صفحه 9 از 148 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 1480

موضوع: Erasmus Mundus - External Cooperation Window for Iran,Iraq,Yemen

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

پیش فرض پاسخ : Erasmus Mundus _External Cooperation Window for Iran, Iraq,Yemen

نقل قول نوشته اصلی توسط tefan5
    1- ميشه بگيد كسي هست كه تا حالا از اين طريق پذيرش و بورس براي دوره دكترا (نه مستر) گرفته باشه؟
    2- اگر مستر داشته باشيم و دوباره براي مستر اقدام كنيم به نظرتون بهتره كه بگيم مستر نداريم؟ آخه بعضي ها مي گن اگر بگيد كه مستر داريد و دوباره داريد براي مستر اقدام مي كنيد يه نكته منفي است. (اينهمه زحمت كشيديم مستر گرفتيم حالا بايد مخفيش كنيم )

ممنون
    بله من میشناسم یک نفر رو که واسه دکترا بورس گرفته!

Junior Member

سلام.
    من یادمه سال گذشته یک لینک در سمت راست یکی از صفحات وجود داشت که می شد فهمید در هر دانشگاه چه رشته هایی جزو این بورس هستند.
    امسال هر چه می گردم امسال نمی یابم.
    کسی چیزی یافته در این زمینه.
    لطفا لینک را اینجا بگذارید.
    با تشکر...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط JUDIABOT
    با توجه به اين سايت
    http://www.erasmusmundus8.net/info/M...0mobility.doc/
    اگه شما در يكي از دانشگاهاي partnerمشغول به تحصيل هستيد target group 1 محسوب مي شيد و كساني كه از يكي از دانشگاهاي partner فارغ التحصيل شدند و يا در يكي از دانشگاهاي غير partner درس خوندن group 2 محسوب مي شن.
    ممنون ولی اینو که قبلا دوستان گفته بودن .سوالی که مطرحه در مورد اولویت گروه 1 به 2 هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نقل قول نوشته اصلی توسط gentelman
    ممنون ولی اینو که قبلا دوستان گفته بودن .سوالی که مطرحه در مورد اولویت گروه 1 به 2 هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    تا جایی که من میدونم این موضوع اولویت ایجاد نمی کنه!

نقل قول نوشته اصلی توسط Asman
    بله من میشناسم یک نفر رو که واسه دکترا بورس گرفته!
    ممنون از پاسختون!
    من مدرك ليسانسم رو خريدم ولي اگر بخوام فوقم رو هم الان آزاد كنم حدود 1 ميليون تومان الان بايد بدم (براي 2 سالي كه رايگان خوندم) كه چون دارم كار مي كنم ترجيح مي دم در آخرين لحظه بخرم كه سابقه كارم حساب بشه. مي خوام ببينم مي شه براي اين برنامه مدركم ليسانسم رو upload كنم و بگم كه فوقم رو بعدا مي فرستم (فعلا گواهي موقت دارم)! چون توي سايت نوشته كه مثلا براي مقطع دكترا بايد مدارك ليسانس و فوق رو ارائه بديد و يه جاي ديگه نوشته كه اگر مدارك كامل نباشه، اقدامي صورت نمي گيره!
    باز هم ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad021
    سلام.
    من یادمه سال گذشته یک لینک در سمت راست یکی از صفحات وجود داشت که می شد فهمید در هر دانشگاه چه رشته هایی جزو این بورس هستند.
    امسال هر چه می گردم امسال نمی یابم.
    کسی چیزی یافته در این زمینه.
    لطفا لینک را اینجا بگذارید.
    با تشکر...
    سلام
    من هم هنوز پيدا نكردم كه چه رشته هايي تو چه دانشگاهي و در چه مقطعي رو بورس مكنند فقط توي اين آدرس http://www.erasmusmundus8.net/info/F..._scholarships/
    نوشته "We strongly recommend you to study the tables of the “Available fields of study” for each university (at the right) before you apply. The information regarding the available subjects is listed under European Partner Universities. Here you can see which studies are on offer and for which mobility. In case you need more information about the available fields of study, you can contact the relevant university (listed under "European Partner Universities"). " كه در سمت راست اون صفحه كه فقط اسم 5 تا دانشگاهه ولي available field of study هر كدوم رو من هم پيدا نكردم.
    هر كي بتونه راهنمايي كنه ممنون مي شم

Junior Member

http://www.bwz.uw.edu.pl/eng_version...us_2009_10.htm
    http://www.ects.uw.edu.pl/studia.php?lang=en

اين لينكهاي فيلدهاي دانشگاه Warsaw-Poland

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tefan5
    سلام
    من هم هنوز پيدا نكردم كه چه رشته هايي تو چه دانشگاهي و در چه مقطعي رو بورس مكنند فقط توي اين آدرس http://www.erasmusmundus8.net/info/F..._scholarships/
    نوشته "We strongly recommend you to study the tables of the “Available fields of study” for each university (at the right) before you apply. The information regarding the available subjects is listed under European Partner Universities. Here you can see which studies are on offer and for which mobility. In case you need more information about the available fields of study, you can contact the relevant university (listed under "European Partner Universities"). " كه در سمت راست اون صفحه كه فقط اسم 5 تا دانشگاهه ولي available field of study هر كدوم رو من هم پيدا نكردم.
    هر كي بتونه راهنمايي كنه ممنون مي شم
    خوب بايد برين تو لينك هر كدوم و خودتون پيدا كنين. از همون پنجره كه سمت راست گذاشته مي شه وارد شد و بد هم بايد بگرديد

با توجه به برنامه هايي كه اعلام كردن، رشته هايي كه من مي خواستم انتخاب كنم 90% اشون تو دانشگاه تركيه است >! كه دارم بيخيال اين برنامه مي شم

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

لینک رشته ها به تفکیک دانشگاه:
    https://emecw.gis.lu.se/priorityFiel...tion=all&lot=8