صفحه 135 از 137 نخستنخست ... 3585125126127128129130131132133134135136137 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,341 تا 1,350 , از مجموع 1364

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه British Columbia

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه British Columbia

سلام دوستان عزیزم
    ممنون میشم منو راهنمایی کنید
    واقعا نیاز به کمکتون دارم
    با رزومه زیر چقدر شانس پذیرش دارم؟ , و هنوز تافل رو امتحان ندادم میتونم قبل امتحان به استاد ایمیل بدم یا منتظر بمونم؟

کارشناسی ارشد حقوق عمومی معدل 18/60
    پایان نامه با درجه عالی و 19/5
    رتبه کنکورم از بین 600 هزار نفر 320 شد و به عنوان استعداد درخشان وارد دوره کارشناسی شدم.کارشناسی دانشگاه شیراز معدل 15/36
    دو سال دبیر انجمن علمی دانشگاه بودم
    دو ساله عضو مجمع عمومی انجمن حقوق اداری ایران هستم
    ده تا همایش و کارگاه اموزشی برگزار کردم با همکاری دانشگاه، شورای نگهبان و...
    مسابه شبیه سازی دیوان عدالت اداری تیم هفتم از 74 تیم سراسر ایران شدیم
    عضو کمیته حقوقی بررسی سیلاب هستم که از طرف رییس جمهور روحانی دستور تشکیل داده شد.
    چهار تا مقاله علمی پژوهشی یه مقاله علمی تخصصی و دو کنفرانس بین المللی دارم
    ترجمه یه کتاب معتبر از اکسفورد رو دارم انجام میدم
    و پایان نامه هم به زودی به عنوان کتابی جدید با موضوع نو چاپ میشه.

و البته یه شرکت در ازمون وکالت و رتبه 176 دارم که البته حد نصاب قبولی نبود.

از اساتید میتونم توصیه نامه خیلی قوی بگیرم با توجه به فعالیت هر روزه و زیاد در دانشگاه

و نکته ای که واسم اهمیت داره اینه که فیلد کاری من با توجه به مقاله و موضوع پایان نامه به طرز عجیب در فیلد یکی از اساتید بریتیش کلمبیاست...با موضوع ادبیات و حقوق که خیلی کمه مطالعع انجوری در سیستم دانشگاه....و اینکه برگزیده المپیاد ادبیات کشوری بودم که حدس میزنم کمکی کنه

و نیاز به فاند کامل دارم متاسفانه از پس هزینه ها برنمیام.
    صمیمانه تشکر میکنم و خواهش میکنم جوابمو بدین.

با سلام
    می خواستم ببینم کسی از دوستان می دونه من با این سوابق امکان گرفتن پذیرش با فاند از بریتیش کلمبیا رو دارم یا نه.
    لیسانس فیزیک ماده چگال از دانشگاه علم و صنعت تهران با معدل 13.8
    ارشد فیزیک دریا از دانشگاه تربیت مدرس با معدل 17.20
    پروژه ارشدم رو تو دانشگاه شریف کار کردم و 7 سالی هست تو یک مرکز تحقیقاتی تو دانشگاه کارشناس پروژه هستم.
    منتها میخوام برای دکترا ماده چگال بخونم.
    سوابق تدریس تو دانشگاه و حل تمرین تو علم و صنعت و تربیت مدرس دارم.
    دارم رو یک مقاله در زمینه مورد علاقه ام برای دکترا کار میکنم.
    هنوز هم آزمون زبان ندادم. چند ماه آینده میخوام تافل شرکت کنم.
    متاهلم و 6 سال پیش ارشدم تمام شده.
    ممنون میشم اگر دوستان راهنماییم کنن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    dentistry-Tehran university

سلام اقای کاوه. میخواستم بپرسم اگه همزمان به چند تا استاد تو یه دانشگاه ای میل اپلای بزنیم برای research بد نمیشه؟ بهتره با فاصله ای میل بدیم؟ صبر کنیم یکی جواب بده بعد؟ من دندانپزشک هستم و برای دانشگاه بریتیش کلمبیا میخوام اقدام کنم. ممنونم از جوابی که میدین
    نقل قول نوشته اصلی توسط KavehKaveh نمایش پست ها
    معدلتون کمه. دانشگاه بریتیش کلمبیا هم تو غرب کانادا یه جورایی گل سر سبد هست. نمره جیمتتون چنده؟ تافل یا آیلتس دادین؟
    قسمت های مثبت رزومه شما اینهاس: 1. ایرانی هستین و کمک میکنین به دایورسیتی 2. سابقه خوب کاری دارین
    قسمت منفی: 1. معدلتون 2. احتمالا سن شما جزو 5 درصد بالای کلاس باشه و مطمئن نیستم دانشکده بیزنس چطوری بهش نگاه میکنه. مثبت یا منفی. (احتمال میدم منفی)

نمره جیمت شما خیلی تعیین کننده اس. اگه بالای 700 بگیرین ، میشه گفت که با معدل 14 لیسانس (کمتر از 14 هست ، نه؟ مثلا 13.80... ) پذیرش میدن ولی از بورس یا تخفیف تو شهریه اصلا خبری نیست. (پس میتونین روی پذیرش بر اساس شرایط موجود میتونین حساب کنین)
    اگه جیمت زیر 650 دارین ، من یکمی فکر میکنم کار شما ریسکی میشه. (بهتره فوق مدیریت رو با معدل بالای 17 تموم کنین) با جیمت 600 - 610 یا کمتر هم که با خیال راحت میگم اصلا پذیرش نمیدن.
    من بیشتر پیشنهاد میدم ، جیمت خوب بگیرین که هم زبانتون بهتر بشه و هم عمر تو رشته کارآفرینی تلف نکنین!

