نقل قول نوشته اصلی توسط zero_0 نمایش پست ها
سلام.
دو تا سئوال دارم:
1. اول اینکه: من لیسانسمو UT نبودم. می تونم Transcript و ترجمه دانشنامه لیسانسمو بذازم تو همون پاکتی که transcript رسمی فوق می ذارن؟ مثلا UT تو یه پاکت مهرو موم کنه ولی مدارک لیسانسم هم بدم با هم پست کنه که دو بار پول پست ندم؟

2.دوم اینکه: من سفارت هم ازم Transcript خواسته! ولی UT واسه سفارت نمی فرسته! چند روز پیش ساختمان تحصیلات تکمیلی تقاطع 16 آذر و نصرت داشتم سر این قضیه چونه می زدم که یکی از بچه ها صدام کرد و گفت که اینا رو بیخیال تو بده مهر و امضا کنند بعد که صدات کرد بری از تو کشو بیاری یکیشو بردار واسه خودت و فقط اون یکی دیگه رو بذار تو پاکت! بعدم گفت همه همین کارو می کنن! کسی تا حالا همچین موردی دیده؟؟؟ اگه بفهمن چی میشه؟ لطفا راهنماییم کنید من تا حالا دزدی نکردم!
PS: خیلیییییییی عجله دارم.
سلام
من جواب سوال یکو نمی دونم ولی پاکتو بر میدارین و هر چی بخواین توش میذارین و بعد درشو چسب می زنین و اونا مهر میزنن، من یه روز یه مدتی اونجا نشسته بودم ولی ندیدم که به داخل پاکت زیاد دقت کنن. برای سوال دو هم به نظرم اونجا که از بس شلوغه هر کاری امکانپذیره! کاره بدی هم نیست که! اصلا فکر می کنم قبل از اینکه اون مهر پرسی رو بزنه می تونین ریزنمراتو خارج کنین! اگه اونو هم میخواید بازم یه راهی پیدا میشه! در نهایت اگه نشد فکر می کنم با دارالترجمه کار حل بشه، البته اینو دقیق نمی دونم.