صفحه 85 از 137 نخستنخست ... 35757677787980818283848586878889909192939495135 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 841 تا 850 , از مجموع 1364

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه British Columbia

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه British Columbia

نقل قول نوشته اصلی توسط narifa نمایش پست ها
    سلام دوستان ...
    یه سوال دارم ممنون میشم راهنماییم کنین
    UBC تو سایتش گفته که هم آیلتس رو قبول داره هم تافل بعد وقتی تو توضیحات رشته مورد نظرمون میریم واطلاعاتش رو میخونیم برای دانشجوهای اینترنشنال حداقل نمرهارو فقط واسه تافل گفته ، حالا اگه آیلتس داشته باشیم قبول میکنن یا نه؟
    و اگه قبول میکنن این نمرها برابر آیلتسش میشه چند؟
    Applicants
    are required to submit an official TOEFL score, of at
    least 600 on the paper version, 250 on the computer
    version, or 100 on the internet version
    سلام، بهترین کار این است که این سوال را از منشی دپارتمان بپرسید

من چند تا از دپارتمان های مهندسی رو اطلاع دارم بله باید حتما از استاد جواب داشته باشید ولی مثلا میدونم دپارتمان بزینس و مدیریتش اینجوری نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط EHSM نمایش پست ها
    سلام
    از دوستانی که تونستن پذیرش بگیرن یا اطلاعات دارن، آیا تو این دانشگاه باید اوکی از استاد گرفت بعد اپلای کرد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Structure

دوستان سلام
    حدود یک هفته هستش که از ددلاین ترم می این دانشگاه میگذره، میخواستم از خدمتتون بپرسم که پروسه بررسی مدارک برای پذیرش و بورس این دانشگاه از زمان رسیدن مدارک به دانشگاه آغاز میشه یا پس از ددلاین و اینکه با توجه به تجربه شما این پروسه چند هفته زمان میبره؟
    ممنون و متشکرم از راهنماییتون

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Structure

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_y نمایش پست ها
    دوستان سلام
    حدود یک هفته هستش که از ددلاین ترم می این دانشگاه میگذره، میخواستم از خدمتتون بپرسم که پروسه بررسی مدارک برای پذیرش و بورس این دانشگاه از زمان رسیدن مدارک به دانشگاه آغاز میشه یا پس از ددلاین و اینکه با توجه به تجربه شما این پروسه چند هفته زمان میبره؟
    ممنون و متشکرم از راهنماییتون
    سلام
    ایمیل به منشی دپارتمان زدم و پرسیدم، جواب زیر رو به من دادند:
    Your application is currently with the program under review. Once we receive a decision from the department, we will notify you by email.
    این یعنی چی دوستان مدارک من الآن دست استاد هستش یا نه چقدر پروسش زمان میبره؟

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    من مدرک لیسانس در رشته ی صنایع دارم ولی الان می خوام واسه لیسانس رشته مهندسی ( HVAC) اقدام کنم .. این رشته رو داره یا کدوم دانشگاه میشه خوند ؟
    کارت پایان خدمت هم دارم و از نظر نظام وظیفه مشکلی ندارم و زبانم در حال آماده سازی واسه آزمون تافل هستم
    با تشکر

Junior Member

سلام
    از دوستانی که در رشته عمران تحصیل میکنند یا پذیرفته شدن، یه سوال کلی دارم در رابطه با پذیرش گرفتن از یو بی سی و اون اینکه اگه با استادی اوکی شده باشی شانس پذیرش چقدر هست؟ نظر استاد در روند پذیرش موثر هست یا صرفا نظر ادمیشن آفیس مهمه؟! من از استادی اوکی گرفتم ولی با توجه به اینکه رقابت در این دانشگاه خیلی زیاده و متاسفانه روند پذیرش از این دانشگاه سخت و پرهزینه است میخواستم بدونم آیا اپلای کنم یا شانس زیادی ندارم و مدارک و هزینه اضافی صرف نکنم؟
    ممنون میشم اگه دوستان اطلاعاتی دارن راهنمایی کنن

