صفحه 5 از 137 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1364

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه British Columbia

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Toronto

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه British Columbia

از این لینک هم میتونین برای دسترسی به سایت های دانشگاهها استفاده کنین:

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نقل قول نوشته اصلی توسط elhameli
    سلام ميشه بگيد كدوم قسمت از سايت UBC شرايط ثبت نام رو گفته ؟؟
    ميشه لينكشو برام بزاريد ؟؟ من پيداش نكردم .
    http://www.grad.ubc.ca/apply/how/require.asp

Junior Member

من از بریتیش کلمبیا واسه دکترای مکانیک پذیرش گرفتم( قابل توجه زهره)
    Would you tell me I was wrong?<br />Would you help me understand?<br />Are you looking down upon me?<br />Are you proud of who I am?<br />There&#39;s nothing I want to do<br />To have just one more chance

نقل قول نوشته اصلی توسط shaya81
    من از بریتیش کلمبیا واسه دکترای مکانیک پذیرش گرفتم( قابل توجه زهره)
    میتونم بپرسم شما از کدوم یکی از استادا پذیرش گرفتی؟

Junior Member

سلام
    کسی از بچه ها از Sauder Business School دانشگاه UBC جواب گرفته؟
    کسی خبری داره؟

مرسی!
    Johnie B

نقل قول نوشته اصلی توسط NNaser54
    من هم منتظرم و هنوز هیچ خبری نیست!
    سلام، منم منتظرم کماکان.
    من برای MIS اقدام کردم. اگر ممکنه دوستان هر کدوم بگن که برای چه رشته ای در Sauder اقدام کردن؟!

ممنونم.
    &quot;A person who never made a mistake never tried anything new&quot;<br />Albert Einstein

من برای دکترا در رشته‌ی Business Administration اقدام کردم ( گرایش Operations management)
    ...Spend each moment perfecting the next, not correcting the last

من گرفتم
    19000 +(3260/7200$) Partial Tuition Waiver. اگر كس ديگه اي گرفته و مي خواد اقدام كنه يه ندا بده.

Junior Member

سلام دوستان. اول از همه اگه هر کدوم از سوالها تکراری هست شما ببخشید و جواب ندید. من پریروز از UBC یه ایمیل پذیرش تو رشته کامپیوتر برام اومده با 18500$ فاند به ازای TA & RA. ممنون می شم اگه جواب سوالات زیر رو بدین:

1- من موقع اپلای کردن مجرد بودم ولی الان متاهل شدم و در جواب نامه پذیرش این رو بهشون اعلام کردم. این مساله توی پذیرش و/یا فاند من تاثیر میذاره؟

2- هزینه شهریه رو باید از همین بدم یا این مقدار فقط واسه زندگی هست؟

3- این هزینه برای زندگی متاهلی تو ونکوور که شهر گرونی محسوب میشه کافیه؟ یعنی فول فاند محسوب میشه؟

4- این یکی از 8 دانشگاهی تو US و کانادا هست که من واسشون اپلای کردم و حداکثر 4 هفته وقت دارم بهشون جواب بدم. با توجه به اینکه جواب بقیه هنوز نیومده هنوز میتونم صبر کنم ولی چون UBC بالاترین رنک رو تو این 8 تا واسم داشت به نظر شما همینو اقدام کنم یا یه دانشگاه با شرایط مالی مشابه ولی رنک کمتر تو US رو؟ کلا به نظر شما US اینقدر ارزششو داره؟

5- اگه همه دانشگاهها به من جواب مثبت دادن چه کار کنم؟ یکی از US و یکی از کانادا رو انتخاب کنم و هر دو سفارت رو برم؟ بعد به اون کشور و/یا دانشگاه (دانشگاههایی) که نمیرم بر نمیخوره (چون من قبلا بهشون جواب مثبت داده بودم)؟

6- من فوق لیسانس امیرکبیر بودم و واسه PhD اقدام کردم ولی سبک UBC اینه که حتما باید از MSc شروع کرد. به نظر شما این اتلاف وقت محسوب نمیشه (من 6 ساله از تحصیل دور هستم و 32 سالمه)؟

7- آیا بعد از جواب مثبت من اونا چیزی شبیه I20 واسه US یا دعوتنامه میفرستند؟ من بدون اینها نمیتونم کارهای اولیه سفارت رو بکنم؟

8- خواهر من سالهاست تورنتو زندگی میکنه و اقامت داره و من بهمین دلیل حتی دانشگاه تورنتو رو اپلای نکردم. آیا این مورد ممکنه باعث ویزا نگرفتن بشه؟

پیشاپیش سپاسگزار از جوابهای شما و ببخشید که سوالها زیادند. ایشالا ما هم یه روزی بتونیم جوابهای بقیه رو بدیم و به بقیه هموطنها کمک کنیم

من همه جوابهاتون رو نمی دونم ولی سعی می کنم هر کدوم رو که کمی می دونم بگم:

1. روی پذيش و فاند تاثيری نداره ولی روی ويزا ممکنه تاثير بذاره
    2. اين مساله بايد دقيقا در نامه پذيرشتون توضيح داده شده باشه
    3. والا برای زندگی بسيار بسيار بسيار دانشجويي و صرفه جويانه شايد کافی باشه! ولی از نظر سفارت فکر کنم full fund حساب بشه
    4. من هم همين مشکل رو دارم ولی خودتون بايد تصميم بگيريد ولی عجله نکنيد و تا وقت داريد فکر کنيد
    5. بله - کمی بر می خوره! ولی معمولاً بچه ها اين کار رو می کنند. مگه اونها به ما ويزا نمی دن بهمون بر می خوره! (فرض کنيد که فقط آمريکا رو قبول کنيد ولی ويزا نگيريد... اگه ناراحت نمی شيد خوب اخلاقی رفتار کردن هميشه بهتره)
    6. من خودم به همين دليل برای UBC مردد هستم و با توجه به اينکه امسال Rank دانشگاه SFU در Computer Science از UBC بهتر شده، (تورنتو اول، SFU دوم، UBC سوم) دارم عليرغم شناخته تر بودن UBC وسوسه می شم برم SFU
    7. نه تا اونجا که من می دونم نمی فرستند.
    8. آره ممکنه... ولی اگه اعضای ديگر خانوادتون ايران هستند و تنها خواهرتون خارج از ايران است احتمالش کمه

اميدوارم جوابهام به درد بخوره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)