صفحه 1 از 26 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 251

موضوع: همه سوالات شما در مورد پذیرش از دانشگاه Victoria

Junior Member

پیش فرض همه سوالات شما در مورد پذیرش از دانشگاه Victoria

سلام.
    من از دانشگاه Victoria پذيرش گرفتم (دانشكده Electrical and Computer Engineering). مبلغ فاندم 19000 تاست. اينقدر در باره اين دانشگاه اينجا كم صحبت شده كه نگران شدم كه دليلش چيه.
    دانشگاه ويكتورا تو جزيره ونكووره و پايتخت ايالت BC هست. فوقالعاده خوش آب و هواست و توي رنكينك هم تو دانشگاههاي كانادا رتبه 12 رو داره كه نسبتا خوبه.
    اگه كسي عدم استقبال دانشجوهاي ايراني رو از اين دانشگاه مي دونه لطفا به من هم بگه.
    اگه از بچه ها كسي اونجا مشغول تحصيله لطفا نظري درباره فاند من و در مقايسه با هزينه يك سال زندگي يه زوج بده.
    هر اطلاعات ديگه اي هم اگه ارايه بشه ثواب داره.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng.- University of Victoria

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما در مورد پذیرش از دانشگاه Victoria

نقل قول نوشته اصلی توسط shafagh_77 نمایش پست ها
    سلام.
    من از دانشگاه Victoria پذيرش گرفتم (دانشكده Electrical and Computer Engineering). مبلغ فاندم 19000 تاست. اينقدر در باره اين دانشگاه اينجا كم صحبت شده كه نگران شدم كه دليلش چيه.
    دانشگاه ويكتورا تو جزيره ونكووره و پايتخت ايالت BC هست. فوقالعاده خوش آب و هواست و توي رنكينك هم تو دانشگاههاي كانادا رتبه 12 رو داره كه نسبتا خوبه.
    اگه كسي عدم استقبال دانشجوهاي ايراني رو از اين دانشگاه مي دونه لطفا به من هم بگه.
    اگه از بچه ها كسي اونجا مشغول تحصيله لطفا نظري درباره فاند من و در مقايسه با هزينه يك سال زندگي يه زوج بده.
    سلام دوست عزیز. بسیار مبارک باشه. حقیقتش من الان از دانشگاه Ottawa واسه Mechanical پذیرش بدون فاند دارم. حالا می خوام واسه ترم زمستون برای Victoria اقدام کنم. راستی شما چه رشته ای بودید؟ اگه لطف کنین اطلاعات بیشتری بدین. من می خوام بدونم شانسم چقدره؟ معدل؟ مقاله؟ تافل؟ ممنون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shafagh_77 نمایش پست ها
    سلام.
    سلام
    دوست عزیز می تونم بپرسم رشتتون چیه؟ رزومتون چی بوده؟ و چطوری فاند گرفتین؟
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sanka نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز می تونم بپرسم رشتتون چیه؟ رزومتون چی بوده؟ و چطوری فاند گرفتین؟
    مرسی
    سلام.
    من رشته ام معماری کامپیوتر هست از علم و صنعت. معدل لیسانسم (دانشگاه آزاد) 14.08 و ارشد (علم و صنعت) 19.10 . سه تا کنفرانس (2تا داخلی بین المللی و یکی خارجی) دو تا ژورنال پیپر (یکی ISI و یکی معمولی). تافل 610 و GRE مجموع 1050 .
    من مدارکمو فرستادم و بعد یه مدت Full fund پذیرش دادن. معمولا به Graduate اگه پذیرش بدن فاند هم می دن.
    موفق باشید.

راستی اگه کسی تو Uvic هم خونه ای آقا می خواهد لطفا به من اطلاع بده. a.z.jooya@gmail.com

Junior Member

سلام
    استادی که فیلدش به من خیلی نزدیکه بعد از 4 هفته ایمیل زده که منو به عنوان سوپروایزرت معرفی کن. من که بهش گفتم ددلاین دپارتمان گذشته تعجب کرد و
    That is strange. I thought we accepted graduate applications well into the new year for September entry! I fear that, unless you enter as a graduate student or have your own funding, then it will be difficult to host you.
    این یعنی نه دیگه؟
    پس اینکه میگن کانادا استاد مهمه کجاست؟

ApplyAbroad Veteran
    sahand_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط elahebanoo نمایش پست ها
    سلام
    استادی که فیلدش به من خیلی نزدیکه بعد از 4 هفته ایمیل زده که منو به عنوان سوپروایزرت معرفی کن. من که بهش گفتم ددلاین دپارتمان گذشته تعجب کرد و
    That is strange. I thought we accepted graduate applications well into the new year for September entry! I fear that, unless you enter as a graduate student or have your own funding, then it will be difficult to host you.
    این یعنی نه دیگه؟
    پس اینکه میگن کانادا استاد مهمه کجاست؟

