صفحه 133 از 137 نخستنخست ... 3383123124125126127128129130131132133134135136137 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,321 تا 1,330 , از مجموع 1364

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه British Columbia

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه British Columbia

نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra_96 نمایش پست ها
    خيلي ممنون از جوابتون
    با اين حساب اگه كسي بخواد تغيير رشته بده شانسي نداره؟ چون حتي اگه مقاله هم داشتم در يه زمينه ديگه بود! الان اگه براي bachelor اقدام كنم شانسي دارم؟ يا ترنسفر هاي بين دانشگاهي كه انجام ميشه اونجا براي مقطع فوق ميشه اين كارو كرد؟
    تغییر رشته غیر نزدیک در دانشگاه تاپ و با مدرک لیسانس از دانشگاه غیر تاپ شانس زیادی برای این مساله ندارد و صرف زمان و هزینه ای را در پی خواهد داشت که شانس موفقیت در آن اندک و ریسک بالاست. مقاله در رشته مرتبط با موضوع تحقیق مدنظر استاد یا اکستنشنهای آن مدنظر است و نه هر مقاله ای که در هر شاخه ای ارایه شده باشد.
    برای کارشناسی میتوانید البته همیشه اقدام کنید اگر توان پرداخت هزینه های سنگین تر توییشن را دارید یا اینکه در دانشگاههای متوسط و نه تاپ برای دوره های سلف فاند (با هزینه شخصی) و بدون تز اپلای کنید تا شانس بالاتری نسبت به این داشته باشید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

سلام
    اعتبار کمپوس دوم این دانشگاه چقدره؟ چون تو رنکینگ هایی مثل QS اشاره ای به کمپوس ها نشده! آیا مدرک هر دو یکیه؟ بین کمپوس دوم این دانشگاه و دانشگاه هایی مثل کالگری کدوم بهترن واسه رشته های مهندسی؟

سلام دوستان وقت بخير

بنده پذيرشم واسه سپتامبر ديگه با فاند اومده منتها نوشته كه شامل توييشن في نيست و بايد براش درخواست بدي. ميخواستم از دوستاني كه اونجا هستن آيا توييشن ويو ميشه و اينكه بايد چه كنيم تا توييشن ويو بشه؟ آيا بايد اپلاي كنيم براش يا اينكه اتوماتيك اعمال ميشه.

ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    برای دکتری استاندارد، در حال پر کردن اپلای انلاین هستم از UBC و قسمتی مربوط به funding هست گفته در صورت نیاز به کمک مالی چه مبلغی پیشنهاد میدین. خواستم بدونم چی پر کنم؟
    با سپاس

سلام دوستان
    من در حال جمع كردن مدارك هستم كه براي ترجمه بدم.الان ريز نمرات و دانشنامه رو گرفتم.چه مدارك ديگه اي لازم دارم كه بايد براي ترجمه بدم؟
    يه سوال ديگه هم دارم.من يه مقاله دارم ولي تا به حال در هيچ مجله اي به چاپ نرسوندم و هيچ اطلاعي در مورد چگونگي انجام اين كار ندارم.براي شروع بايد چيكار كنم؟سايتي در اين مورد هست؟

يادم رفت اشاره كنم كه مي خواهم براي مقطع كارشناسي ارشد اقدام كنم.
    ویرایش توسط qwerty_1002 : July 30th, 2018 در ساعت 09:25 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering at SRBIAU

سلام دوستان
    کسی از این دانشگاه برای دکترا مهندسی شیمی پذیرش گرفته؟
    یکم راهنمایی میخواستم

سلام دوستان من با این شرایط می تونم پذیرش و فاند برای کانادا بگیرم؟
    * کارشناسی علوم تربیتی گرایش مدیریت و برنامه ریزی آموزشی با معدل 14.16 (کم سن و سال بودیم و بازیگوش)
    * کارشناسی ارشد علوم تربیتی گرایش برنامه ریزی آموزشی با معدل 17.50 (بجز ترم سوم که معدل 16.90 شد، سایر ترم ها معدل بین 17 و هجده بودند)
    * 2 مقاله ISI مرتبط با موضوع پایان نامه که می خواهم برای چاپ بدم
    * 6 سال سابقه کار در دانشگاه علمی کاربردی وابسته به جهاد دانشگاهی (89 تا نیمه اول 96)
    * 1 سال سابقه کار در دبستان دولتی به عنوان آموزگار (از نیمه دوم96 تاکنون)
    * یک مقاله اقدام پژوهی درباره کلاسم هم دارم ولی چاپ نشده
    * زبان انگلیسی خوب که البته با معلم خصوصی به آیلتس 7 خواهم رسوند

دانشگاه های بریتیش کلمبیا و تورنتو و چند دانشگاه دیگه رشته من را برای دکتری دارند
    حداقل ها رو برای دکتری زده بودند: نمره قبولی 16 از 20 (منظور همون معدل کل هست دیگه؟)
    ممنون می شم من را راهنمایی کنید
    ویرایش توسط ottilie : August 19th, 2018 در ساعت 04:39 PM دلیل: تکمیل کردن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering

سلام دوستان
    این دانشگاه ریپورت غیر رسمی تافل رو قبول داره یا حتما باید رسمی ریپورت کنم؟

Junior Member

دوستان من میخوام برای مدرک لیسانس رشته ی فاین آرت دانشگاه بریتیش کلمبیا اپلای کنم.
    آیا فاند داره؟ اگر نداره هزینش سالی چقدره؟ امکاناتی مث خوابگاه و... داره که بتونه هزینه هامونو کاهش بده؟
    بعد اینکه زمان گرفتن پذیرش چموقع هست و هزینش چقدره؟
    ممنونم
    ویرایش توسط behzadbu : September 1st, 2018 در ساعت 12:03 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadbu نمایش پست ها
    دوستان من میخوام برای مدرک لیسانس رشته ی فاین آرت دانشگاه بریتیش کلمبیا اپلای کنم.
    آیا فاند داره؟ اگر نداره هزینش سالی چقدره؟ امکاناتی مث خوابگاه و... داره که بتونه هزینه هامونو کاهش بده؟
    بعد اینکه زمان گرفتن پذیرش چموقع هست و هزینش چقدره؟
    ممنونم
    بهترین مرجع برای پاسخ به سوالاتتون وبسایت دانشگاه هست (هزینه ها و ددلاین پذیرش و ...).
    درضمن، اغلب هزینه خوابگاه ها در کانادا خیلی بالاست (برخلاف ایران) و صرفه اقتصادی ندارد.
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)