صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 62

موضوع: پست مستقیم مدارک از دانشگاه تهران

پیش فرض پست مستقیم مدارک از دانشگاه تهران

من امروز فقط دو تا دانشگاه رو فرستادم 94000 تومن پول دادم!با T.N.T دو روزه می رسه...اما خیلی گرونه!می خواستم ببینم بچه های دانشگاه تهران همه همین طوری اقدام می کنن؟راهی نیست یه کم ارزون تر در بیاد؟با توجه به اینکه transcipt ها رو نمیذارن بیرون ببریم؟
    من فعلاً 7-8 تا دیگه می خوام بفرستم و به این ترتیب کاملاً ورشکست خواهم شد!
    Before the Dawn

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

پیش فرض پاسخ : پست مستقیم مدارک از دانشگاه تهران

سلام ..
    منم امروز از ساعت 11 تا 3 توی ساختمان آموزش تحصیلات تکمیلی بودم ... دنبال گرفتن مدرک موقت لیسانس و این کارا ... اتفاقا دنبال آمار ریز نمره هم رفتم .. همه داشتن روی پاکت های TNT ادرس می چسبوندن ! ;D ...
    تا وقتی که شما تسویه حساب نکردین هیچ راهی نداره .. باید برای هر کدوم همین قدر پول بدید ...
    اما اگه تسویه کنید که فقط همون پول 10 تومن برای سری اول و برای هر سری اضافه 2 تومن رو باید بدید ..

منظورتون از اینکه نمی ذارن بیرون بریم چیه ؟!؟! ...
    یعنی برای هر کدوم 47 تومن پول دادین ؟ ... TNT که اینقدر گرون نبود ... این 47 تومن برای چیا بود ؟!؟!

transcript رو نمی دن دست خود آدم،باید همون جا بشینی از خانم کریمی(واحد ترجمه) پاکت دانشگاه تهران بگیری،فیش T.N.T با آدرس از قبل ثبت شده دانشگاه تهران رو بگیری همه مدارک رو بذاری توی پاکت و 47000 تومن پرداخت کنی!حدود ساعت 1 بعد از ظهر از طرف T.N.T میان بسته ها رو می برن. من فکر کنم دانشگاه عزیزمون برای اینکه بعداً مشکلی پیش نیاد پول بسته یک کیلویی رو می گیره!ولی بچه ها می گفتن پارسال 37000 تومن بوده.تازه اون اوایل که من اونجا می رفتم می گفتن 40 تومنه هر کدوم...تازه این 47 تمون غیر از اون هزینه transcript هاست...پول پست و پاکت و آرم های دانشگاه تهرانه!
    یکی از بچه های فنی امروز می گفت در یک اقدام محیر الوقوع برم TRASCRIPT مو بدزدم برم از بیرون پست کنم!کلی از دستش خندیدیم...

ولی خوب از یه جهت خوبه که ارزش و کلاس و اعتبار کار از دانشگاه های دیگه بالاتره...
    امیدوارم پولم برسه!برم وامی چیزی بگیرم

Before the Dawn

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

پس منم پول هام رو جمع کنم ! ...
    اونجا یکی گیر داده بود که وزن پاکت من که 200 گرمه ... پس موضوع این نیم کیلو و یه کیلو بودنه ...

من که فقط دو ترم ارشد رو می خوام بفرستم ، دو ورق هم باشه که بیشتر از 100 گرم نمی شه ...
    نمی شه چونه زد ؟!

amin4u
    Guest

این موضوع گرون شدن واقعیت داره.
    منم 5 تا بسته تا دیروز از تحصیلات تکمیلی دانشگاه تهران, DHL کردم. هر کدوم 30 تومن شد. ولی امروز 35 هزار تومن واسم حساب کرد.
    اما اگه TNT واقعا 2 روزه می رسه, به نظر من می ارزه. چون 3 تا از بسته های پستی من 29 دسامبر پیک آپ شده و تازه امروز از مرکز DHL دبی depart شده. معلوم نیست کی قراره برسه هلند و انگلیس و بعدش آمریکا. تازه احتمالا تو گمرک آمریکا یه مدت بمونه!! حالا فکرشو کنید که یکی از این بسته ها باید 1 ژانویه تحویل admissions office می بوده!!!!! اما هنوز از آسیا هم خارج نشده!
    DHL قبلنا خیلی بهتر بود!

