صفحه 6 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 62

موضوع: پست مستقیم مدارک از دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : پست مستقیم مدارک از دانشگاه تهران

سلام مجدد
    فکر کنم خوندنش خالی از لطف نباشه!

من بعد از فارغ التحصیلی چند سری ریز نمرات لاتین رسمی درخواست دادم. ولی گفتن که بهت تحویل نمیدیم و باید همراه سایر مدارک بدی ما برات پست کنیم!

هر چی گفتم که میخوام خودم بفرستم به خرجشون نرفت! رفتم طبقه آخر یه نامه نوشتم جریانو توش گفتم و از طریق منشی دادمش به رئیس تحصیلات تکمیلی. 30 دقیقه بعدش منشی گفت برید پایین و ریز نمراتو تحویل بگیرید!!!
    متاسفانه کارمنداش با هم زد و بند دارن و واسه پول بیشتر حاضر نیستن مدارک مهر و موم شده رو بدن به ما. بماند که طرف وقتی داشت کارنامه منو تو پاکت میذاشت و مهر موم میکرد میگفت مبادا به کسی بگی اینکارو کردیا!!!!
    خلاصه اگه زورت بچربه میگیری ازشون اگه نه که مجبوری از طریق اونا بفرستی که خدا تومن میگیرن!!

چند روز پیش واسه چند سری دیگه اقدام کردم. کل اون سیستم قبلی جمع شده. اول میرید تو سایت srm.ut.ac.ir ثبت نام می کنید. اسکن مدارک لازم رو آپلود میکنید و کارشناس در صورت درست بودن زمان تحویل کارنامه و ... رو بهتون اعلام میکنه. لازم به ذکر که من چون دانشنامه رو گرفتم کارنامه رو به خودم تحویل میدن واسه کسایی که دانشنامه ندارن همون روال قبل و فقط توسط دانشگاه مدارک ارسال میشه.

ببخشید پر چونگی کردم امیدوارم به در کارتون بیاد.
    آزمودم عقل دوراندیش را بعد از این دیوانه سازم خویش را

مولانا

سلام مجدد
    دانشگاه تهران در صورت داشتن دانشنامه ریز نمراتو به خودتون تحویل میده در غیر این صورت خودشون میفرستن.
    به سایت srm.ut.ac.ir مراجعه کنید، عضو شید و درخواست بدید. حداکثر یک هفته طول میکشه ولی خیلی خیلی بهتر از قبل هستش.
    آزمودم عقل دوراندیش را بعد از این دیوانه سازم خویش را

مولانا

ببخشيد من يه سوال داشتم اگه مي شه راهنمايي كنيد
    وقتي مي خوايم مدارك و ريز نمزه ها رو بفرستيم با توجه به اينكه دانشگاه هاي مقصد(من دارم براي كانادا اقدام مي كنم) مي گند كه بايد مدارك از دانشگاه مبدا مستقيم ارسال شه ، با اين حساب تو آدرس فرستنده رو DHL آدرس خودمون رو بنويسيم يا دانشگاه رو؟

نقل قول نوشته اصلی توسط banner نمایش پست ها
    ببخشيد من يه سوال داشتم اگه مي شه راهنمايي كنيد
    وقتي مي خوايم مدارك و ريز نمزه ها رو بفرستيم با توجه به اينكه دانشگاه هاي مقصد(من دارم براي كانادا اقدام مي كنم) مي گند كه بايد مدارك از دانشگاه مبدا مستقيم ارسال شه ، با اين حساب تو آدرس فرستنده رو DHL آدرس خودمون رو بنويسيم يا دانشگاه رو؟
    DHL خودش آدرس فرستنده رو دانشگاه تهران میزنه
    نگران نباشید
    فقط لازمش اینه که ریزنمرات توسط دانشگاه (قسمت ریزنمرات) توو پاکت گذاشته شده باشه و به قول خودشون ممهور شده باشه (مهر انگلیسی قرمز رنگه).
    اگر این مهر نباشه، DHL هم بهتون تخفیف دانشجویی رو نمیده و به قیمت معمولی حساب میکنه و آدرس رو هم احتمالا آدرس خودتون میزنه

هزینه پستی اگر بسته پستیتون کمتر از 500 گرم باشه حدودا 32 هزار تومانه و برای 1000-500 گرم 42هزار تومان

مرسي از جواب فقط من يه مشكل ديگه هم دارم:

من خود ريز نمراتم از دانشگاه تهران انگليسي هست
    ولي دانشنامه و نامه گواهي ريزنمره رو و گواهي تز و مقاله ام رودادم ترجمه حالا همه رو بايد تو يه پاكت دانشگاه بذارم به همراه ليست ريز نمره انگليسي؟ يا ريز نمره كه خودش انگليسي هست جدا باشه و دانشنامه كه ترجمه شده جدا؟ يعني پاكت ها يكي باشه، يا پاكت ها جدا باشه، اگه پاكت ها جدا باشه ديگه براي ترجمه ها دانشگاه بهم پاكت در مهر شده نميده... ولي تو يك دي اچ ال ،

بعد اگه همه اين ها رو به همراه مدارك اضافي ديگه مثل رزومه و توصيه نامه و اين جور چيزها رو تو يك دي اچ ال بذارم اكي هست؟ با بايد rec ها و بقيه چيزها يك دي اج ال جدا باشه؟
    بعد آدرس فرستنده رو روي پاكت دي اچ ال آدرس خودم رو بذارم يا آدرس دانشگاهم رو؟ اگه همه چي رو تو يك دي اچ ال بذارم چي، آدرس فرسنتده اونوقت دانشگاه باشه وقتي مدارك ديگه هم هست مشكلي ايجاد نمي كنه؟
    ازتون خواهش مي كنم به من راهنمايي كنيد..
    هزينه اينكه براي هر جا بخوام چند تا پست جدا بفرشتم برام خيلي سنگينه...