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Manufacturing

نقل قول نوشته اصلی توسط saracivil نمایش پست ها
    سلام
    از دوستانی که در رشته عمران تحصیل میکنند یا پذیرفته شدن، یه سوال کلی دارم در رابطه با پذیرش گرفتن از یو بی سی و اون اینکه اگه با استادی اوکی شده باشی شانس پذیرش چقدر هست؟ نظر استاد در روند پذیرش موثر هست یا صرفا نظر ادمیشن آفیس مهمه؟! من از استادی اوکی گرفتم ولی با توجه به اینکه رقابت در این دانشگاه خیلی زیاده و متاسفانه روند پذیرش از این دانشگاه سخت و پرهزینه است میخواستم بدونم آیا اپلای کنم یا شانس زیادی ندارم و مدارک و هزینه اضافی صرف نکنم؟
    ممنون میشم اگه دوستان اطلاعاتی دارن راهنمایی کنن
    من اونجا تحصیل نمیکنم، اما تا جایی که من اطلاع دارم و از بقیه شنیدم دانشگاه های کانادا استاد محور هستن.
    حتی بدون داشتن سوپروایزر ادمیشن نمیدن بعضی هاشون.
    ممکنه که استاد شما نفوذ داشته باشه تو ادمیشن آفیس که بتونه کار شمارو راه بندازه.
    بهتره که به استاد ایمیل بزنید و ازش بپرسید.

ارادتمند

Junior Member

سلام دوستان
    من به یه استاد تو ubc ایمیل زدم ، گفت سیاست گروه اینه که همه یه سال بخونن بعد استاد انتخاب کنن
    پس مکاتبه با استاد چقدر موثره؟
    و تهشم پرسیده شما دقیقا کدوم رشته میخوای اپلای کنی
    من نقهمیدم بالاخره + یا -
    اینم جوابش:

In our system, PhD students in general only become attached to faculty members after completing at least one year of the PhD program – and faculty members do not individually make admission decisions about PhD students.

If you do come to the Vancouver School of Economics, I would certainly be happy to meet with you to talk about competition policy – and if I am still teaching this course for them in a couple of years you may even be able to take that course from me. We also have some competition policy related events here in the Sauder School and I could see that you are invited to participate if they interest you.

Now --- there is a chance I have misunderstood you and that you mean that you are applying to do a PhD in Strategy & Business Economics here in the Sauder School of Business. Let me know if that is the case. What I said above about “In our system …” would still apply. That is, supervisors are normally only assigned to students after a year or two of coursework is successfully completed. And individual faculty do not make admission decisions.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط liliss85 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به یه استاد تو ubc ایمیل زدم ، گفت سیاست گروه اینه که همه یه سال بخونن بعد استاد انتخاب کنن
    پس مکاتبه با استاد چقدر موثره؟
    و تهشم پرسیده شما دقیقا کدوم رشته میخوای اپلای کنی
    من نقهمیدم بالاخره + یا -
    اینم جوابش:

In our system, PhD students in general only become attached to faculty members after completing at least one year of the PhD program – and faculty members do not individually make admission decisions about PhD students.

If you do come to the Vancouver School of Economics, I would certainly be happy to meet with you to talk about competition policy – and if I am still teaching this course for them in a couple of years you may even be able to take that course from me. We also have some competition policy related events here in the Sauder School and I could see that you are invited to participate if they interest you.

Now --- there is a chance I have misunderstood you and that you mean that you are applying to do a PhD in Strategy & Business Economics here in the Sauder School of Business. Let me know if that is the case. What I said above about “In our system …” would still apply. That is, supervisors are normally only assigned to students after a year or two of coursework is successfully completed. And individual faculty do not make admission decisions.
    در مورد این دانشکده خاص بر اساس گفته استاد واضح است که فعلا مکاتبه با استاد لازم نیست و باید اول از دانشکده پذیرش بگیرید. جواب مثبت یا منفی نیست.

سلام. ببخشید من یک سوال داشتم هرجا میپرسم کسی جواب نمیده
    در مورد ارسال کارنامه آیلتس به دانشگاه. مثلا همین UBCT نمیدونم آدرس کجا رو باید بنویسم و کلا چی باید بنویسم تو اپلیکیشن فرم آیلتس، هر چی سرچ کردم نمونه پیدا نکردم.
    مثلا داره
    File/ case number, Name of department, name of institution و آدرس.
    دوستان تورو خدا یکی بگه چیکار کنم...
    ممنون میشم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)