صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14

موضوع: Different IELTS Scores for different Universities

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Different IELTS Scores for different Universities

سلام دوستان من 2.5 سال پیش آیلتس دادم و 6.5 گرفتم. ولی همونطور که میدونید اعتبار پیشنهادی آیلتس 2سال هست. آیا شما دانشگاهی رو می شناسید که قبول کنه با همون مدرک آیلتسم اقدام به پذیرش کنم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط heatpipe نمایش پست ها
    سلام دوستان من 2.5 سال پیش آیلتس دادم و 6.5 گرفتم. ولی همونطور که میدونید اعتبار پیشنهادی آیلتس 2سال هست. آیا شما دانشگاهی رو می شناسید که قبول کنه با همون مدرک آیلتسم اقدام به پذیرش کنم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید
    دوست گرامی اگر برای دکتری منظور شماست دانشگاه اودنسه - ارهوس - کپنهاگ و بعضی دانشگاه های نروژ و سوید می شود با مدرک زبان فعلی اپلای کنید چون مصاحبه تلفنی دارند و مدرک زبان الزامی نیست
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member Ehsan4288 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - PA

دوستان عزیز،
    اگه حداقل نمره برای پذیرش در یک دانشگاه رو نتونیم بدست بیاریم(حالا به هر دلیلی مثلا استرس سر جلسه) آیا راه کاری برای اون وجود داره که پذیرش بگیریم و یا خودمونو به دانشگاه ثابت کنیم؟ مثلا مصاحبه یا هر چیزی که بشه اون کاستی نمره رو برطرف کرد؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan4288 نمایش پست ها
    دوستان عزیز،
    اگه حداقل نمره برای پذیرش در یک دانشگاه رو نتونیم بدست بیاریم(حالا به هر دلیلی مثلا استرس سر جلسه) آیا راه کاری برای اون وجود داره که پذیرش بگیریم و یا خودمونو به دانشگاه ثابت کنیم؟ مثلا مصاحبه یا هر چیزی که بشه اون کاستی نمره رو برطرف کرد؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    بستگی به اون دانشگاه داره، مثلا بعضی دانشگاه های ایتالیا و مالزی و چند تا کشور دیگه که یادم نیست یه حداقل نمره زبانی دارن مثلا 6 و اگه شما این نمره رو نگرید به شما پذیرش مشروط میدن و شما باید چند واحد زبان پاس کنید و بعد شروع به تحصیل کنید، البته این در مورد همه جا صدق نمی کنه و دانشگاههای محدودی (مثلا ایتالیا: بلونیا و مالزی: UPM - فعلا اینارو یادم میاد) این شرایط رو دارند. باید تحقیق کنید...
    موفق باشی

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)