صفحه 9 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 148

موضوع: مسائل مربوط به تعداد توصیه نامه

Member
    رشته و دانشگاه
    علم و صنعت ایران - مهندسی صنایع

پیش فرض پاسخ : فرستادن Recommendation های بیشتر از تعداد مورد نیاز

من توي سايت بركلي ديدم نوشته بود،‌ بيشتر از سه تا نفرستيد! باعث ميشه تو بررسي مداركتون با تاخير مواجه بشيد!
    البته نگفته بود اگه بيشتر از 3 تا باشه كلا در نظر نميگيريم.

كيوان
    برای اینکه امضات از دو خط بیشتر نشه، فقط کافیه یکم سعی کنی  

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

سرانجام منم به این حرف معتقدم که اگه بهمون گفتند نمک چه مزه ای داره بگیم شووره همین!!!
    نگیم آهاااااااااان ما یه چیزی دیگه هم راستی داریم اسمش شکره- بعدش اون شیرینه ولی شکل نمکه و ................
    از قدیم گفتند املاء ننوشته غلط نداره
    بابا همون تعداد که میخواند رو بدید بره
    درسته بهشت جایگاه سخاوتمندانست ولی تو این مورد سخاوت زیاد جایز نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982
    من نمیدونم منظورتون از here کجا بوده و چه کسی این کلاس رو اداره میکرده ولی من که تجربه خودم رو در این زمینه گفتم. بدون شک من بودم به حرفهای دیگه ایشون هم اعتماد نمیکردم چون همچین قانونی رو بار اول هست میشنوم
    by here i meant waterloo and by her i mean the dean of career service. the rest is your own business but i dont know if you dont wanna trust this kind of person, who do you want to
    everything happens for a reason

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

خوب من حداقل خوشحالم که مدارکم رو به جای دانشگاه wterloo به جاهای دیگه مثل texas Austin و penn state و calgary و جاهای دیگه فرستادم مگرنه الان باید میرفتم سربازی ;D
    البته با این حرف که تعداد بیشتر فرستادن ممکن هست باعث کند شدن کارها بشه موافقم. این مورد واسه من تو دانشگاه regina اتقاق افتاد که البته خوب به نفعم هم تموم شد
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982
    خوب من حداقل خوشحالم که مدارکم رو به جای دانشگاه wterloo به جاهای دیگه مثل texas Austin و penn state و calgary و جاهای دیگه فرستادم مگرنه الان باید میرفتم سربازی ;D
    البته با این حرف که تعداد بیشتر فرستادن ممکن هست باعث کند شدن کارها بشه موافقم. این مورد واسه من تو دانشگاه regina اتقاق افتاد که البته خوب به نفعم هم تموم شد
    but you are going to oklahama state, arent you?0
    everything happens for a reason

پیش فرض پاسخ : معضل کمبود Recommendation Letter

با سلام ، دوستان میخواستم بدونم شرایط توصیه اساتید چیه؟آیا معدل هم در دادن توصیه نامه تاثیرگذاره و یا در صورتیکه در کلاس top mark شده باشی کافیه؟ خوشحال میشم جواب بدین مرسی

Banned

بچه ها من شنیدم خیلیا خودشون ریکامندر ایجاد میکنن. این راه عملیه؟ یعنی طراحی یک سایت و چند تا عنوان و این جور چیزا

من با یکی از استادا چهارتا درس داشتم تو لیسانس که البته زیاد هم نمرات جالبی نیستن. حالا میخواستم ببینیم میشه فقط بدلیل اینکه استاده اخلاقیاتم رو میشناسه و رشته م هم با درسهایی که با ایشون داشتم بی ربطه بهم ریکام بده و این ریکام از کسی که نمره بد بهم داده از نظر دانشگاه ها بد نیست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    بلژیک - هلند.

سلام دوستان
    من توصیه نامه نیاز دارم اما نمی دونم این برگه رو از کحا باید گیر بیارم من واسه اروپا میخوام اپلای کنم و لیسانسمم از تهران مرکز گرفتم. توصیه نامه دانشگاه تهران مرکز چه جوریه؟ اینو پرسیدم چون ایران زندگی نمی کنم میخوام کسی که میره مثل پدرم تو دانشگام بتونم راهنمائیشون کنم که چی کار کنن. پس منو راهنمائی و کمک کنید.
    مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    بیولوژی دانشگاه تهران

بچه ها من یه سوال دارم. راستش من 4 تا استاد دارم که بهم ریکام می دن. یکی شون میل و پسوردش رو بهم داده و گفته هر متنی خواستی خودت بنویس و بفرست 3 تای دیگشون خودشون می نویسن ریکام ها رو و بیشتر از 5-6 تا هم نمی دن. حالا یه سوال دارم : من به 60 تا ریکام نیاز دارم ( 20 تا دانشگاه، هر کدوم 3 تا) از این 60 تا 20 تاش رو خودم می فرستم که می مونه 40 تا.از این 40 تا 18 تا شو استادام می نویسن. باز 22 تا ریکام کم دارم. به نظرتون چه کار کنم؟ یه راه حل غیر اخلاقی که یکی از دوستام انجام داده اینه که امضای استاداش رو جعل کرده! یعنی از همون استادی که 5 تا ریکام گرفته، 5 تا دیگه مثل همون نوشته با امضای جعلی. می دونم کار بدیه ولی با اینکار فقط یه متن رو که خودشون قبلاً نوشتن و امضا کردن، دوباره می نویسیم! به نظرتون همچین کاری رو انجام بدم؟ اگه دانشگاه بخواد چک کنه، اون استادی که به من 6 تا ریکام داده منو یادشه و می گه آره، من به این ریکام دادم پس فکر نکنم مشکلی پیش بیاد. چه کنم به نظرتون؟( البته این به معنای ترویج این عمل غیر اخلاقی نیست ها!)