همینطور که تو این لینک میبینین:
    https://www.sauder.ubc.ca/~/media/Fi...nt-Report.ashx

متوسط سن کلاس 29 سال با 5 سال سابقه کاری هست

Junior Member

سلام دوستان. ممنون میشم اگر بتونید به سوالم پاسخ بدید. اشکالی داره من و همسرم هر دو برای یک دپارتمان اما در دو مقطع متفاوت ارشد و دکتری برای دانشگاه بریتیش کلمبیا اپلای کنیم؟ ما دانشگاه های تحصیلمون با هم متفاوت بوده اما مقالات مشترک با هم کار کردیم و چاپ شدن. به نظرتون این توی تصمیم ادمیشن دانشگاه تاثیر میگذاره؟ ممنون.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Namia1 نمایش پست ها
    سلام دوستان. ممنون میشم اگر بتونید به سوالم پاسخ بدید. اشکالی داره من و همسرم هر دو برای یک دپارتمان اما در دو مقطع متفاوت ارشد و دکتری برای دانشگاه بریتیش کلمبیا اپلای کنیم؟ ما دانشگاه های تحصیلمون با هم متفاوت بوده اما مقالات مشترک با هم کار کردیم و چاپ شدن. به نظرتون این توی تصمیم ادمیشن دانشگاه تاثیر میگذاره؟ ممنون.
    تاثیر مستقیمی ندارد و عموما هم رزومه خودتان مورد نظر قرار میگیرد همانطور که مقالاتی که با افراد دیگری احتمالا کار کرده اید رزومه فرد یا افراد دیگر تاثیری در بررسی پرونده شما ندارد.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

دوستان سلام
    می خواستم بدونم کسی بوده که مشغول تحصیل در رشته MBA در یه دانشگاه دیگه کانادا بوده باشه و وسط تحصیل برای همین رشته به یو بی سی ترنسفر کرده باشه ، ممنون میشم اگر کسی هست به من راهنمایی کنه

Junior Member

سلام به دوستان
    من با معدل لیسانس 15.1 و ارشد 16.32 تو مهندسی مکانیک، با گپ 3 ساله که مشغول کار بودم میتونم پذیرش دانشگاه های UBC رو بگیرم؟
    شنیدم UBC واسه رشته ما وضع خوبی داره درسته؟
    آیلتس نگرفتم ولی الان در حد متوسطم میخوام 5-6 ماه بخونم آیلتسو بگیرم. 2تا مقاله ISI و یکی علمی پژوهشی و چنتا کنفرانسی دارم

Junior Member Keiv4n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Engineering - NTHU

سلام، من میخواستم برای کمپ اوکاناگان اقدام کنم اما از اونجایی که روزانه خوندم من نمیتونم ریز نمره رسمیم رو فعلاً از دانشگاه تحویل بگیرم. معمولاً اکثر دانشگاها با این موضوع کنار میان و برای پذیرش قبول میکنن غیر رسمی رو. اما تو آدرس زیر به نظر میاد نوشته که حتماً باید رسمی و تائید شده باشه. کسی تجربه ای داره از این؟ باید حتماً تعهد رو بخرم یعنی؟ یا راه دیگه ای سراغ دارید.

ممنونم از وقتی که میذارید.

https://gradstudies.ok.ubc.ca/progra...r-application/

Junior Member

سلام دوستان
    کسی میدونه با هربار پرداخت اپلیکیشن فی چند بار میشه اپلای کرد؟ مثلا میشه عمران MSc و عمران MEng رو همزمان با پرداخت یک اپلیکیشن فی اپلای کرد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندشی شیمی.بولونیا

سلام دوستان
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    بنده تازگی ارشدم رو تووی ایتالیا دارم تموم میکنم. مقاله و اینها هم فعلا ندارم. میخواستم واسه یو بی سی اپلای کنم که به این قضیه برخورد کردم که تو سابت دانشگاه نوشته بود که اول مثل اینکه باید پروسه اپلای رو شروع کنیم بعد بگردیم دنبال سوپروایزر(تو سایت دپارتمان مهندسی شیمی دیدم) این بر اساس تجربیات شما درسته؟ منظور سوالم اینه که باید اول اپلیکیشن فی رو پرداخت کنم بعد به استادا ایمیل بدم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)