتم، مستر محیط زیست.
    اگه شما رفتین پرتغال،
    میشه یه کم راهنماییم کنید اگه فوت و فنی لازمه که بدونم تا گیج نزنم اونجا. میخوام بدونم چه هزینه هایی رو ساپورت میکنه این بورس؟
    مرسی
    راستش من هم قراره برای سپتامبر برم پرتغال. ولی تا جایی که می‌دونم بورس اراسموس 1000 یورو در ماهه که 10 درصدش بلوک میشه و بعد فارغ‌التحصیلی به دانشجو پرداخت میشه. ضمنا هزینه‌های سفر سالیانه رو هم تا سقفی پرداخت می‌کنند و بیمه هم که جداگونه تعلق می‌گیره بهتون. در کل از کسی نشنیدم که از کم بودن این بورس شکایتی داشته باشه. البته کشور به کشور هم فرق داره هزینه‌ها. مثلا بعضی دانشگاه ها شهریه دارن که باید از بورسی که میگیرین پرداختش کنین و بعضی جاهای دیگه این شهریه رو ندارن. ولی در کل مبلغش کافیه.
    باز هم اگه سوالی بود، در خدمتم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط esiesi نمایش پست ها
    راستش من هم قراره برای سپتامبر برم پرتغال. ولی تا جایی که می‌دونم بورس اراسموس 1000 یورو در ماهه که 10 درصدش بلوک میشه و بعد فارغ‌التحصیلی به دانشجو پرداخت میشه. ضمنا هزینه‌های سفر سالیانه رو هم تا سقفی پرداخت می‌کنند و بیمه هم که جداگونه تعلق می‌گیره بهتون. در کل از کسی نشنیدم که از کم بودن این بورس شکایتی داشته باشه. البته کشور به کشور هم فرق داره هزینه‌ها. مثلا بعضی دانشگاه ها شهریه دارن که باید از بورسی که میگیرین پرداختش کنین و بعضی جاهای دیگه این شهریه رو ندارن. ولی در کل مبلغش کافیه.
    باز هم اگه سوالی بود، در خدمتم.
    ممنونم. شما ویزا گرفتین دیگه ؟! میدونین کی بلیطو بهمون میدن. گفتن که تا 1 ماه دیگه (end of july) رزرویشنشو میدن بهمون. به شما هم همینارو گفتن ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط margol نمایش پست ها
    ممنونم. شما ویزا گرفتین دیگه ؟! میدونین کی بلیطو بهمون میدن. گفتن که تا 1 ماه دیگه (end of july) رزرویشنشو میدن بهمون. به شما هم همینارو گفتن ؟
    من برای آگوست وقت سفارت دارم و تا سپتامبر ویزام دستمه. ضمنا به من گفتن تا دسامبر می‌تونم برم پرتغال. خیلی عجله‌ای نیست کارم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    tehran

توجه توجه !! دانشجویان کارشناسی ! تا 15 july بیشتر وقت ندارین تا برای بورس undergraduate اراسموس اقدام کنید. برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید :
    http://www.erasmusmundus8.net/application/Registration/ اول باید register یا ثبت نام کنید و بعد مراحل بعدی رو برید. با تشکر

Junior Member

تاریخ شروع ثبت نام مستر این برنامه برای سال 2012 -2013 کیه ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط هما نمایش پست ها
    تاریخ شروع ثبت نام مستر این برنامه برای سال 2012 -2013 کیه ؟
    احتمالا طرفای مهر -آبان. ولی باز هم هرازگاهی سایت رو چک کنید. شاید هر لحظه اعلام کنن. فعلا مدارک مورد نیاز را مطالعه و جمع آوری کنید تا بعد از اعلام وقتتون گرفته نشه.
    با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    Arash_Mohebi7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT

سلام دوستان !
    برای proof of reg. کارت دانشجویی بدون ترجمه رو میشه اسکن کرد؟؟؟ تو دارالترجمه گفتن ترجمه نمیکنیم!! دوستان چی اپلود کردن؟/

تو سایت نوشته the applicant is requested to upload required documents as a proof of registration. At least one certified copy (e.g., student ID card, current course record/certificate from the home university, current pay slip/work certificate) همون ریز نمرات که میفرستیم دیگه همین کار رو میکنه دیگه نه؟؟