صفحه 91 از 137 نخستنخست ... 4181828384858687888990919293949596979899100101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 901 تا 910 , از مجموع 1364

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه British Columbia

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه British Columbia

سلام
    من ی شرایط خاص دارم که باید بتونم از بریتیش کلمبیا بورس بگیرم. با توجه به شرایط زیر چقدر ممکنه؟
    من ی دکترا تو حیطه امار کاربردی دارم و می خوام از دانشگاه بریتش کلمبیا واسه مقطع ارشد فاند بگیرم! شاید عجیب باشه ولی هم چین هدفی دارم. الان 34 سالمه. معدل لیسانسم 17.70 و فوق لیسانسم 17.73 از دانشگاه تهرانه. دکترا هم معدلم 17 است. ی آیلتس 6.5 هم دارم. ی چند تا مقاله هم دارم. حالا چقدر شانس دارم؟ اصلا با مدرک لیسانسم اقدام کنم یا دکترا یا فوق؟ چیزی به ذهنتون میاد؟
    مرسی

Member samirast آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    agricultural economics

مدارکی که این دانشگاه میخواد از ژانویه بعد عوض میشه شرایطش .......چرا دو سری ترجمه می خواد؟؟؟ مگه میخوان چیکار کنن؟؟؟
    UBC is changing its application document requirements beginning with applicants for January 2016 and beyond.
    If you have graduated from institutions where the transcripts are issued in a language other than English, then in addition to the above you must:

• arrange to have two sets of all official transcripts issued in their original language
    • obtain a certified literal English translation of your transcripts from your home university's translation service
    • send both the original transcripts and the literal English translation to the UBC program to which you are applying, in sealed envelopes endorsed by your university

If your home university does not provide English translations of transcripts, you must:

• make a photocopy of your copy of your transcripts. Do not open a sealed, endorsed envelope containing transcripts intended for submission to your program.
    • take the copy to a certified English translator and ask them to provide a complete, word-by-word, literal English translation
    • tell the translator to put both the original language photocopy and the English translation into a sealed envelope, and endorse the envelope by signing across the seal
    • send the sealed, endorsed envelopes from the translator to the graduate program to which you are applying
    • send your original transcripts in the original language to the graduate program to which you are applying

Note: Academic records must be translated in their entirety, including any information that appears on the reverse side of any document.
    UBC does not accept the following:

• photocopies that have not been stamped, attested and endorsed by the Registrar at your home university
    • documents in envelopes that have been opened
    • documents that do not arrive in sealed envelopes endorsed by the issuing institution or certified translator
    • documents that arrive without the official seal of the university
    • photocopies notarized by a notary public
    • photocopies endorsed by a lawyer, professor, judge etc.
    • unofficial translations
    • non-literal translations

Do not send academic records that are not in sealed and endorsed envelopes. It will only delay the processing of your application.
    Documents submitted in support of applications become the property of the University and may not be returned to the applicant or student. Students who submit irreplaceable material may request the return of that material. Such requests must be submitted with the original material. The office to which the material is submitted will return the material as soon as possible, and not later than six months after the student's graduation or last registration.
    my words fly up, my thoughts remain below: words without thoughts never to heaven go. -Shakespeare, Hamlet
    What goes around, comes around

Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical eng

من اطلاعات خیلی کمی دارم؛ اما با توجه به تجربیاتی که دوستانم داشتن؛ ممکنه دانشگاه از دکترا و ارشد شما استقبال کنه؛ اما سفارت نه. بیشتر سوالتونو تو قسمت سفارت مطرح کنید به نظرم خلاصه.

کسی در رشته دکترای مکانیک در ونکوور پذیرش گرفته ؟ لطفا راهنمایی کنید

سلام ، یه سوال دارم و ممنون می شم اگر راهنمایی کنید. تصمیم دارم برای تحصیل تو رشته شیمی، مقطع دکترا اپلای کنم (یکی از استادای اونجا تو ایمیلش اشاره کرد که قویا منو تشویق می کنه که اپلای کنم). ساکن شیراز هسم و مدرک لیسانسم رو از دانشگاه زاهدان گرفتم، می تونم 2 نسخه ریز نمراتم رو که از دانشگاه گرفتم، شیراز ترجمه کنم و از دارالترجمه شیراز برای دانشگاه پست کنم؟ یا اینکه حتما باید از طرف دانشگاه پست بشه؟

ApplyAbroad Veteran
    PhdComposite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng. - Queensland University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط hani562 نمایش پست ها
    سلام ، یه سوال دارم و ممنون می شم اگر راهنمایی کنید. تصمیم دارم برای تحصیل تو رشته شیمی، مقطع دکترا اپلای کنم (یکی از استادای اونجا تو ایمیلش اشاره کرد که قویا منو تشویق می کنه که اپلای کنم). ساکن شیراز هسم و مدرک لیسانسم رو از دانشگاه زاهدان گرفتم، می تونم 2 نسخه ریز نمراتم رو که از دانشگاه گرفتم، شیراز ترجمه کنم و از دارالترجمه شیراز برای دانشگاه پست کنم؟ یا اینکه حتما باید از طرف دانشگاه پست بشه؟
    بطور معمول دانشگاه ها مدارک Seal شده رو می پذیرند ، شما میتونید در شهر خودتون ریزنمرات رو ترجمه کنید و بعد ترجمه مدارک رو بدید به امور بین الملل دانشگاه تا در پاکت دانشگاه قرار بده و درب پاکت رو هم بعد از چسباندن مهر بزنه (اگر مهر انگلیسی باشه بهتره) و بعد خودتون از طریق پست میتونید پاکت رو ارسال کنید.

ممنون از جوابتون. یه سوال دیگه هم دارم و اون اینکه توی سایت نوشته اگر زمان اهدای مدرک روی ریز نمرات نوشته نشده باید 2 نسخه از مدرک رو هم بفرستیم. روی ریز نمرات لیسانس و فوق لیسانس من فقط تاریخ شروع و اتمام هر ترم هست و در مورد تاریخ اهدای مدزک چیزی اشاره نشده، با این حساب باید 2 نسخه مدرک برای هر مقطع بفرستم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط PhdComposite نمایش پست ها
    بطور معمول دانشگاه ها مدارک Seal شده رو می پذیرند ، شما میتونید در شهر خودتون ریزنمرات رو ترجمه کنید و بعد ترجمه مدارک رو بدید به امور بین الملل دانشگاه تا در پاکت دانشگاه قرار بده و درب پاکت رو هم بعد از چسباندن مهر بزنه (اگر مهر انگلیسی باشه بهتره) و بعد خودتون از طریق پست میتونید پاکت رو ارسال کنید.
    می تونم از طرف پست شیراز بفرستم یا اینکه باید از پست زاهدان باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط PhdComposite نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون. یه سوال دیگه هم دارم و اون اینکه توی سایت نوشته اگر زمان اهدای مدرک روی ریز نمرات نوشته نشده باید 2 نسخه از مدرک رو هم بفرستیم. روی ریز نمرات لیسانس و فوق لیسانس من فقط تاریخ شروع و اتمام هر ترم هست و در مورد تاریخ اهدای مدزک چیزی اشاره نشده، با این حساب باید 2 نسخه مدرک برای هر مقطع بفرستم؟

ApplyAbroad Veteran
    PhdComposite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng. - Queensland University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط hani562 نمایش پست ها
    شما بهتره برای اطمینان ، کاری که در سایت دانشگاه گفته شده رو انجام بدید و ترجمه مدارک رو هم ارسال کنید ، پروسه اپلای به خودی خود زمان بر هست بهتره ریسک نکنید. موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)