صفحه 5 از 15 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 148

موضوع: مسائل مربوط به تعداد توصیه نامه

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

پیش فرض پاسخ : تعداد هارد کپی کم ریکامندیشن

من نامه ها رو بدون تاریخ گرفتم.بنظرتون تاریخ حتما الزامی هست؟میشه خودم با خودکار یه تاریخ بالاش بزنم؟آخرش اینکه طرف شک می کنه بعدش یه تماس با استادم میگیره دیگه نه؟؟
    What Goes Around...Comes Around

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrang.82
    من نامه ها رو بدون تاریخ گرفتم.بنظرتون تاریخ حتما الزامی هست؟میشه خودم با خودکار یه تاریخ بالاش بزنم؟آخرش اینکه طرف شک می کنه بعدش یه تماس با استادم میگیره دیگه نه؟؟
    شما چطور همچین RL دستت هستش؟؟ سرانجام این نامه باید داخل پاکت بره و دوباره امضا توسط استاد
    اساتید معمولا وقتی امضا کردند داخل پاکت میگذارند و seal and signed
    بنابراین وقتی رفتی پیش استاد واسه مهر و موم پاکت بهشون بگید تاریخ رو بگذارند

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

کجا دقیقا؟روی پاکت یا تو نامه؟با خودکار ایرادی نداره؟اخه نامه خودم تایپ کردم
    What Goes Around...Comes Around

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

کجا دقیقا؟روی پاکت یا تو نامه؟با خودکار ایرادی نداره؟اخه نامه خودم تایپ کردم
    معمولا اینطوریه:

نوشتن نامه توسط استاد بر مبنای اطلاعات شما و تعاریف و ...--------> پرینت روی Official-Head Letter ------> استاد دوباره یه نگاه اجمالی--------> امضا و تاریخ
    (تاریخ شاید بالا صفحه باشه)----------> مهر دانشکده لاتین زیر نامه---------> پاکت (معمولا دانشگاه)-----------------> sign and seal توسط استاد روی محل چسب نامه
    ----------> مهر دانشکده روی درز های نامه----------> چسب نواری روی محل های seal

شاید برخی از اساتید و دانشکده ها این روال و مراحل رو نداشته باشند

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نامه ها حتماً باید تاریخ داشته باشن.
    استاد یکی از بچه های فروم یادش می ره تاریخ بزنه روی Rec. دانشگاه از ایشون نامه رو قبول نکرد و مجبور شد کلی پول بده تا دوباره یه دونه نامه رو بفرسته به دانشگاه.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Senior Member

اگه نامه شما کامله و امضا رو داره، به نظر من مشکلي نداره. ميتوني همون تاريخ رو هم بالاي صفحه RL پرينت بگيري.(با خودکار زياد جالب نيست) البته قبلش کمي چک کن و دقيق نگاه کن که تاريخ جاي مناسبي پرينت بشه.
    راجع به مهر لاتين دانشکده هم قبلا خيلي بحث شده و در حالت کلي لازم نيست، مگه دانشگاه يا دانشکده همکاري کنه و بزنه. دانشگاه ما که خيلي خوب راه ميومد، فقط روي در پاکت رو مهر ميزد، ولي در کل نداشته باشه مشکلي نيست.

پیش فرض پاسخ : واقعا چگونه میتوان استاد را راضی کرد که تعداد زیادی rec را بنویسد؟

آحه من با چه رویی برم پیش استادم بگم من 15 تا recommendation letter میخوام !!!!!!!!!

من میدونم این موضوع بحث شده کلی ! ولی آخر هم نفهمیدم !!!!!

شلمان!
    Guest

پیش فرض پاسخ : واقعا چگونه میتوان استاد را راضی کرد که تعداد زیادی rec را بنویسد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil65
    آحه من با چه رویی برم پیش استادم بگم من 15 تا recommendation letter میخوام !!!!!!!!!

من میدونم این موضوع بحث شده کلی ! ولی آخر هم نفهمیدم !!!!!
    يه دفعه كه نمي رن!!... 8 تا يه دفعه بگير بعد هم يه 7 تا و تموم!(ببين كدوما deadlinesh جلوتره، مال همونا رو بگير)
    يه چيز جالب هم بهت بگم: سخت ترين قسمت اپلاي كردن براي من (از معدل و زبان و sop و ...) همين گرفتن امضا از اساتيد محترم بوده! يه بار براي 2 تا فرم 3.5 ساعت واستادم تا استادم جلسه اش تموم شه!... پس get ready 4 it!

درسته recom گرفتن از اساتید خیلی پروسه سختیه و به همه پیشنهاد می کنم اواخر تابستون با استادشون set کنن که استاد ما مزاحمتون میشیم و این حرفا. چون اگه بذارین دم آخر برید یه دفعه به استاد بگید که مثلا 10 تا نامه می خواهید، به خصوص اگه استاد سرش هم شلوغ باشه، ممکنه قبول نکنه.

من یه تجربه شخصی دارم که امیدوارم به دردتون بخوره: من از یک استاد غیر معروف در دانشگاه ارشدم نامه گرفتم، 11 تا!!! ، و اصلا هم خم به ابرو نیاورد و کلا هم خودش نوشت و عالی عالی نوشت. و درصدهای فرمها را هم top 1-2% زد. ولی اساتید معروفی هم بودن که کاملا معمولی نوشتن و کلی هم باید ازشون واسه تعداد زیاد خواهش می کردم و آخرش هم 15% زدن. این درصدها بچه ها خیلی مهمه. استادی که از یکی از دانشگاه های US با من مصاحبه می کرد می گفت این چینی ها همه درصدهاشون 1-2% هست، استادهای شما چرا اینقدر بد پر می کنن فرمها رو.... خلاصه حواستون باشه....

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

درود
    آرام جان این بحث درصد ها چیه؟
    میشه بیشتر توضیح بدین؟
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.