صفحه 132 از 137 نخستنخست ... 3282122123124125126127128129130131132133134135136137 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,311 تا 1,320 , از مجموع 1364

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه British Columbia

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه British Columbia

سلام دوستان، کسی میدونه دانشکده مکانیک تو ونکوور کمیته محور هست یا استاد محور؟ من هر چقدر ایمیل میزنم به اساتید هیچکدوم جواب نمیدن و بعضیا تو وبسایتشون نوشتن که اپلای کنین

Junior Member

ممنون از شما من متشکرمیشم اگه کسی رومیشناسیددراین فروم که ازاین دانشگاه پذیرش گرفته باشه معرفی کنیدببینم شرایط چجوریه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط myousef نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    رزومتون و آماده کنین و با استفاده از اطلاعات این سایت به اساتید مورد نظرتون ایمیل بزنین. ناامید نباشین، خیلی از دوستان برای دکترا پذیرش همراه با فاند گرفتن. تا میتونین به شیوه صحیح به اساتید در زمان مناسب ایمیل بزنین
    موفق باشین
    شما ازاین دانشگاه بورس گرفتید درسته ؟خوب من پس امیدوارباشم

Member
    رشته و دانشگاه
    B.Sc. & M.Sc.: Ferdowsi, Chem Eng- PhD Student: British Columbia, Materials Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط marrrryam نمایش پست ها
    شما ازاین دانشگاه بورس گرفتید درسته ؟خوب من پس امیدوارباشم
    بله، تعداد زیادی دیگه از بچه ها هم از همین دانشگاه پذیرش گرفتن و کار شدنی هستش فقط باید تلاش کنین و ناامید نشین. البته من پیشنهاد میکنم خودتون و به یک دانشگاه یا حتی کشور محدود نکنین و همزمان روی همه گزینه های ممکن ومناسب کار کنین.

سلام خدمت دوستان عزیز
    در خصوص پذیرش تحصیلی مدیریت و بیزنس از دانشگاه University of British Colombia یا Simon fraser برای شروع مقطع لیسانس کسی اطلاع داره ترجمه مدرک پیش دانشگاهی برای ارایه به دانشگاه نیاز به تاییدیه دادگستری و امور خارجه داره یا رسمی بودن مترجم کفایت میکنه ؟

Junior Member

سلام دوستان خسته نباشيد من امسال سال اخر رشته مهندسي صنايع دانشگاه ازاد با معدل 17/20 هستم ميخواستم ببينم براي پذيرش مستر رشته كامپيوتر ساينس دانشگاه ubc يا sfu شانسي دارم؟ و اينكه مهم نيست حتما فاند بگيرم بيشتر پذيرش برام مهمه ! براي شروع حتما اول بايد استاد پيدا كنم؟ براي بهتر كردن رزومم راهي مي شناسيد؟ دوره هاي كامپيوتر تاثيري در جلب نظر استاد داره؟ و اينكه اول بايد مداركم ارزيابي شه يا نه همين الانم ميتونم اقدام كنم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra_96 نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشيد من امسال سال اخر رشته مهندسي صنايع دانشگاه ازاد با معدل 17/20 هستم ميخواستم ببينم براي پذيرش مستر رشته كامپيوتر ساينس دانشگاه ubc يا sfu شانسي دارم؟ و اينكه مهم نيست حتما فاند بگيرم بيشتر پذيرش برام مهمه ! براي شروع حتما اول بايد استاد پيدا كنم؟ براي بهتر كردن رزومم راهي مي شناسيد؟ دوره هاي كامپيوتر تاثيري در جلب نظر استاد داره؟ و اينكه اول بايد مداركم ارزيابي شه يا نه همين الانم ميتونم اقدام كنم؟
    برای رشته کامپیوتر که از رشنه های پرطرفدار است بعید است بتوانید پذیرش در دانشگاه تاپ با رزومه ای متوسط بگیرید وقتی که رشته لیسانستان مرتبط نباشد. مساله فاند نیست مساله اینستکه برای مستر دانشجو روی پروژه ای کار میکند که استاد تعریف نموده و باید از تواناییهایی که در قطع لیسانس به دست آورده در این زمینه بیشترین بهره را ببرد. رقابت بر سر پذیرش دانشجو بر سر اینستکه رزومه کدام دانشجو بیشتر با مشخصات پروژه مدنظر منطبق است و با توحه به این مساله بعید است اپلیکنتهای دیگر رقابت کننده با رزومه شما این شانس را به شما بدهند که در رقابت برنده باشید. البته رشته های مستر بدون تز که کورس بیس هستند هم وجود دارند ولی باز در دانشگاهای تاپ و رشته های پرمتقاضی تغییر رشته مشکلساز خواهد بود مگر آنکه هزینه اپلیکیشنهای متعدد برایتان چندان مهم نباشد و بخواهید سعی و خطایی و با ارسال اپلیکیشنهای زیاد شانس خود را امتحان کنید.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

خيلي ممنون از جوابتون
    با اين حساب اگه كسي بخواد تغيير رشته بده شانسي نداره؟ چون حتي اگه مقاله هم داشتم در يه زمينه ديگه بود! الان اگه براي bachelor اقدام كنم شانسي دارم؟ يا ترنسفر هاي بين دانشگاهي كه انجام ميشه اونجا براي مقطع فوق ميشه اين كارو كرد؟

Junior Member

سلام
    درستان من بر خلاف رزومه قوي نتونستم از اساتيد ubc جواب بگيرم
    به نظرتون اپلاي كنم ؟!
    يا چون استاد پيدا نكردم ريجكت ميشم؟؟؟

نمره زبانشون چه شكليه؟؟؟ بعد از ثبتنام ميشه فرستاد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Environmental engineering-ITU

سلام دوست عزیز
    تا جایی که من اطلاع دارم دانشگاه استاد محور هستش و در پروسه اپلای هم از شما می خوان که اسم یک استاد رو بنویسین. در مورد نمره زبان سخت گیر هستن و تا مینیموم رو نیارین قبول نمیکنن.( در مورد من که اینطور بود). من شخصا اول استاد پیدا کردم و بعد اپلای کردم.
    اشکهایی که برای شکست میریزی، همان عرق هایی است که برای پیروزی نریختی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)