صفحه 134 از 137 نخستنخست ... 3484124125126127128129130131132133134135136137 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,331 تا 1,340 , از مجموع 1364

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه British Columbia

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه British Columbia

با سلام.
    لیسانس مدیریت جهانگردی معدل 13 دانشگاه پیام نور -
    دانشچوی ترم دو فوق لیسانس مدیریت توریسم فعلا معدل الف.
    مقاله ندارم ولی دارم مینویسم.
    ایلتس lis 8- sp 7.5- wr 7.5- re 8
    Gre ندادم ولی تخمینی 330 حتما میارم. میتونم از کدوم دانشگاهها مفطع کترا پذیرش بگیرم که البته فول فاند باشه؟

دوستم
    فوق دیپلم عمران ازدانشگاه ازاد همدان معدل 16
    لیسانس عمران با معدل 14
    فوق لیسانس با معدل 16 تو همین دانشگاه.
    ایلتس دو تا7 و دو تا 7/5
    gre نداده ولی همین 315 در نظر بگیریم.
    5 تا مقاله داره 2 تاش نفرستاده واس چاپ. ده سال سابقه کار درخشان داره.
    واس ایشونم میخواستم بپرسم چه دانشگاهی امکان پذیرش بصورت فول فاند هست؟

Junior Member

سلام دوستان
    من ليسانس ميكروبيولوژي در سال ٨٣ با معدل حدود ١٤ دارم و الان در سن ٣٧ سالگي دوباره دانشجو ارشد شدم رشته مديريت كارافريني - كسب و كار مجازي علم و صنعت
    ميخوام براي بريتيش كلمبيا اقدام كنم و همون ام بي اي در مقطع ارشد سابقه مديريتي همراه با بيمه ١٤ سال هم دارم بنظرتون بايد بمونم مدركم رو بگيرم و يا ميتونم با يكي و دو مقاله خوب و معدل خوب ترم يك براي كانادا اقدام كنم؟ اگر جوابتون مثبت هست ميتوانيد بفرماييد كه بايد چه مداركي ارائه بدم تا شانس پذيرش و ويزاي بهتري داشته باشم
    ضمنا همسرم مداركي دارند كه نميخواهند با من به كانادا بيان و اين نشون ميده كه بعد از تحصيل خواهان برگشت به ايران هستم
    ممنونم از راهنمايي همه دوستان
    ارسال مدرك١٢/٠٩/٢٠١١ فايل نامبر٠٧/١١/٢٠١١ - شماره ٠٠٠٠٤٩٤xxرشته ٦ امتيازي/ امتياز همسر٠/منتظر دريافت نامه مصاحبه

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط tavi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ليسانس ميكروبيولوژي در سال ٨٣ با معدل حدود ١٤ دارم و الان در سن ٣٧ سالگي دوباره دانشجو ارشد شدم رشته مديريت كارافريني - كسب و كار مجازي علم و صنعت
    ميخوام براي بريتيش كلمبيا اقدام كنم و همون ام بي اي در مقطع ارشد سابقه مديريتي همراه با بيمه ١٤ سال هم دارم بنظرتون بايد بمونم مدركم رو بگيرم و يا ميتونم با يكي و دو مقاله خوب و معدل خوب ترم يك براي كانادا اقدام كنم؟ اگر جوابتون مثبت هست ميتوانيد بفرماييد كه بايد چه مداركي ارائه بدم تا شانس پذيرش و ويزاي بهتري داشته باشم
    ضمنا همسرم مداركي دارند كه نميخواهند با من به كانادا بيان و اين نشون ميده كه بعد از تحصيل خواهان برگشت به ايران هستم
    ممنونم از راهنمايي همه دوستان
    معدلتون کمه. دانشگاه بریتیش کلمبیا هم تو غرب کانادا یه جورایی گل سر سبد هست. نمره جیمتتون چنده؟ تافل یا آیلتس دادین؟
    قسمت های مثبت رزومه شما اینهاس: 1. ایرانی هستین و کمک میکنین به دایورسیتی 2. سابقه خوب کاری دارین
    قسمت منفی: 1. معدلتون 2. احتمالا سن شما جزو 5 درصد بالای کلاس باشه و مطمئن نیستم دانشکده بیزنس چطوری بهش نگاه میکنه. مثبت یا منفی. (احتمال میدم منفی)

