صفحه 84 از 137 نخستنخست ... 34747576777879808182838485868788899091929394134 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 831 تا 840 , از مجموع 1364

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه British Columbia

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Structure

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه British Columbia

نقل قول نوشته اصلی توسط ebrahim.gh نمایش پست ها
    سلام
    بله ارسال کاغذی هم داره. متاسفانه اپلای UBC دردسرش نسبت به بقیه دانشگاههای کانادا بیشتره. باید از ریز نمرات و مدرکتون و سایر مدارک مورد نیاز "2 سری" ترجمه کنید و بفرستید.
    برای راهنمایی اپلای هم این لینک رو ببینید:
    https://www.grad.ubc.ca/prospective-students

موفق باشید
    سلام دوست من ممنونم از راهنماییتون
    من برای کمپس اکاناگان دارم اپلای میکنم و بنا به این صفحه یکسری ترجه مدارک بیشتر نیاز نیستا!
    و یک سوال دیگه داشتم از خدمتتون اینکه با توجه به اینکه ددلاین برای ترم می، اول اکتبر هستش من اگر الیکیشن آنلاین رو پرکنم قبل از ددلاین ولی مدارک تو هفته اول یا دوم اکتبر به دستشون برسه، اپلیکیشن من مردود میشه و تمام هزینه هایی که شده از بین میره؟
    سوال آخر اینکه قصد دارم برای این فلوشیپ اپلای کنم ولی ددلاین اون 16 سپتامبر هستش، اگر مدارکم یک یا دو هفته دیرتر از ددلاین برسه برای این بورس در نظر گرفته نمیشه؟

ممنونم از لطفتون شرمنده اگر سوالام زیاد شد

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_y نمایش پست ها
    سلام دوست من ممنونم از راهنماییتون
    من برای کمپس اکاناگان دارم اپلای میکنم و بنا به این صفحه یکسری ترجه مدارک بیشتر نیاز نیستا!
    و یک سوال دیگه داشتم از خدمتتون اینکه با توجه به اینکه ددلاین برای ترم می، اول اکتبر هستش من اگر الیکیشن آنلاین رو پرکنم قبل از ددلاین ولی مدارک تو هفته اول یا دوم اکتبر به دستشون برسه، اپلیکیشن من مردود میشه و تمام هزینه هایی که شده از بین میره؟
    سوال آخر اینکه قصد دارم برای این فلوشیپ اپلای کنم ولی ددلاین اون 16 سپتامبر هستش، اگر مدارکم یک یا دو هفته دیرتر از ددلاین برسه برای این بورس در نظر گرفته نمیشه؟

ممنونم از لطفتون شرمنده اگر سوالام زیاد شد
    خواهش میکنم
    والا من از شرایط اکاناگان چیزی نمیدونم. اگر تو سایت اینطور نوشته که باید همینکارو کنید. از بچه هایی که رفتن اکاناگان بپرسید بهتره
    در مورد دیر فرستادن مدارک و اسکالرشیپ هم بهتره با استاد و منشی دپارتمان هماهنگ کنید. ممکنه اونا مشکلی نداشته باشن با این موضوع
    ممکنه اصلا دپارتمان ها ددلاین جداگونه داشته باشن و اون چیزی که تو سایت نوشته ی چیز کلی باشه. ونکوور که اینطوریه
    اسکالرشیپ ها رو شاید اگر امسال نشد ترم دیگه یا سال دیگه هم فرصت داشته باشید واسه اپلایش. ونکوور که فکر کنم اینطوریه
    موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Structure

از همه دوستان بابت راهنمایی های ارزنده شما ممنونم
    سوالی داشتم خدممتون اینکه من دارم اپلیکیشن آنلاین کمپس اکاناگان دانشکده مهندسی رو پر میکنم به مرحله پرداخت اینترنتی رسیدم ولی متاسفانه در این فرم آنلاین جایی ذکر نشده که باید معدل لیسانس و ارشد رو وارد کرد از دوستانی که تجربه مشابه داشتند و یا اطلاع دارند ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    متشکرم

Junior Member

?Tell us about an experience, in school or out, that caused you to rethink or change your perspective. What impact has this had on you
    دوستان منظور این سوال چیه؟ راجع به طرز فکر است یا دلایل ادامه تحصیل یا دلایل انتخاب رشته مورد نظر؟ از راهنماییتون ممنونم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط negar867 نمایش پست ها
    ?Tell us about an experience, in school or out, that caused you to rethink or change your perspective. What impact has this had on you
    دوستان منظور این سوال چیه؟ راجع به طرز فکر است یا دلایل ادامه تحصیل یا دلایل انتخاب رشته مورد نظر؟ از راهنماییتون ممنونم
    این سوال یعنی مثالی بزنید از حادثه ای که اثر بزرگی در زندگی شما گذاشته و باعث تغییر دید شما نسبت به زندگی شده و اثر این حادثه بر خودتان را شرح بدهید.

Senior Member EHSM آواتار ها

سلام
    از دوستانی که تونستن پذیرش بگیرن یا اطلاعات دارن، آیا تو این دانشگاه باید اوکی از استاد گرفت بعد اپلای کرد؟

Junior Member

من یه میل به یکی از اساتید بریتیش زدم. ایشون فرمودند چون آمریکای شمالی درس نخوندی، پذیرشت بعیده، اما میتونی توی دوره های ارزیابی ما شرکت کنی و بعد از اینکه اونو گذروندی اگه قبول کردم برای دکترا میتونیم سر یه پروژه توافق کنیم؟
    این دورش رو رفتم تو سایت دیدم. اما زمان ننوشته بود؟ کسی میدونه این دوره ها چه طوریه و چقدر طول میکشه؟؟ خوب اگه دو سال طول بکشه که دیگه فایده نداره!!!

Junior Member

من به 2 نفر از استادان دانشگاه که تو فیلد تحقیقاتیشون تجربه تحقیقی دارم ایمیل زدم و از تحصیلات و سوابق مطالعاتیم براشون گفتم. ولی بعد از گذشت 3 هفته هیچکدوم جواب ایمیل من رو هم ندادند - می خواستم ببینم که استادای این دانشگاه معمولا جواب ایمیل ها رو نمی دند ؟ یا من باید مدارکی هم زمیمه ایمیلم کنم براشون - من برای مقطع دکتر ادر مکانیک دارم اپلای می کنم. ( مگه اولین قدم برای اپلای دکترا پیدا کردن سوپروایزر نیست ؟)

Junior Member

سلام

من فارغ التحصیل رشته مهندسی عمران از دانشگاه سراسری گرمسار با معدل 17.30و دارای 1 مقاله isi ونمره تافل 612 هستم.خواستم بدونم با توجه به رزومه من شانسی برای پذیرش با فاند در مقطع مستر همین رشته در دانشگاه ubc را دارم؟

Junior Member

سلام دوستان ...
    یه سوال دارم ممنون میشم راهنماییم کنین
    UBC تو سایتش گفته که هم آیلتس رو قبول داره هم تافل بعد وقتی تو توضیحات رشته مورد نظرمون میریم واطلاعاتش رو میخونیم برای دانشجوهای اینترنشنال حداقل نمرهارو فقط واسه تافل گفته ، حالا اگه آیلتس داشته باشیم قبول میکنن یا نه؟
    و اگه قبول میکنن این نمرها برابر آیلتسش میشه چند؟
    Applicants
    are required to submit an official TOEFL score, of at
    least 600 on the paper version, 250 on the computer
    version, or 100 on the internet version

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)