منظورش که نه نیست به نظر من. اولا که تا اونجایی که من میدونم دانشگاه ویکتوریا deadline‌ای که داره خیلی‌ حساس نیست و نوشته این توصیه ما هست اما شما هر موقع میتونید مدارک رو بفرستید ما برسی‌ می‌کنیم. قسمت دومش هم اینطورکه نوشتی‌ یعنی‌ در صورتی‌ که به عنوان grad student نیای اونوقت سخت هست که قبولت کنیم، شاید منظورش فرصت مطالعاتی بوده.
    برای اینکه دوستان هم نظرشون رو بگن میتونید در تاپیک نظر سنجی در مورد ایمیل‌های دریافتی از اساتید مطرح کنید ایمیل رو.
    موفق باشید
    لطفا نتایج پذیرش خود را در اینجا وارد کنید.
    با عرض پوزش از پاسخ دادن سوالات در پیام خصوصی معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک دانشگاه شیراز

سلام
    من برای Fall 2011 واسه PhD دپارتمان مکانیک اپلای کردم و بیشتر از یک ماهه مدارکم رو فرستادم اما اصلن status من توی سایتش عوض نشده و کماکان زده incomplete! هرچی هم ایمیل میزنم جواب نمیدن! جالبه که قبل از اینکه اپلای کنم همه سوالامو جواب میدادن اما حالا هیچی!
    به نظرتون این طبیعیه؟
    کسایی که اونجا اپلای کردن میشه بگن روندش چه طوریه و آیا سایتشون رو آپدیت میکنن اصلن؟!
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng.- University of Victoria

نقل قول نوشته اصلی توسط MeaN5990 نمایش پست ها
    سلام
    من برای Fall 2011 واسه PhD دپارتمان مکانیک اپلای کردم و بیشتر از یک ماهه مدارکم رو فرستادم اما اصلن status من توی سایتش عوض نشده و کماکان زده incomplete! هرچی هم ایمیل میزنم جواب نمیدن! جالبه که قبل از اینکه اپلای کنم همه سوالامو جواب میدادن اما حالا هیچی!
    به نظرتون این طبیعیه؟
    کسایی که اونجا اپلای کردن میشه بگن روندش چه طوریه و آیا سایتشون رو آپدیت میکنن اصلن؟!
    ممنون
    Hi. As long as I know, somewhere in the aaplication status( right under the Incomplete part) it should be written "file forwrded to the department" f yes, you'd better call the Mech Department and ask for your status. If they said It has been forwarded to the supervisor, then you should contact your potential supervisor and ask him/her. good luck

Junior Member

مدارکتون کی رسیده؟ اونا دیروز داشتن مدارک دریافتی Dec.7th رو بررسی میکردن. حدود یه ماه طول میکشه تا آپدیت شه پیجتون

ApplyAbroad Veteran
    SIG آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MeaN5990 نمایش پست ها
    سلام
    به نظرتون این طبیعیه؟
    ممنون

براي يه دوست ديگه تو دانشگاه McGill هم اينو نوشتم. براي شما هم مي نويسم که تا حدودي از نگراني در بياين. من تو يه دانشگاه ديگه که اقدام کرده بودم حتي بعد از پذيرشم تو پروفايل تقاضاي من (که بايد با ID و PIN وارد مي شدم) قسمت ريزنمره و مدرک زبانو دريافت نشده نشون مي ده! و از نتيجه پذيرشم هنوز هم چيزي ننوشته! تو سايتشون نوشته بودن که اپلاي کننده هاي بالاتر از ليسانس بعد از اپلاي طرف حسابشون دانشکدشونه و بخاطر همين من نگران نشده بودم. يعني:
    Online application status updates are not available to graduate applicants و بايد از دانشکده وضعيتشونو چک کنن.
    ممکنه مسئله شما هم همين باشه. نگران نشين ولي از طريق دانشکده پيگيري کنيد.
    از دانشکده بپرسيد که مدارکتون کامل به دستشون رسيده يا نه. بگين که چون status شما incomplete نشون مي ده نگران شديد.سعي کنيد فقط به کسي که تو دانشکده مسئول اين کاره ميل بزنيد و
    مشکلتونو بگين. ميل هاي زياد به افراد مختلف نزنيد.اگه جواب ندادن به استاد ميل بزنيد.

صفحه 1 از 26 1234567891011 ... آخرینآخرین