شما همه مدارکت رو میذاری توش!یعنی همه چیزو...مدرک لیسانس،مدرک زبان،سابقه کار هر چی که هست.
    یعنی کلاً application packet هست این چیزی که می فرستی.
    من کلی چرت و پرت گذاشتم توش،فکر کنم 2-3 کیلویی شد.چونه هم والا فکر نمی کنم با خانم کریمی بشه چونه زد.تازه اصلاً چیزی نداره بسته ها رو وزن کنه...البته یه چیزیم بگم.بچه هایی که لیسانس رو دانشگاه تهران نبودن،می تونن برن طبقه 4 امور دانشنامه ارشد،با D.H.L بفرستن،5 روزه می رسه 30 تومنه هزینه اش...من اگه اون یکی ها رو دقیقه نودی نشم این کارو می کنم.من چون هم لیسانسم و فوقم اونجا بودم برام فرقی نمی کنه...
    امروزی ها رو چون عجله داشتم و 5 روز برام خیلی دیر بود،بی خیال 47 تومن شدم.
    هرچند D.H.L خدماتش برای ایران یه جورایی دیگه جالب نیست.
    راستی کلی اطلاعات گران بها دادما!از اون خانومای بداخلاق اونجا این اطلاعات رو کسب کردن خیلی سخته
    Before the Dawn

amin4u
    Guest

من قبلا هم برای آمریکا DHL کرده بودم و 3 روزه به مقصد رسیده بود. اما یه حدسی می زنم که این تاخیر ربطی به TNT بودن یا DHL بودن نداره. چون هر دو تاشون ادعا می کنن 3 روزه میرسونن. اما نکته اینجاست که از بدشانسی ما الان هم سال نوی عرباست هم مسیحیا. واسه همین این تعطیلات باعث تاخیر می شه. اینجا رو نگاه کنید, دو روز بسته پستی من تو دبی مونده بوده:

December 29, 2008 20:07 Tehran - Iran (Islamic Republic of) Shipment picked up

December 29, 2008 21:05 Tehran - Iran (Islamic Republic of) Departed from DHL facility in Tehran - Iran (Islamic Republic of)

December 30, 2008 11:36 Express Logistics Centre, Dubai - United Arab Emirates Arrived at DHL facility in Express Logistics Centre, Dubai - United Arab Emirates

December 31, 2008 10:18 Express Logistics Centre, Dubai - United Arab Emirates Departed from DHL facility in Express Logistics Centre, Dubai - United Arab Emirates

جالبه که وقتی هم که داره می رسه اروپا, سال نوی اونا شروع می شه و اونجا هم احتمالا یه تاخیر بهش می خوره!!!

هرکی تو این بازه دو-سه روز گذشته اگه TNT کرده, لطفا بگه چند روزه به مقصد رسیده, تا بشه علیرغم این تعطیلات نتیجه گرفت که کدوم یکی بهتره!

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط advisor
    شما همه مدارکت رو میذاری توش!یعنی همه چیزو...مدرک لیسانس،مدرک زبان،سابقه کار هر چی که هست.
    یعنی کلاً application packet هست این چیزی که می فرستی.
    من کلی چرت و پرت گذاشتم توش،فکر کنم 2-3 کیلویی شد.چونه هم والا فکر نمی کنم با خانم کریمی بشه چونه زد.تازه اصلاً چیزی نداره بسته ها رو وزن کنه...البته یه چیزیم بگم.بچه هایی که لیسانس رو دانشگاه تهران نبودن،می تونن برن طبقه 4 امور دانشنامه ارشد،با D.H.L بفرستن،5 روزه می رسه 30 تومنه هزینه اش...من اگه اون یکی ها رو دقیقه نودی نشم این کارو می کنم.من چون هم لیسانسم و فوقم اونجا بودم برام فرقی نمی کنه...
    امروزی ها رو چون عجله داشتم و 5 روز برام خیلی دیر بود،بی خیال 47 تومن شدم.
    هرچند D.H.L خدماتش برای ایران یه جورایی دیگه جالب نیست.
    راستی کلی اطلاعات گران بها دادما!از اون خانومای بداخلاق اونجا این اطلاعات رو کسب کردن خیلی سخته
    راست می گینا ..
    اصلآ حواسم به این نبود که می شه همه رو گذاشت تون همون پاکت ... ...
    من رو باش می خواستم دو تا پاکت بفرستم .. تا همین جاش نصف شد هزینه پست هام : ))) ... پس من برم امور دانشنامه ارشدی ها ... DHL هم بالاخره برای خودش پستی ه ! ... چقدر جالب نیست ؟ .. بالاخره که بسته آدم می رسه ! ... من از نظر timeیی بازه بازم ! ...

در ضمن ... این خانم کریمی هم خیلی بد اخلاقه .. راست می گین ! ... باید صحبت کنیم شما بری جای اون ... ;D ... اون آقایی که ایستاده بود پاکت ها رو می گرفت و چک می کرد بسته ها رو بالا پایین می کرد و وزنشون رو تخمین می زد ...
    تا سوال کردم گفت اول قوانین روی در رو بخون .. !! ... منم جرات نکردم سوال اضافی کنم ... این شد که اومدم اینجا !
    اینم فلسفهء وجودی فروم applyabroad ! ...

اولاً که TNT جمع شد از دانشگاه تهران...DHL هم که دو روزه ما رو سر کار گذاشته...عصبانیم از دست دانشگاه تهران.بسته هفته پیشم دیر رسید...یعنی دانشگاه تهران دیر فرستاده...بعدش هم می گن ببخشید!مدارک رو هم نمی دن خودمون پست کنیم! >
    Before the Dawn

انگار این تاپیک مدتهاست مهجور مونده. امیدوارم کسی پیدا بشه جواب بده:
    میشه از دانشگاه خواست ریز نمره رو با پست معمولی بفرستن؟

صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)