صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 18 , از مجموع 18

موضوع: موقع ثبت نام میپرسه چه نوع fund هایی میخوای؟

پیش فرض پاسخ : موقع ثبت نام میپرسه چه نوع fund هایی میخوای؟

1.چرا fellowship را آخر همه گذاشتین؟ اگه اول همه بزاریم چی میشه؟شانس برای بقیه ra یا ta کم میشه؟

2. این سوال من هم هست: در Financial Aid که یه سری fund ها را لیست کرده , سوالم اینه:

اگه ما اینا را انتخاب کنیم دیگه برای بدون فاند بررسیمون نمیکنند؟؟؟یعنی آیا این فکر را میکنند که اگه ما این فاند ها را نگیریم نمیاییم در نتیجه برای بدون فاند بررسی نمیشیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sikma
    Tuition waiver only=== 1
    Research Assistantship - - - - 2
    Teaching Assistantship - - - - 3
    Fellowship- - - - - - 4
    اگر من باشم به اين صورت رتبه بندي ميكنم:

1) ّfellowship
    RA (2
    TA (3
    Tuition waiver (4

RA و TA به نوعي Tuition waiver نيز هستند. بنابراين نسبت به TW اولويت دارند. بد نيست كه شانس خودتون رو در مورد گرفتن fellowship هم امتحان كنيد.در ضمن موضوع admission گرفتن به fund شما مربوط نميشه. اولويت بررسي پرونده شما روي موضوع گرفتن admission خواهد بود . پس از اخذ admission هست كه روي دادن fund به شما , نوع fund و مبلغ آن تمركز ميكنند.
    اشك سبز من و تو موج ها خواهد ساخت

نقل قول نوشته اصلی توسط countdown
    hi

As u asked , I tell u my idea

usually one without the other is not appreciative
    say u have tuition waiver but no RA

But the fact is that if you receive any RA-TA USUALLY you AUTOMATICALLY COULD be considered for a tuition waiver

so, were I you, I would select

RA
    TW
    TA
    F
    از countdown عزیز بابت پاسخش ممنونم.
    راستش منم داشتم فکر میکردم که چرا Fellowship رو آخر گذاشتین؟ ممنون میشم اگه یه توضیح بدین.
    در کوچه باد می اید <br />این ابتدای ویرانیست <br />آن روز هم که دست های تو ویران شدند باد می آمد

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kubrick
    از countdown عزیز بابت پاسخش ممنونم.
    راستش منم داشتم فکر میکردم که چرا Fellowship رو آخر گذاشتین؟ ممنون میشم اگه یه توضیح بدین.
    احتمالا" چون به دانشجوهای خارجی که هنوز درسی رو نگذروندن سخت تر تعلق میگیره ...

یا ممکنه استاد در یک مقطعی پول نداشته باشه به شما بده و جاش به شما TA بدن. یک چیز دیگه ای حداقل تو دپارتمان ما امگانش هست انواع fellowship هست. مثلا ما یک برنامه درسی ریاضیات محاسباتی داریم که اگه بریم توش ممکنه بتونیم از fellowship ای که میده استفاده کنیم (اگه امریکایی ها برن تو همین برنامه به صورت اتوماتیک fellowship می گیرن).
    متن کامل :
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...,16904.30.html

Junior Member

سلام

يه استاد به من گفت اگه تو رقابت بورس OMAFRA توي فوريه شركت كني با توجه به رزومت اين بورس رو ميبري حالا سوال من اينه من الان كه ميخوام توي سايت دانشگاه ثبت نام كنم خودش يه سري فاندهارو ارائه داده مثل NSERC, OGS, SSHRC, CIHR,

با توجه به اينكه شرط گرفتن OMAFRA اينه كه بورس ديگه اي نداشته باشي در قسمت Have you applied for any external awards? YES No چي بايد انتخاب كنم ؟
    و ايا اين شرط واسه گرفتن TA OR RA هم صادقه؟
    ممنون ميشم اگه منو راهنمايي بفرماييد
    ویرایش توسط golbahar : August 7th, 2012 در ساعت 02:36 PM

Member Ragazzi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

سلام به دوستان عزیز:
    یکی از دانشگاه هایی که دارم واسش اپلای میکنم گفته اولویت هات رو برای نوع کمک مالی به ترتیب شماره گذاری کن. و این گزینه ها رو داره:
    Teaching Assistantship:
    Research Assistantship:
    Fellowship:
    Tuition Scholarship
    Future Faculty Traineeship:
    به نظر شما به چه ترتیبی انتخاب بکنم بهتره؟

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

نقل قول نوشته اصلی توسط Ragazzi نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز:
    یکی از دانشگاه هایی که دارم واسش اپلای میکنم گفته اولویت هات رو برای نوع کمک مالی به ترتیب شماره گذاری کن. و این گزینه ها رو داره:
    Teaching Assistantship:
    Research Assistantship:
    Fellowship:
    Tuition Scholarship
    Future Faculty Traineeship:
    به نظر شما به چه ترتیبی انتخاب بکنم بهتره؟
    Research Assistantship که شانس زیادی داره و Teaching Assistantship در صورتی که تافل بالای 100 دارید شانسش خوبه که الویت دوم بگذارید، در مورد سایر موارد Tuition Scholarship و Fellowship را الویت سوم و چهارم بگذارید.البته اگر جوایز یا المپیاد معتبری هم بودید Fellowship را سوم بگذارید.ولی در مجموع تجربه میگه زیاد بحث مهمی نیست خودشون با توجه به موقعیتشون عمل می کنند.
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

من MBA خوندم در مالزی و الان می خوام برای Alberta business school مدارکم رو بفرستم، من شنیدم به همه دانشجوهای دکترا در رشته من Fund داده می شه. آیا این درسته و اینکه مبلغش هزینه زندگی رو هم ساپورت می کنه یا نه؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)