صفحه 104 از 137 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 1364

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه British Columbia

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه British Columbia

نقل قول نوشته اصلی توسط HosseinSHN نمایش پست ها
    سلام
    این دانشگاه برای رشته مورد نظر من تافل 100 میخواد و نمره من 94 هست. اگر اپلای کنم بلافاصله ریجکت میکنن یا این اختلاف نمره صرفا باعث کمتر شدن شانسم میشه؟
    سلام

شخصا در رشته برق دیدم که نوشته بودن اگر بالا ۹۵ هستین میتونید اپلای کنید با اینکه حداقل ۱۰۰ میخواستن

Junior Member

سلام دوستان کسی هست که از دانشگاه UBC ادمیشن گرفته باشه؟ من چند تا سوال در مورد ترنسکریپتم دارم که خواسته شده ازم تا بفرستم. از دانشگاه امیرکبیر هستم و دانشگاهمون متاسفانه تا مدرک رو آزاد نکنیم بهمون ریز نمرات رسمی رو نمیده.

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsalar7 نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی هست که از دانشگاه UBC ادمیشن گرفته باشه؟ من چند تا سوال در مورد ترنسکریپتم دارم که خواسته شده ازم تا بفرستم. از دانشگاه امیرکبیر هستم و دانشگاهمون متاسفانه تا مدرک رو آزاد نکنیم بهمون ریز نمرات رسمی رو نمیده.

همون که دانشگاه با هزینه ی ده تومن تو پاکت میفرسته رو معمولا دانشگاه های امریکا که رسمی می شناسن. ازینجا پرسیدید که اونو قبول نمی کنن؟

سلام
    من آیلتس آکادمیک 6 شدم. می تونم برای اونجا اقدام کنم. یکی از اسکیل هام 5.5 شده و بقبه بالای 6 است. برای دوره ی فوق لیسانس مالی می خوام
    ۲۵ نوامبر ۲۰۱۸ رسیدن مدارک ارسال شده به سیدنی
    ۱۲ دسامبر ۲۰۱۹ گرفتن فایل نامبر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rtrt نمایش پست ها
    همون که دانشگاه با هزینه ی ده تومن تو پاکت میفرسته رو معمولا دانشگاه های امریکا که رسمی می شناسن. ازینجا پرسیدید که اونو قبول نمی کنن؟
    راستش در قسمتی که اعلام شده چه مدارکی از من خواسته شده تا پست کنم، نوشته شده که اگر در ترنسکریپت شما Conferral Date نوشته نشده باشه و همچنین Degree شما نوشته نشده باشه، باید Degree Certificate بفرستید.

از اونجایی که دانشگاه همون Transcript ای رو میفرسته که در پرتال هست، در اون تاریخ مدرک نوشته نشده. برای همین نمیدونم که چه باید کرد.

یکی از دوستام که اونجاست میگفت مشکلی نداره و همون رو فرستاده خودش از سمت دانشگاه ولی میخواستم تجربه ی دوستان دیگر رو هم بپرسم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsalar7 نمایش پست ها
    راستش در قسمتی که اعلام شده چه مدارکی از من خواسته شده تا پست کنم، نوشته شده که اگر در ترنسکریپت شما Conferral Date نوشته نشده باشه و همچنین Degree شما نوشته نشده باشه، باید Degree Certificate بفرستید.

از اونجایی که دانشگاه همون Transcript ای رو میفرسته که در پرتال هست، در اون تاریخ مدرک نوشته نشده. برای همین نمیدونم که چه باید کرد.

یکی از دوستام که اونجاست میگفت مشکلی نداره و همون رو فرستاده خودش از سمت دانشگاه ولی میخواستم تجربه ی دوستان دیگر رو هم بپرسم.
    ترانسکریپتی که برخی دانشگاهها مثل شریف صادر میکنند دارای قید فارغ التحصیلی است که این شرط را براورده میکند ولی اگر چنین چیزی در کارنامه ندارید قاعدتا امکان رد نشدن از مرحله تحصیلا ت تکمیلی هست و یا پذیرش کاندیشنال هم محتمل است هرچند نمیتوانید روی آن حساب کنبد به ویژه اگر روی هزینه نیز نمیتوانید ریسک کنید. به هرحال وجود کیسهایی با شرایط شما امکانپذیر است اما در حالت کلی اگر فارغ التحصیلی شما در کارنامه قید نشده باشد و مدرکی رسمی هم نتوانید ارائه دهید هیچ دانشگاهی قادر به تشخیص اینکه شما مدرکی از مقطع قبلی گرفته اید یا خیر نیست و به همین دلیل احتمال عدم پذیرش نهایی وجود دارد.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    software engineering

سلام دوستان

با توجه به اینکه ددلاین رشته مهندسی کامپیوتر 15 ژانویه بود و مهلت توصیه نامه ها 31 ژانویه و امروز 15 فوریه هست و من هنوز نه از استاد و نه از دانشگاه هیچ جوابی نگرفتم.
    به نظرتون ریجکت شدم ؟ یا هنوز جای امید هست ؟
    این پورتال هم که مدارک آپلود کردم ، الان هرچی میزنم وارد نمیشه یعنی کلا سایتش میترکه ..
    از کجا خبر بگیرم ؟
    به استاد ایمیل بدم ؟ چی بگم تو ایمیل ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - Rutgers University

سلام دوستان...
    کسی برای پاییز 2016 تونسته پذیرش بگیره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - Rutgers University

دوست عزیز به نظر من فعلا جای نگرانی نداره... من یکی از دوستانم سال پیش فاند و ادمیشن گرفت تو رشته مکانیک که من باهاش صحبت میکردم میگفت جوابم اوایل مارچ ینی تقریبا 20 روز دیگه امده بود/

نقل قول نوشته اصلی توسط anil87 نمایش پست ها
    سلام دوستان

با توجه به اینکه ددلاین رشته مهندسی کامپیوتر 15 ژانویه بود و مهلت توصیه نامه ها 31 ژانویه و امروز 15 فوریه هست و من هنوز نه از استاد و نه از دانشگاه هیچ جوابی نگرفتم.
    این پورتال هم که مدارک آپلود کردم ، الان هرچی میزنم وارد نمیشه یعنی کلا سایتش میترکه ..
    از کجا خبر بگیرم ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط anil87 نمایش پست ها
    سلام دوستان

از کجا خبر بگیرم ؟
    هنوز فرصت زیادی از ددلاین نگذشته و عموما بررسی پرونده ها بیش از این زمان میبرد هرچند در صورت عدم دریافت پاسخ از استاد شانس ممکن است چندان بالا نباشد.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)