صفحه 8 از 148 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 1480

موضوع: Erasmus Mundus - External Cooperation Window for Iran,Iraq,Yemen

پیش فرض پاسخ : Erasmus Mundus _External Cooperation Window for Iran, Iraq,Yemen

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahin82
    با توجه به لینک زیر به نظرم لازم نیست حتما دانشجوی دانشگاههای پارتنر باشیم که در اینصورت جزو Target Group 2 خواهیم بود .

http://www.erasmusmundus8.net/applic...tycriteria.pdf

پس میشه اینطوری استنباط کرد که کسانی که تو دانشگاه های هم پیمان درس خوندن (Target Group 1) دارای اولویت هستند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdieh360
    دوستان کسی میدونه ماهایی که لیسانس رو در ایران نموم کردیم و فوق هم قبول نشدیم جزو کدوم تارگت هستیم؟
    11. How do I know which TARGET GROUP I belong to?

Please check the following link to determine your target group:

http://www.erasmusmundus8.net/Info/M...0mobility.doc/
    There`s no time to waste on the empty fights...I`m on your side...

Junior Member

سلام دوستان

من دانشجوي يكي از دانشگاهاي partner هستم و فارغ التحصيل شدم و مي شه بگيد لطفا كه target group 1 هستم يا 2 و اخه فكر ميكنم اونايي كه هنوز فارغ التحصيل نشدن گروه 1 محسوب مي شن ؟؟

تو سايت نوشته بود كه شما ميتونين حد اكثر براي 3 تا رشته يا 3 تا دانيشگاه (كشور) apply كنيد .ايا من درست فهميدم؟ يعني من كه در رشته x درس خوندم مي تونم در همين رشته و براي 3 تا كشور كه تو ليست erasmus هستن apply كنم؟؟؟؟قضيه چيه ؟ مگه تو اين برنامه فقط تو يك كشور درس مي خونن؟ مگه جابه جايي نيست؟؟
    منظور از mobility تو اين برنامه جابهجاييه؟؟؟؟

[quote=JUDIABOT ]
    سلام دوستان

من دانشجوي يكي از دانشگاهاي partner هستم و فارغ التحصيل شدم و مي شه بگيد لطفا كه target group 1 هستم يا 2 و اخه فكر ميكنم اونايي كه هنوز فارغ التحصيل نشدن گروه 1 محسوب مي شن ؟؟

تو سايت نوشته بود كه شما ميتونين حد اكثر براي 3 تا رشته يا 3 تا دانيشگاه (كشور) apply كنيد .ايا من درست فهميدم؟ يعني من كه در رشته x درس خوندم مي تونم در همين رشته و براي 3 تا كشور كه تو ليست erasmus هستن apply كنم؟؟؟؟قضيه چيه ؟ مگه تو اين برنامه فقط تو يك كشور درس مي خونن؟ مگه جابه جايي نيست؟؟
    منظور از mobility تو اين برنامه جابهجاييه؟؟؟؟
    [/quote

تا اونجاییکه من اطلاع دارم دوره های اراسموس موندس در چند دانشگاهی که اونارو مشترکا برگزار می کنن برگزار میشه و یکی از اهدافش هم همین موبایلیتی هست محل شروع دوره رشته به رشته فرق می کنه و ممکنه از فرانسه شروع بشه و مثلا در اسپانیا تمام بشه و در آخر مدرک فارغ التحصیلی مخصوص این دوره هارو بدن و ممکنه برای یک رشته خاص چند دانشگاه مختلف اونو برگزار کنند و شما به انتخاب خودتون هر دانشگاهی رو که اون دوره رو ارائه میده و در کشورایی که مورد علاقه شما هست برگزار میشه و البته جزئ دانشگاههای رسمی برنامه اراسموس موندس هست(همه دانشگاههای اروپا جزئ این دوره ها نیستن) میتونید اپلای کنید...

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

برای بعضی از رشته ها جا به جایی نداره و تمام دوره در یک کشور برگزار میشه!

نقل قول نوشته اصلی توسط Asman
    برای بعضی از رشته ها جا به جایی نداره و تمام دوره در یک کشور برگزار میشه!
    شما اینو مطمئنید؟ من تا بحال همچین دانشگاههایی ندیدم میتونید چند تا شونو با لینک اینجا بذارید؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نقل قول نوشته اصلی توسط Dave1985
    شما اینو مطمئنید؟ من تا بحال همچین دانشگاههایی ندیدم میتونید چند تا شونو با لینک اینجا بذارید؟
    اگه مطمئن نبودم نمیگفتم.
    به دانشگاه ارتباطی نداره و رشته به رشته فرق میکنه که خودتون باید چک کنید!

Junior Member

بچه ها كسي هست كه م.شيمي باشه و بخواد در اين طرح شركت كنه. فك كنم براي م.شيمي ها اوضا خيلي بده چون فقط تو كشور تركيه ميتونن applyكنن .
    يعني ما فقط از بين اين 5 تا كشوري كه تو سايت هست حق انتخاب داريم؟ يعني (Netherland(rotterdom), Netherland(ITC),Turky , UK , Poland

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza1111
    پس میشه اینطوری استنباط کرد که کسانی که تو دانشگاه های هم پیمان درس خوندن (Target Group 1) دارای اولویت هستند؟
    با توجه به اين سايت
    http://www.erasmusmundus8.net/info/M...0mobility.doc/
    اگه شما در يكي از دانشگاهاي partnerمشغول به تحصيل هستيد target group 1 محسوب مي شيد و كساني كه از يكي از دانشگاهاي partner فارغ التحصيل شدند و يا در يكي از دانشگاهاي غير partner درس خوندن group 2 محسوب مي شن.

1- ميشه بگيد كسي هست كه تا حالا از اين طريق پذيرش و بورس براي دوره دكترا (نه مستر) گرفته باشه؟
    2- اگر مستر داشته باشيم و دوباره براي مستر اقدام كنيم به نظرتون بهتره كه بگيم مستر نداريم؟ آخه بعضي ها مي گن اگر بگيد كه مستر داريد و دوباره داريد براي مستر اقدام مي كنيد يه نكته منفي است. (اينهمه زحمت كشيديم مستر گرفتيم حالا بايد مخفيش كنيم )

ممنون