صفحه 7 از 148 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1480

موضوع: Erasmus Mundus - External Cooperation Window for Iran,Iraq,Yemen

پیش فرض پاسخ : Erasmus Mundus _External Cooperation Window for Iran, Iraq,Yemen

سلام دوستان
    من طی تماسم با کوردیناتور برنامه ، بهم گفتن که امسال هم این برنامه برقراره و تاریخ اول آپریل به بعد round سومشون شروع میشه و 45 روز ادامه دادر.. خودش گفت که 2 تا round قبلی به پایان رسیده.
    اینو گذاشتم تا دوستان مطمئن باشن که امسال هم هست و جا نمونن
    ....<br />نامه بر باد... نامه بر اب.. نامه های بی جواب<br />به نشون و نام اون که اومد و رفت مثل یه خواب<br />....<br />جه غریبه این دل من

سلام به همه دوستان
    این برنامه برای امسال (2009) آغاز شد و میتونید به سایتش مراجعه کنید و از اول آوریل میتونید توش ثبت نام کنید.
    در کوچه باد می اید <br />این ابتدای ویرانیست <br />آن روز هم که دست های تو ویران شدند باد می آمد

با سلام
    دوستان این برنامه همونطور که kubrick جان گفت به زودی شروع میشه چند نکته رو میخواستم بپرسم ممنون میشم راهنمایی کنید:

1- می‌خواستم بپرسم این مطلب که باید بعد از اتمام تحصیل برگردیم به کشور خودمون چقدر جدیه؟ یعنی بعد از فوق لیسانس اراسموسی نمیشه دوباره برای دکترای ارسموس یا برای دکترا در یک کشور آمریکایی یا یکی از همون دانشگاههایی که تو اراسموس توش بودیم اپلای کنیم؟ یا باید حتما" برگردیم به ایران
    2- باید اول از یک دانشگاهی تو اروپا پذیرش داشته باشیم بعد برای این برنامه اقدام کنیم یا اصلا" ربطی نداره این برنامه خودش شامل گرفتن پذیرش میشه. منظورم اینه که این برنامه فقط برای دانشجو بورس رو ردیف میکنه و دانشجو باید از قبل خودش پذیرش گرفته باشه یا بورس و قبولی در دانشگاه با همه؟
    3- مدارک رو باید اسکن کنیم و ایمیل کنیم یا باید hard copy باشه؟

با تشکر

Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

در مورد سوال اول شما می تونین بعد از دریافت مدرک مستر برای مقطع دکترا در هر جایی اپلای کنید و محدودیتی وجود نداره ...

سوال دوم:
    http://www.erasmusmundus8.net/application/general/

در مورد سوال سوم:
    1. Can I send scanned documents only or do I also have to send them by regular mail?

If the scanned documents are clear (try it out when printing them), and text/logo/stamps are readable then scanned copies are sufficient, when in doubt you can send them by regular mail as well. Please note: all certificates/degrees have to be certified by stamps of the university.

دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

دوستان کسی میدونه ماهایی که لیسانس رو در ایران نموم کردیم و فوق هم قبول نشدیم جزو کدوم تارگت هستیم؟
    ....<br />نامه بر باد... نامه بر اب.. نامه های بی جواب<br />به نشون و نام اون که اومد و رفت مثل یه خواب<br />....<br />جه غریبه این دل من

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdieh360
    دوستان کسی میدونه ماهایی که لیسانس رو در ایران نموم کردیم و فوق هم قبول نشدیم جزو کدوم تارگت هستیم؟
    لینک زیر رو ببینید :

http://www.erasmusmundus8.net/applic...tycriteria.pdf

سلام
    من يادمه كه اينجا خوندم كه اين برنامه براي گرفتن master هست در حاليكه توي web site خودشون نوشته "Targeting undergraduate, master, doctorate and post doctorate students" كه من برداشت كردم كه اگر master داشته باشيم مي تونيم براي دكترا اقدام كنيم اين درسته؟
    ممنون

Junior Member

دوستان لطفا به من بگید که برای اینکه بتونیم تو این برنامه شرکت کنیم،حتما باید فارغ التحصیل یکی از دانشگاه های پارتنر این طرح باشیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    آخه خیلی از دانشگاه های ایران در لیستی که من دیدم،نبودن.از این آدرس:
    http://www.erasmusmundus8.net/Partners

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط gentelman
    دوستان لطفا به من بگید که برای اینکه بتونیم تو این برنامه شرکت کنیم،حتما باید فارغ التحصیل یکی از دانشگاه های پارتنر این طرح باشیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    آخه خیلی از دانشگاه های ایران در لیستی که من دیدم،نبودن.از این آدرس:
    http://www.erasmusmundus8.net/Partners

ممنون
    با توجه به لینک زیر به نظرم لازم نیست حتما دانشجوی دانشگاههای پارتنر باشیم که در اینصورت جزو Target Group 2 خواهیم بود .

http://www.erasmusmundus8.net/applic...tycriteria.pdf

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نقل قول نوشته اصلی توسط tefan5
    سلام
    من يادمه كه اينجا خوندم كه اين برنامه براي گرفتن master هست در حاليكه توي web site خودشون نوشته "Targeting undergraduate, master, doctorate and post doctorate students" كه من برداشت كردم كه اگر master داشته باشيم مي تونيم براي دكترا اقدام كنيم اين درسته؟
    ممنون
    این برنامه برای دکترا هم هست و می تونید در صورت داشتن master برای phd اقدام کنید.