نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: overqualified

Senior Member

پیش فرض overqualified

دوستان قضیه اینکه ممکنه یه نفر برای یه دانشگاه overqualified باشه چیه؟ آیا واقعا چنین چیزی ممکنه اتفاق بیفته؟

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

پیش فرض پاسخ : overqualified

نقل قول نوشته اصلی توسط sysbiosys
    دوستان قضیه اینکه ممکنه یه نفر برای یه دانشگاه overqualified باشه چیه؟ آیا واقعا چنین چیزی ممکنه اتفاق بیفته؟
    در این صورت دانشگاه برای اون فرد باید Apply کنه نه؟
    اصلا قبلاً همچنین چیزی بوده؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ALI_SH
    در این صورت دانشگاه برای اون فرد باید Apply کنه نه؟
    اصلا قبلاً همچنین چیزی بوده؟

راستش من می خوام برای یه دانشگاه رنک خیلی پایین apply کنم یکی از دوستام گفت که اگر رزومه کامل بدم بهشون ریجکت می شم و گفت بهتره رزومه ام رو در حد اون دانشگاه بدم تا overqualified نشم. می خوام بدونم این موضوع واقعیت داره؟

As I have heard they say you are overqualified and do not give you admission because they know that you are so likely to get better admissions and go to other universities. so they do not waste their time (neither yours) ..o
    این همه چون سایه تو چون نور باش&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; گر&nbsp;&nbsp; همه&nbsp; داری&nbsp; ز&nbsp; همه&nbsp; دور&nbsp;&nbsp; باش<br /> دوزخ&nbsp; گوگرد&nbsp; شد&nbsp; این&nbsp; تیره&nbsp;&nbsp; دشت&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; ای خنک آن کس که سبکتر گذشت

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط sysbiosys
    راستش من می خوام برای یه دانشگاه رنک خیلی پایین apply کنم یکی از دوستام گفت که اگر رزومه کامل بدم بهشون ریجکت می شم و گفت بهتره رزومه ام رو در حد اون دانشگاه بدم تا overqualified نشم. می خوام بدونم این موضوع واقعیت داره؟
    والا قضیه Overqualifiedبیشتر برای کار کردن هست و ممکن هست شما را بالاتر جایگاه کاری که آماده هست ببیند و اونوقت شما باید همون کار با حقوق کمتر انجام دهید. یا اصلا اون کار به شما ندهند.
    What Goes Around...Comes Around

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)