من خود ريز نمراتم از دانشگاه تهران انگليسي هست
    ولي دانشنامه و نامه گواهي ريزنمره رو و گواهي تز و مقاله ام رودادم ترجمه حالا همه رو بايد تو يه پاكت دانشگاه بذارم به همراه ليست ريز نمره انگليسي؟ يا ريز نمره كه خودش انگليسي هست جدا باشه و دانشنامه كه ترجمه شده جدا؟ يعني پاكت ها يكي باشه، يا پاكت ها جدا باشه، اگه پاكت ها جدا باشه ديگه براي ترجمه ها دانشگاه بهم پاكت در مهر شده نميده... ولي تو يك دي اچ ال ،

ببین هیچ فرقی نمیکنه که ریزنمرات با دانشنامه توو یه پاکت باشه یا نه؛ اصلا فرقی نمیکنه

بعد اگه همه اين ها رو به همراه مدارك اضافي ديگه مثل رزومه و توصيه نامه و اين جور چيزها رو تو يك دي اچ ال بذارم اكي هست؟ با بايد rec ها و بقيه چيزها يك دي اج ال جدا باشه؟
    مسلما باید توو یه بسته باشه دیگه!
    DHL رو که برای هر مقصد با یه بسته پستی بفرستید دیگه (که خود DHL این کارو خودش میکنه)! یعنی همه مدارکتون که توو هر چندتا پاکت هست رو توو یه بسته DHL بفرستید دیگه!

بعد آدرس فرستنده رو روي پاكت دي اچ ال آدرس خودم رو بذارم يا آدرس دانشگاهم رو؟ اگه همه چي رو تو يك دي اچ ال بذارم چي، آدرس فرسنتده اونوقت دانشگاه باشه وقتي مدارك ديگه هم هست مشكلي ايجاد نمي كنه؟
    ببینید دوست خوبم
    شما تنها کاری که توو DHL میکنید اینه که مدارکتون رو میدید و کارمند اونجا میذاره توو پاکت و وزن میکنه و شما فقط باید آدرس مقصد رو بهشون بدید
    در اینحالت بدون اینکه خوتون بگید فرستنده رو "دانشگاه تهران" میزنه (البته یه یادآوری بکنید که دانشجوی دانشگاه تهرانید بد نیست)
    و آدرس مقصد هم همونیه که شما بهشون گفتید

DHL Receipt.JPGDHL Address.jpg

هزينه اينكه براي هر جا بخوام چند تا پست جدا بفرشتم برام خيلي سنگينه...
    معنی نداره که مدارکتون رو خورد خورد بفرستید وفتی میتونید با هم بفرستید
    میگه پولتون زیادی کرده!

اون کارمند فقط به اون مهر قرمز رنگ روی پاکت ریز نمرات کار داره تا بفهمه شما دانشجوی اونجایید و با تخفیف حساب کنه.

قاعدتا باید بخش ریز نمرات مدارک اضافیتون رو هم توو پاکت جدا بزاره و مهر کنه
    قاعدتا ...!
    بخش ریز نمرات هم فکر میکنم 1 شنبه و 3 شنبه و 4شنبه از 13:30 تا 15 و خورده ای کار میکنه
    من 1 شنبه رو مطمئن هستم که کار میکنن؛ تاکید میکنم که روزای دیگرش رو مطمئن نیستم

در ضمن مدارکتون رو با پست پیشتاز (جمهوری اسلامی) هم میتونید بفرستید که با وجودی که شنیدم 9000 تومانه ولی اصلا توصیه نمیکنم
    چون مدارکی که آدم داره میفرسته خیلی بیشتر از اینا واسه خودمون ارزش داره (بماند که رسیدنش هم با کرام الکاتبینه؛ یکی از دوستام 45 روز طول کشیده بود برسه!!)

موفق باشی دوست من
    ویرایش توسط Mahdi Sh : September 22nd, 2012 در ساعت 10:11 PM

دوستان من ریزنمرات و مدرک دانشگاه تهرانم رو آزاد کردم. دیگه نمی تونم از قیمت DHL ویژه دانشگاه تهران استفاده کنم؟

Junior Member

سلام. دوستان هنوز هم این امکان برقرار هست؟ منظورم با توجه به تحریم ها و غیره است.. در سایت گزینه وجود داره، اما خواستم بدونم کسی می دونه آیا انجام می شه در عمل؟ و اینکه هزینه هاش چه تغییری کرده؟ متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط baya1 نمایش پست ها
    سلام. دوستان هنوز هم این امکان برقرار هست؟ منظورم با توجه به تحریم ها و غیره است.. در سایت گزینه وجود داره، اما خواستم بدونم کسی می دونه آیا انجام می شه در عمل؟ و اینکه هزینه هاش چه تغییری کرده؟ متشکرم
    سلام
    DHL فعلا کار نمی کنه.
    الهی.../نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم/نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی/در اگر باز نگردد ، نروم باز به جایی/پشت دیوار نشینم ، چو گدا بر سر راهی/کس به غیر از تو نخواهم/چه بخواهی چه نخواهی/باز کن در ، که جز این خانه مرا نیست پناهی...

Junior Member

سلام بچه ها من باید مدارکم تا قبل از 11ام مارچ به دانشگاه امریکا برسه. شنبه 2 مارچه.
    من با چه پستی و کجا میتونم مدارکم رو بفرستم؟
    خیلی خیلی فوریه
    واقعا ممنونم اگر کمکم کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)