صفحه 81 از 137 نخستنخست ... 31717273747576777879808182838485868788899091131 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 801 تا 810 , از مجموع 1364

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه British Columbia

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه British Columbia

نقل قول نوشته اصلی توسط asana2706 نمایش پست ها
    سلام

من میخواستم بدونم اینجا کسی هست که تو دانشگاه بریتیش کلمبیا تو رشته مهندسی عمران یا حالا هر رشته مهندسی تو مقطع M.Eng یا همون Master of Engineering مشغول به تحصیل باشه. خیلی ممنون میشم به من پیغام بده.
    معذرت میخوام ولی بهتر نیست که سوالتونو همینجا مطرح کنید یا حداقل پستهای قبلی رو بخونید و فرد موردنظرتونو پیدا کنید و ...؟! شرمنده ولی یخوره دوراز انتظاره خواستتون!
    البته بهتون خرده نمیگیرم چون به نظر میاد که تازه به فروم ملحق شدید. پس ورودتونو تبریک میگم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

سلام ،
    کسی از کامپیوتر ubc جواب گرفته؟
    خدا بزرگه...

سلام بچه ها
    کسی می دونه تو این دانشگاه اگه قبل اپلای با استاد اسکایپ کرده باشیم بعد اپلای،در جریان پروسه ادمیژن، ادمیژن کامیتی هم اسکایپ می کنه معمولا یا نه دیگه؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر نرم افزار

سلام دوستان سوالی داشتم از خدمتتون از اول سال آینده پسر من کلاس 12 در کانادا میره مخواستم بدونم کسی اطلاع داره برای پذیرش رشته های پیشنیاز پزشکی (لسانس) چه شرایطی باید داشته ؟باشه pr داره .منظورم شرایط نمره و دروس مطرح دبیرستان برای ورود به لیسانس پیشنیاز پزشکی است .ممنون

Junior Member

سلام دوستان،
    من دانشگاه UBC دپارتمان مهندسی شیمی اپلای کردم برای فال و هفته ی پیش یه ای میل دریافت کردم که اپلیکیشنم داره بین استادا میگرده تا انتخاب کنن. اما خودم هنور موفق نشدم استادی پیدا کنم. به نظرتون شانسم چقدره با توجه به اینکه تا الان بدون استاد هستم؟

Junior Member aff1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering (PhD), UBC

نقل قول نوشته اصلی توسط SanazAb نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من دانشگاه UBC دپارتمان مهندسی شیمی اپلای کردم برای فال و هفته ی پیش یه ای میل دریافت کردم که اپلیکیشنم داره بین استادا میگرده تا انتخاب کنن. اما خودم هنور موفق نشدم استادی پیدا کنم. به نظرتون شانسم چقدره با توجه به اینکه تا الان بدون استاد هستم؟
    سلام

خوب داره دیر می شه تقریبا اگرچه بودجه انسرک خیلی وقت نیست که ابلاغ شده. به نظرم تلاش کنید خودتون و به امید اینکه اونا برن نگاه کنند اصلا نباشید. وقت زیادی نمونده!

موفق باشید

Junior Member

سلام
    میخواستم بدونم بریتش کلمبیا کمپس اکاناگان برای ژانویه پذیرش داره یا اینکه فقط یکبار در سال است؟من برای دکترا ی کامپیوتر میخوام اپلای کنم.
    ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.

سلام
    میخواستم بدونم با توجه به شناختی که از UBC دارین آیا احتمال داره که بتونم پذیرش MBA رو بگیرم.رشته ام پرستاریه و تا چند وقت دیگه ویزام میاد(Skill worker)
    ممنون میشم راهنمایی کنین
    فایل کبک :دسامبر 2011 //CSQ :نوامبر 2012 //فایل فدرال:26 فوریه 2013مدیکال :24 می 2014پاس ریکویست: 24 زانویه 2015

Junior Member Ni1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Tj Uni

سلام دوستان من تازه واردم و نمیدونم این سوال رو میشه اینجا پرسید یا خیر. من لیسانس مکانیک از دانشگاه آزاد تهران جنوب دارم با معدل ۱۶/۵۰ و دارم برای تافل و gre آماده میشم. مقاله هم ندارم. میخوام بدونم چقدر شانس واسه گرفتن بورس از این دانشگاه یا دانشگاه های دیگه کانادا دارم. ممنون از دوستان.

سلام دوستان. من می خوام برای مستر اپلای کنم . آیا بدون استاد در صورتی که فاند نخوام شانس دارم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)