صفحه 29 از 137 نخستنخست ... 19202122232425262728293031323334353637383979129 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 1364

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه British Columbia

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir Uni, Mining Engineering

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه British Columbia

واسه منم هنوز هیچ جوابی نیومده، جواب ایمیل هارو هم نمی دن به رییس دپارتمان معدن زنگ زدم می گه پی گیری می کنم ولی هیچ خبری نیست!!
    واقعاً که دانشگاه بی نظمی حیف پول و وقت
    از بچه های دانشکده های دیگه کسی مثل من هست که جوابش واسه سپتامبر نیومده باشه؟ تکلیف چی می شه می زارن واسه سال بعد یا کلا کنسل؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PSYc-NSR University of Columbia

سلام به همه دوستان عاشق بریتیش کلمبیا،من الان دانشجوی ترم دوم دانشگاه یو.تی.ام مالزی هستم و معدل نهایی با تخمین شخصیم حدودا 3.75 از 4 میشه و پروژه پایانی من هم در مورد ماهواره بر هستش.امروز برای اولین بار تصمیم گرفتم برای کانادا اقدام کنم و اپلای کنم.تنها مشکل من معدل14 دوره کارشناسی من هستش.نمره آیلتس من هم 8 هستش و سعی میکنم ازمون دگه بدم که بالاتر بره(نزدیک 9).به نظرتون می تونم برای دکتری مکانیک - شرکت کنم.بنظرتون شانس پذیرشم چقدر هست؟
    از پاسخ به سوالات عمومی در بخش پیغام خصوصی معدوزم

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق- مخابرات UBC

نقل قول نوشته اصلی توسط ahsan-khodami نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عاشق بریتیش کلمبیا،من الان دانشجوی ترم دوم دانشگاه یو.تی.ام مالزی هستم و معدل نهایی با تخمین شخصیم حدودا 3.75 از 4 میشه و پروژه پایانی من هم در مورد ماهواره بر هستش.امروز برای اولین بار تصمیم گرفتم برای کانادا اقدام کنم و اپلای کنم.تنها مشکل من معدل14 دوره کارشناسی من هستش.نمره آیلتس من هم 8 هستش و سعی میکنم ازمون دگه بدم که بالاتر بره(نزدیک 9).به نظرتون می تونم برای دکتری مکانیک - شرکت کنم.بنظرتون شانس پذیرشم چقدر هست؟

سلام دوست گرامی

معدل کارشناسی شما کمی مشکل ساز خواهد شد
    نمره آیلتس شما خوبه
    باید مقاله بدهید تا شانس خود را بالا ببرید، هم مقاله ژورنال و هم کنفرانس

خدانگهدار
    نبینم ، این دم رفتن ، تو چشمات غصه میشینه ، همه اشکاتو می بوسم، می دونم قسمتم اینه

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PSYc-NSR University of Columbia

دوست عزیز بنده الان 4 تا مقاله بین الملل،نزدیک 10 تا مقاله داخلی دارم و 2 مقاله در ISI با ان شرایط چکار میشه کرد؟
    چون هنوز وقت هیچ تحقیقی در این باره رو نداشتم دوست دارم یه دید کلی داشته باشم و شروع کنم به تحقیق در این باره.ممنون
    از پاسخ به سوالات عمومی در بخش پیغام خصوصی معدوزم

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق- مخابرات UBC

نقل قول نوشته اصلی توسط ahsan-khodami نمایش پست ها
    دوست عزیز بنده الان 4 تا مقاله بین الملل،نزدیک 10 تا مقاله داخلی دارم و 2 مقاله در ISI با ان شرایط چکار میشه کرد؟
    چون هنوز وقت هیچ تحقیقی در این باره رو نداشتم دوست دارم یه دید کلی داشته باشم و شروع کنم به تحقیق در این باره.ممنون

خیلی خوبه
    در تارنمای (سایت) دانشگاه بگردید و استاد یا استادهای با زمینه نزدیک به خودتان را پیدا کنید.
    اگر چند تا استاد پیدا کردید، برای پذیرش این دانشگاه راه پر پیچ خم پذیرش را آغاز کنید!
    استادهای دانشگاه های کانادا کمتر پاسخ رایانامه (ایمیل) را می دهند. (رایانامه! بهشون بفرستید و نا امید نشوید!)
    باید پول بررسی مدارک را پرداخت کنید و مدارکتون را بفرستید
    تا آن ها بررسی کنند
    نبینم ، این دم رفتن ، تو چشمات غصه میشینه ، همه اشکاتو می بوسم، می دونم قسمتم اینه

سلام به همگی دوستان
    من یه سوال راجع به مهندسی شیمی UBC داشتم...
    توی سایت دیدم Deadline یک نوامبر هست... من 22 اکتبر میخوام تافل بدم، میدونم دیره ولی آیا این امکانو دارم که برای اینجا اپلای کنم؟ کلا این دانشگاه چقدر روی Deadline حساسه؟
    پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم

سلام
    دوست عزیر
    توی خود سایتش نوشته که مدارک کاغذی هم باید تا Deadline ارسال شده باشه ولی تا اونجایی که من میدونم این دانشگاه هم مثل بعضی از دانشگاه های دیگه بیشتر روی Online Apply حساس است که همونجوری که میدونید مستلزم پرداخت Application Fee است ($150).

مرسی، اگه درست فهمیده باشم یعنی اگه تا 1 نوامبر Online Apply کنیم و $150 را بدیم احتمالا دیر رسیدن بعضی مدارک مشکلی پیش نمیاره!؟

راستش یکی از دوستان منم 2 روز بعد از شما امتحان داره (IBT)، اون هم همین کارو میخواد بکنه.
    البته میشه به Admission office ایمیل بدید و شرایطتون رو براشون توضیح بدید، اینجوری خیالتون راحت میشه.

حتما همین کارو میکنم، بازم مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)