نمره جیمت شما خیلی تعیین کننده اس. اگه بالای 700 بگیرین ، میشه گفت که با معدل 14 لیسانس (کمتر از 14 هست ، نه؟ مثلا 13.80... ) پذیرش میدن ولی از بورس یا تخفیف تو شهریه اصلا خبری نیست. (پس میتونین روی پذیرش بر اساس شرایط موجود میتونین حساب کنین)
    اگه جیمت زیر 650 دارین ، من یکمی فکر میکنم کار شما ریسکی میشه. (بهتره فوق مدیریت رو با معدل بالای 17 تموم کنین) با جیمت 600 - 610 یا کمتر هم که با خیال راحت میگم اصلا پذیرش نمیدن.
    من بیشتر پیشنهاد میدم ، جیمت خوب بگیرین که هم زبانتون بهتر بشه و هم عمر تو رشته کارآفرینی تلف نکنین!

همینطور که تو این لینک میبینین:
    https://www.sauder.ubc.ca/~/media/Fi...nt-Report.ashx

متوسط سن کلاس 29 سال با 5 سال سابقه کاری هست
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

با سلام
    بنده سال 1388 با معدل 18.24 از دانشگاه آزاد لیسانس مهندسی صنایع گرفتم.
    در 4 سال اخیر در یک شرکت برنامه نویسی کامپیوتر مشغول به کار بودم. و طی 10 سال اخیر در رشته ی خودم نیز در یک شرکت فعالیت میکنم
    IELTS 6.5 S7 R6.5 W6.5 L6.5

به نظرتون میتونم در دانشگاه UBC رشته ی کامپیوتر را ادامه تحصیل بدم ؟

Junior Member

سلام دوستان
    من برای دانشکده مکانیک ubc اپلای کردم ولی راستش قبل از اپلای به همه اساتید ایمیل زدم و به ندرت بهم جواب دادن که بیشترشون این بوده که دانشجو نمیخوان و بعضیاشونم برام نوشته بودن که اپلای کنم تا بررسی بشه. اگه دانشکده استاد محوره چرا پس میخوان که حتماَ اپلای کنیم اول؟ (فقط همین ایمیل! نه بیشتر)
    خلاصه سئوال اصلیم اینه که آیا کسی با این شرایط بدون استاد اپلای کرده قبلاَ و پذیرش گرفته باشه؟ از طرفی بعد از اپلای باید مثل بقیه دانشگاه ها یه ID بهمون بده درسته؟ این ID رو چجوری میشه فهمید؟ من فقط یه شماره ۱۲ رقمی که ۶ رقم اولش صفره بالای فرم اپلیکیشنم میبینم. این همون ID محسوب میشه؟

Junior Member

من الان ترم اول ارشد جغرافیا دانشگاه یوکم هستم. میخوام برم بریتیش کلمبیا. ظاهرا فقط پذیرشش در سپتامبر هست و من میبایست تا قبل از فوریه درخواستم رو میفرستادم. الان سه تا سوال دارم: به نظرتون امکانش هست الان بفرستم و قبول کنن؟ و اینکه میتونم برم برای ارشد اما برای سال بعدش دکتری اقدام کنم همونجا؟ یا اینکه از الان یه راست به فکر دکتری باشم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomaterial Science

سلام دوستان،
    اطلاع دارین که اگر بخوایم به عنوان Visiting Research در این دانشگاه اقدام کنیم چه شرایطی باید داشته باشیم؟
    میخوام پروژه ی ارشدم رو توی این دانشگاه انجام بدم.
    ممنون از پاسختون.

سلام دوستان. وقتتون بخیر باشه. یه سوال داشتم ممنون می شم اگر کسی می دونه راهنماییم کنه.
    می خوام برای ژانویه 2020 دانشگاه BC اپلای کنم. اما ممکنه مدرک آیلتسم به موقع به ددلاینش که حدودا 40 روز دیگه هستش نرسه. می خواستم بدونم آیا شده که ددلاین رو تمدید کنن یا یه مهلت بدن؟

ممنون می شم راهنماییم کنین.

Junior Member

به ادمیشن آفیس ایمیل بزنین .

نقل قول نوشته اصلی توسط a_khodadad نمایش پست ها
    به ادمیشن آفیس ایمیل بزنین .
    حقیقت حدود یک ماه پیش ایمیل زدم. جوابشون یه مقداری دو پهلو بود. اما در کل تمدیدی ندارن ظاهرا. اگر شما تجربه مشابهی دارین ممنون می شم منم در جریان بذارین لطفا.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)