صفحه 35 از 137 نخستنخست ... 25262728293031323334353637383940414243444585135 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 1364

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه British Columbia

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه British Columbia

سلام

توضیح داده تقریبا چجوری ولی خب ریزشو منم نمیدونم.
    ولی تنها تهران رو نگفته ها که اگه نداشته باشید باید اینکارو بکنید؛ اگر بغیر از دانشگاه های زیر هستید باید اینکار صورت بگیره:

1. Isfahan, 2. Shiraz, 3. Tabriz, 4. Mazandaran, 5. Mashhad, 6. Karaj, 7. Qazvin, 8. Damavand, 9. Kerman, 10. Kashan, 11. Yazd, 12. Hamedan, 13. Gurgan, 14. Ardebil, 15. Zanjan, 16. Kermanshah, 17. Arak, 18. Semnan, 19. Yasouj, 20. Malayer.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

دانشگاه UBC یه مقدار بی نظم و با تأخیر کار انجام می دن و تا جایی که من تجربه کردم، ای میل هم دیر جواب می دن. دفعه قبل بعد از یه ماه به من ای میل خالی فرستاده بود! اگه می خواین کارتون زود راه بیفته به دپارتمان زنگ بزنید. اون اگر لازم باشه شاید وصل کنه به Faculty of Graduate Studies. بیشتر وقت ها تلفن از ای میل سریع تر مشکل رو برطرف می کنه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط شهرزاد نمایش پست ها
    ubc امروز ایمیل داده که اپلیکیشنت ریزنمرات دانشگاه را کم داره.

ریزنمرات را قبل ددلاین براشون فرستادم و رسید دستشون چرا این را میگه و حالا چیکار کنم ؟

ApplyAbroad Veteran
    alireza2475 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD graduated from SHU

سلام دوستان. بعد از اپلای آنلاین برای UBC، باید هم یک ایمیل بفرستیم و هم مدارک رسمی رو پست کنیم. که توی هر دو مورد باید یه نامه یک صفحه ای با نام letter of intent ضمیمه باشه.
    خیلی درک درستی از این نامه ندارم. کسی میدونه این letter of intent چیه و چجوری باید نوشت و چیا رو توش گفت؟ کسی نمونه ای داره؟ ممنون میشم.

سلام

راستش این دقیقا همون SOP است که بهتر میدونم به اینجا سر بزنید:
    راهنمای نوشتن SOP و نمونه های آن

من هم از این تاپیک خیلی ایده گرفتم، مطمئنم چیزای خوبی دستگیرتون میشه
    البته اگه حتی تووی اینترنتم سرچ کنید نمونه های خیلی زیادی از SOP رو پیدا میکنید.
    ویرایش توسط Mahdi Sh : January 22nd, 2012 در ساعت 02:02 PM

Junior Member

سلام دوستان
    من مدارکم رسیده دانشگاه ولی ایمیل زدن میگن قابل قبول نیست چون تو پاکت دانشگاه ایرانی نبوده و خودت با بقیه فرستادی
    من توصیه نامه استادامم تو پاکت گذاشتم ، اونارو با چک و چونه قبول کرده ولی میگه مدارکو باید دوباره بفرستی
    کسی هست این دانشگاه تحصیل کنه و کمکم کنه
    من واسه دکترای توانبخشی اقدام کردم
    ممنونم

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط soraya85 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مدارکم رسیده دانشگاه ولی ایمیل زدن میگن قابل قبول نیست چون تو پاکت دانشگاه ایرانی نبوده و خودت با بقیه فرستادی
    من توصیه نامه استادامم تو پاکت گذاشتم ، اونارو با چک و چونه قبول کرده ولی میگه مدارکو باید دوباره بفرستی
    کسی هست این دانشگاه تحصیل کنه و کمکم کنه
    من واسه دکترای توانبخشی اقدام کردم
    ممنونم
    می شه بگین دقیقن چه ایرادی گرفتند؟ یعنی کدوم مدارک الآن مشکل درست کرده؟ کارنامه، توصیه نامه، ...؟

Junior Member

توصیه نامه هارو قبول کردن ولی مدارک و ریزنمراتم با ترجمه شون رو میگه نباید خودت میفرستادی باید دانشگاه بذاره پاکت و مهر بزنه که کسی نتونه باز کنه
    من توضیح دادم که ما خودمون میبریم ترجمه و وقتی مهر وزارت خارجه داره یعنی official هست ولی قبول نکرد
    کسی میتونه کمکی بکنه
    رفتن به تهران و ارسال مجدد مدارک خیلی سخته
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط soraya85 نمایش پست ها
    توصیه نامه هارو قبول کردن ولی مدارک و ریزنمراتم با ترجمه شون رو میگه نباید خودت میفرستادی باید دانشگاه بذاره پاکت و مهر بزنه که کسی نتونه باز کنه
    من توضیح دادم که ما خودمون میبریم ترجمه و وقتی مهر وزارت خارجه داره یعنی official هست ولی قبول نکرد
    کسی میتونه کمکی بکنه
    رفتن به تهران و ارسال مجدد مدارک خیلی سخته
    ممنون
    زنگ بزنید به اون شخص و سعی کنید متقاعدش کنید. اگر قبول نکرد فکر کنم مجبورید برید تهران و دوباره بفرستید.

Junior Member

سلام بچه ها

من الان دانشجوی سال دوم ارشد هستم و میخاستم برای مقطع دکترا این دانشگاه، کمپ Okanagan اپلای کنم...برای سپتامبر 2012 مثه اینکه زمان گذشته(1 دسامبر بوده)حالا با این وضع میشه بازم اپلای کرد؟!

بعد هم ایا شرایط پذیرش این کمپ با کمپ اصلی فرق داره؟!من نگاه کردم هر دو شون شرایط متفاوت داشتن...مثلا من معدل لیسانسم 14.7 هست که طبق کمپ اصلی ونکوور که دپارتمان نوشته 16 میخاد به بالا که به احتمال زیاد از طرف کمیته حذف میشم ولی در صفحه ی رشته ی مورد نظر در کمپ Okanagan میرم شرایط خیلی به صورت عمومی تر و بازتر اومده و اینقدر specific نیست....

به استادی که ای میل زده بودم جواب داده که :
    If you would still like me to consider your application, fill out a complete application through graduate studies.

به نظر شما با این شرایط چکار کنم؟

مرسی

سلام
    یکبار دیگه چک کنید ددلاینو چون اونچیزی که بصورت کلی احتمالا نوشته 31 ژانویه است نه 1 ژانویه که در این حالت شما 3روز دیگه فرصت دارید.
    http://www.ubc.ca/okanagan/gradstudi...dmissions.html

نظر این استاد هم به نظر من خیلی کلی است و نمیشه گفت که واقعا و با چه احتمالی میخوادتون. بهترین راهش بنظرم ادامه دادن ایمیل به هر بهونه ایه که شده که مزه دهنشو بفهمید؛ البته فکر نکنم زیاد برای این کار وقت مونده باشه.
    در مورد معدلتون هم من تجربه خاصی ندارم و نظر بقیه دوستان محترمه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)