صفحه 124 از 137 نخستنخست ... 2474114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,231 تا 1,240 , از مجموع 1364

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه British Columbia

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه British Columbia

نقل قول نوشته اصلی توسط morvarid100 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من قبلا تو این فروم مشاوره گرفتم اما الان بر سر دوراهی موندم. من لیسانس و فوق هر دو مهندسی برق دانشگاه صنعتی اصفهان خوندم با معدلهای به ترتیب۱۴.۵۴ و ۱۶.۹۶. یه مقاله چاپ شده در ای تی تی با ایمپکت ۱.۳ دارم. متاسفانه امتحانات زبانم رو بدون آمادگی دادم و مخصوصا جی ار ایم خراب شد. تافل ۹۳. کوانت ۱۵۸. وربال ۱۴۱. الان سوالم اینه که به نظر شما صرف نظر کنم از امسال و بذارم واسه سال دیگه چون الان دیگه نزدیک ددلاینهاست و استاد خوب هم نتونستم تا الان پیدا کنم. همشون میگن اپلای کن و بعدش ما کیس تو رو میبینیم.
    جی آر ای لازم ندارید ولی بدون استاد و یا حداقل جواب مثبت برای دکتری شانس برای یو بی سی حداقل بالا نیست. به نظر برای امسال هم اپلای می توانید بکنید و حداکثر یک هزینه اپلیکیشن را بپردازید اگر گزینه اصلیتان همین یو بی سی است. در غیر این صورت دانشگاههای دیگر را هم می توانید امتحان کنید که شانس اپلیکیشن بلایند بالاتری دارند.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Usa

سلام دوستان یه استادی این جوابو به من داده. حس میکنم تمپلیت هست. نمیدونم بر اساس این ایمیل اپلای کنم یا نه.

Dear Sajjad,

Thank you for your interest in my research and graduate studies at UBC.

You seem to have a good academic and research background, however, in order to evaluate the suitability of a candidate, we ask potential students to submit a full application package to the UBC College of Graduate Studies. The application and the minimum admission requirements can be found at the website.
    Please note that the deadline for Sept. 2017 admission is Jan. 31, 2017.

Regards

ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mech @SUT

سلام دوستان
    من کارشناسی 14.8 مکانیک شریف
    ارشد 18.3 مکانیک شریف
    2 تا مقاله
    تافل 100
    دارم میخواستم بدونم برای کنترل و مکاترونیک شانسی تو این دانشگاه دارم یا نه ؟البته فول فاند

Member
    رشته و دانشگاه
    فارغ التحصیل دکترای الکترونیک - UBC Canada

نقل قول نوشته اصلی توسط sajadsyr نمایش پست ها
    سلام دوستان یه استادی این جوابو به من داده. حس میکنم تمپلیت هست. نمیدونم بر اساس این ایمیل اپلای کنم یا نه.

Dear Sajjad,

Thank you for your interest in my research and graduate studies at UBC.

You seem to have a good academic and research background, however, in order to evaluate the suitability of a candidate, we ask potential students to submit a full application package to the UBC College of Graduate Studies. The application and the minimum admission requirements can be found at the website.
    Please note that the deadline for Sept. 2017 admission is Jan. 31, 2017.

Regards

ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام
    به نظر من هم متن آماده ای هست که برای همه ارسال میشه. من حتی میتونم حدس بزنم از طرف رفیف ابوغربیه باشه !
    چیزی که من میتونم در مورد خودم بگم این بود که بر اساس چنین ایمیلی اپلای کردم و از یه استادهای دیگه که جواب ایمیل منو نداده بود پذیرش گرفتم و رفتم یو بی سی.
    این شروع ماجراست ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط i_am_parisa نمایش پست ها
    سلام
    به نظر من هم متن آماده ای هست که برای همه ارسال میشه. من حتی میتونم حدس بزنم از طرف رفیف ابوغربیه باشه !
    چیزی که من میتونم در مورد خودم بگم این بود که بر اساس چنین ایمیلی اپلای کردم و از یه استادهای دیگه که جواب ایمیل منو نداده بود پذیرش گرفتم و رفتم یو بی سی.
    سلام دوست عزیز ممنون میشم چون شما پذیرش گرفتید بفرمایید با این رزومه من شانس پذیرش و بورسیه دارم یا خیر. از یه استادم اکی گرفتم .

رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    تربیت بدنی_ آزاد_17/83
    رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    تربیت بدنی_ دانشگاه مازندران_17/54
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    آیلتس 6.5
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    N/A
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    سه تا ای اس ای (ای اف . 1 و 1.4. 1.2)- 2 تا اسکوپوس - و یکیم اینترنشنال، در حال حاضر 5 تا مقاله در حال داوری و 6 تا هم در حال نگارش
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    N/A
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    دو سال تدریس، ذانشجو نمونه ارشد در ورودی خودم به لحاظ پژوهشی- داور دو تا مجله که یکشیون ISI با ای اف 2 هستش و ادیتور بورد سه تا مجله اینترنیشنال هم هستم. مدرس کارگاههای آموزشی مرتبط با رشته، همکار سه طرح پژوهشی_ عضو کمیته اجرایی دو تا کنفرانس ملی و مقامات ورزشیم دارم در سطخ بین اللملی و ..............................

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Usa

سلام
    ممنون بزرگوار. من هم اپلای می کنم پس :دی . فقط مدارک را باید پست کنیم؟ من برای یکی از دانشگاه های آمریکا WES انجام دادم. قبول میکنن یو بی سی ؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط pojke66 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ممنون میشم چون شما پذیرش گرفتید بفرمایید با این رزومه من شانس پذیرش و بورسیه دارم یا خیر. از یه استادم اکی گرفتم .

رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    تربیت بدنی_ آزاد_17/83
    رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    تربیت بدنی_ دانشگاه مازندران_17/54
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    آیلتس 6.5
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    N/A
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    سه تا ای اس ای (ای اف . 1 و 1.4. 1.2)- 2 تا اسکوپوس - و یکیم اینترنشنال، در حال حاضر 5 تا مقاله در حال داوری و 6 تا هم در حال نگارش
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    N/A
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    دو سال تدریس، ذانشجو نمونه ارشد در ورودی خودم به لحاظ پژوهشی- داور دو تا مجله که یکشیون ISI با ای اف 2 هستش و ادیتور بورد سه تا مجله اینترنیشنال هم هستم. مدرس کارگاههای آموزشی مرتبط با رشته، همکار سه طرح پژوهشی_ عضو کمیته اجرایی دو تا کنفرانس ملی و مقامات ورزشیم دارم در سطخ بین اللملی و ..............................
    سلام
    خوب اگر شما از استادی جواب مثبتی گرفتید که دیگه احتمالش زیاده پذیرش بده بهتون. اگر هزینه اش مسئله ای نداره، اپلای کنید.
    این شروع ماجراست ...

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sajadsyr نمایش پست ها
    سلام
    ممنون بزرگوار. من هم اپلای می کنم پس :دی . فقط مدارک را باید پست کنیم؟ من برای یکی از دانشگاه های آمریکا WES انجام دادم. قبول میکنن یو بی سی ؟
    من نمیدونم WES چیه !! من سال 2007 اپلای کردم! نمیدونم الان چه مدلیه، اون موقع ها پستی بود. رو سایتشون نوشته دیگه، باید خودتون بخونین.
    این شروع ماجراست ...

Junior Member

سلام اگه کسی مینیمم نمره زبان رو نیاره نباید اپلای کنه؟

Junior Member

سلام دوستان، می خواستم بدونم آیا این دانشگاه برای اپلای کردن دکتری شیمی نیاز به نمره GRE دارد.
    ممنون از پاسخ تان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)