صفحه 8 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 148

موضوع: مسائل مربوط به تعداد توصیه نامه

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : فرستادن Recommendation های بیشتر از تعداد مورد نیاز

من واسه هر دانشگاه 9-8 تا فرستادم. هیچ ضرری حداقل واسه من نداشت. البته به شرطی که همشون تو یک سطح و خوب باشن نه اینکه این وسط یکیشون مثلا متوسط باشه.البته همه رو هم از استادها نگرفته بودم. 3-2 مورد رو از افراد دیگه گرفته بودم
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982
    من واسه هر دانشگاه 9-8 تا فرستادم. هیچ ضرری حداقل واسه من نداشت. البته به شرطی که همشون تو یک سطح و خوب باشن نه اینکه این وسط یکیشون مثلا متوسط باشه.البته همه رو هم از استادها نگرفته بودم. 3-2 مورد رو از افراد دیگه گرفته بودم
    میتونم بپرسم این توصیه نامه هایی رو که از استاتید نگرفتید از چه کسانی بودند؟ افراد کاری مرتبط و چقدر این توصیه نامه ها رو مفید میدونین؟
    خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

برخی از دانشگاهیی که اپلای میکردم 3 تا باکس داشت واسه سه نفر بعد میگفت اگه خودتون میخوایند add کنید نفرات بیشتر رو
    پس پیداست ضرری نباید داشته باشه
    اما ریکام مازاد بر نیاز از اساتید داشتن اینروزها نایاب شده و داشتن اون غنیمته

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi16
    میتونم بپرسم این توصیه نامه هایی رو که از استاتید نگرفتید از چه کسانی بودند؟ افراد کاری مرتبط و چقدر این توصیه نامه ها رو مفید میدونین؟
    یکیشون مربوط به رئیس دپارتمان زبان دانشگاهمون بود که توش نوشته بود سیستم دانشگاه ما به زبان انگلیسی هست و تو کل دوره ها درس ها به انگلیسی ارائه شده که خوب با وجود مدرک تافل فکر نمیکنم این موضوع چندان براشون فرقی بکنه
    دومی از طرف رئیس section ایران تو انجمن جهانی نفت نوشته شده بود که توش نوشته بود من رئیس chapter دانشگاه تو انجمن جهانی مهندسی نفت هستم و تو این زمینه خیلی برای دانشگاه فعالیت کردم و ثبت chapter رو هم خودم انجام داده بودم که فکر میکنم واسه استادم تو آمریکا این موضوع اهمیت داشت چون وقتی برای سفارت recommentation نوشته بود این مورد رو توش اورده بود و کاملا بهش اشاره کرده بود.
    حالا یه وقت میبینی واسه یک استاد یا دانشگاه اصلا این موارد مهم نیست ولی کاری که من کردم این بود که هر چیزی که فکر میکردم میتونه اثر مثبت داشته باشه رو جمع کردم و فرستادم.
    همونطور که گفتم اگه سود نداشته باشه ضرری هم نداره به شرطی که نسبت به بقیه نامه ها ضعیفتر نباشه و حسن های شما رو نشون بده
    شوپنهاور

there was a CV workshop here and I asked this question, she answered" good for you to have so many recommenders!! but DO NOT send more than requested, its useless if they wanted more, they would have asked for more"0
    everything happens for a reason

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط itskas®a
    there was a CV workshop here and I asked this question, she answered" good for you to have so many recommenders!! but DO NOT send more than requested, its useless if they wanted more, they would have asked for more"0
    Even if they wanted 2 recommendation letters, it's bad to send 3 recommendation letters?

نقل قول نوشته اصلی توسط aspersica
    Even if they wanted 2 recommendation letters, it's bad to send 3 recommendation letters?
    اگر هم منفی نباشه فمر نمیکنم plus هم محسوب بشه
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Senior Member

بيشتر بفرستيد از جهاتي خوبه. فقط دقت كنيد كه مثبت بنويسن حتما. قطعا 3 تا توصيه نامه خوب از همون 3 تا به اضافه يه توصيه نامه معمولي بهتر هست.

اگه اساتیدی که می نویسن فرق معنی داری با هم داشته باشند فکر میکنم یه جورایی مفید باشه و این کار رو بکنید...

مثلا من مدارکم رو فرستاده بودم و پذیرش اولیه رو هم گرفته بودم و هنوز زمان بررسی بورسشون نشده بود. بعد یه recommendation از یه استاد ایرانی توی انگلیس که منو می شناخت تونستم تقاضا کنم و به استاد ایمیل زدم گفتم اگه یه letter of recommendation این استاد براتون مستقیم بفرسته تاثیر مثبتی توی بررسی تون می تونه داشته باشه؟ اونم گفت :Yes – this would be helpful. Please request this reference.
    عقل و دانایی در نوک قله تحصیلات عالیه نبود ، بلکه آنرا در جعبه شن بازی کودکستان یافتم&nbsp; :<br />در همه چیز شریک شدن ، عادلانه بازی کردن،به دیگران ضربه نزدن ، تمیز کردن ریخت و پاشهایم ،عذر خواهی کردن از کسی که به او صدمه زدم، هر روز کمی یاد گرفتن،کمی فکر کردن، کمی نقاشی، کمی آواز خواندن ،کمی بازی و کمی کار

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط itskas®a
    من نمیدونم منظورتون از here کجا بوده و چه کسی این کلاس رو اداره میکرده ولی من که تجربه خودم رو در این زمینه گفتم. بدون شک من بودم به حرفهای دیگه ایشون هم اعتماد نمیکردم چون همچین قانونی رو بار اول هست میشنوم
    شوپنهاور