صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: اشتباه ضایع در فرستادن بخشی از مدارک

amin4u
    Guest

پیش فرض اشتباه ضایع در فرستادن بخشی از مدارک

سلام دوستان

من دوباره دسته گل به آب دادم!!

امروز برای دو دانشگاه آمریکایی مدارکم رو پست کردم. در هر دو پاکت, یک برگه با عنوان additional comments به CV-م الصاق کردم. در additional comments درباره معدل پایین لیسانس و نمرات GRE-م توضیح داده بودم. تا اینجا که همه چیز روبراهه. اما 4-5 ساعت بعد از پست کردنشون متوجه یک موضوعی شدم. به متن زیر دقت کنید:

....
    while there are many Iranians admitted every year at Top US universities such as University of X
    ...

مشکل اینجاست که دانشگاه X عیناً تو هر دو تاشون تکرار شده, در صورتی که یکی از این دو تا پاکت به مقصد دانشگاه Y پست شده!!!
    حالا به نظر شما دانشگاه Y , بیخیال application من نخواهد شد؟
    چی جوری میشه این مشکل رو حل و فصل (fix) کرد؟

Senior Member

پیش فرض پاسخ : اشتباه ضایع در فرستادن بخشی از مدارک

این نوع اشتباهات خیلی شایع هست. مثلا استاد من توصیه نامه یه دانشگاه رو اشتباهی برای یکی دیگه submit کرده بود. من ایمیل زدم و دانشگاه مقصد کمک کرد تا توصیه نامه جدیدی جایگزین بشه. به نظر من شما هم می تونید اشتباهتون رو درست کنید. باهاسون تماس بگیرید و بگیئ می خواید sop جدید بدید مثلا...

amin4u
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط sysbiosys
    این نوع اشتباهات خیلی شایع هست. مثلا استاد من توصیه نامه یه دانشگاه رو اشتباهی برای یکی دیگه submit کرده بود. من ایمیل زدم و دانشگاه مقصد کمک کرد تا توصیه نامه جدیدی جایگزین بشه. به نظر من شما هم می تونید اشتباهتون رو درست کنید. باهاسون تماس بگیرید و بگیئ می خواید sop جدید بدید مثلا...
    ممنون از راهنماییت. اما راستش موضوع اینه که دانشگاه X رنکش واقعا بالاست ولی دانشگاه Y رنکش متوسطه. بیشتر نگرانی من به این خاطر هست که اگه از طریق همون additional comments کذایی که من واسشون فرستادم, متوجه شوند که واسه دانشگاه X هم دارم apply می کنم, شاید منو تو اولویت های پایین تر واسه پذیرش بذارن.
    شاید هم دارم توهم می زنم!!!!

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amin4u
    ممنون از راهنماییت. اما راستش موضوع اینه که دانشگاه X رنکش واقعا بالاست ولی دانشگاه Y رنکش متوسطه. بیشتر نگرانی من به این خاطر هست که اگه از طریق همون additional comments کذایی که من واسشون فرستادم, متوجه شوند که واسه دانشگاه X هم دارم apply می کنم, شاید منو تو اولویت های پایین تر واسه پذیرش بذارن.
    شاید هم دارم توهم می زنم!!!!
    شک نکن که توهم هست. زودتر مدرک تصحیح شده رو براشون بفرست. مدارک اول می رسه به دست منشی ها و بعد که همه جمع شد می رسه به دست geaduate committee....

amin4u
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط sysbiosys
    شک نکن که توهم هست. زودتر مدرک تصحیح شده رو براشون بفرست. مدارک اول می رسه به دست منشی ها و بعد که همه جمع شد می رسه به دست geaduate committee....
    ممنون. خداییش به من روحیه دادی.
    sysbiosys عزیز, تو در همین دانشگاهی که چنین اشتباهی واست اتفاق افتاده بود, پذیرش گرفتی؟ یا اون دانشگاه reject کردت؟
    اما کاش دوستان دیگه ای که تجربه مشابه من رو دارند و پذیرش هم گرفتند, میومدند و نظر می دادند.
    راستی, من هم SOP فرستادم, هم CV و هم برای این دوتای آخر چیزی تحت عنوان additional comments که از sop جداش کردم

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amin4u
    ممنون. خداییش به من روحیه دادی.
    sysbiosys عزیز, تو در همین دانشگاهی که چنین اشتباهی واست اتفاق افتاده بود, پذیرش گرفتی؟ یا اون دانشگاه reject کردت؟
    اما کاش دوستان دیگه ای که تجربه مشابه من رو دارند و پذیرش هم گرفتند, میومدند و نظر می دادند.
    راستی, من هم SOP فرستادم, هم CV و هم برای این دوتای آخر چیزی تحت عنوان additional comments که از sop جداش کردم
    هنوز نتایجش نیومده.... اما مسئله ساده ای هست ...... من فقط ایمیل زدم گفتم اشتباه شده اونا هم نامه قبلی رو حذف کردن و از استادمحواستن نامه جدیدی رو submit کنه. اصلا نگران نباش.

Senior Member

amin4u:

sysbiosys درست میگه طبقش عمل کن. دوست من یکسری مدرک اضافی واسه دانشگاه فرستاده بود مثه صفحات خالیه پاسپورت 8) !!!! که حتی اونا بهش گفته بودن اینا رو دیگه واسه چی فرستادی و الانم داره تو همون دانشگاه تحصیل میکنه

amin4u
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط milad.ra
    amin4u:

sysbiosys درست میگه طبقش عمل کن. دوست من یکسری مدرک اضافی واسه دانشگاه فرستاده بود مثه صفحات خالیه پاسپورت 8) !!!! که حتی اونا بهش گفته بودن اینا رو دیگه واسه چی فرستادی و الانم داره تو همون دانشگاه تحصیل میکنه
    صفحات خالی پاسپورت قضیش با دسته گل من یه نمه فرق می کنه! فرقش هم اینه که من نامه فدایت شوم واسه یکی از استادای دانشگاه Y فرستاده بودم , و احساس می کنم اگه ایشون بو ببرن که اینجانب به دانشگاه X هم نظر دارم (با توجه به اینکه رنک X تقریبا خیلی بالاتر از رنک Y هست), احساس کنه که سر کار رفته!!
    اگه باز شما یا دوستان دیگه نظر یا تجربه مشابهی دارن, ممنون می شم.

Junior Member

سلام دوستان . مساله خيلي مهمي هست كه اشاره شد فكر كنم با ارسال ايميل حل بشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Genetics Lund University

منم اين اشتباه رو به صورت ضايع ترش انجام دادم.مال شما به نظر من اصلا مهم نيست!!!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)