صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 62

موضوع: پست مستقیم مدارک از دانشگاه تهران

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : پست مستقیم مدارک از دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط FANTASIO نمایش پست ها
    انگار این تاپیک مدتهاست مهجور مونده. امیدوارم کسی پیدا بشه جواب بده:
    میشه از دانشگاه خواست ریز نمره رو با پست معمولی بفرستن؟
    اگه شما منظورتون دانشگاه تهرانه و مدرک دائم دارید که ریز نمره رو تحویل میدن به خودتون و میتونید با هر پستی که دوست داشتید بفرستید به شرطیکه خیلی نزدیک deadline نباشید(چون دراین صورت مدارک شما 3-4 هفته طول میکشه با پست عادی برسه)
    اما اگه مدرک دائم ندارید و کارنامه official بخواهید یک راه بیشتر ندارید اونهم اینکه دانشگاه خودش براتون بفرسته که دانشگاه تهران فقط با DHL میفرسته و پست معمولی ندارن. دراین حالت بهتره تمام مدارکتون را آماده کنید + یک پاکت بزرگ وقتی ریز نمرات رو گرفتین از مسئول مربوطه بخواید همه رو براتون باهم پست DHL کنن. قیمتش هم تا جاییکه من میدونم برای بسته زیر 0.5 کیلو 30000 و خورده ای و بالای 0.5 کیلو 40000 و خورده ای میشه.

INGWAY
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط FANTASIO نمایش پست ها
    انگار این تاپیک مدتهاست مهجور مونده. امیدوارم کسی پیدا بشه جواب بده:
    میشه از دانشگاه خواست ریز نمره رو با پست معمولی بفرستن؟
    پست معمولی نداره ریز نمره هم مال من همش unofficial هست که دسه خودم بود (چندتاش هنوز اینجاس) اگه unoffical کافیه برات (US or Canada) چرا می خوای پول مفت به اینا (پست + دانشگاه) بدی! راسی من این سوال قبلا سر جاش پرسیدم کسی جواب نداد: چه طوری می شه بیشتر از 10 تا ریز گرفت؟ شما چند تا گرفتی؟ من واقعا نگرانم ریزام تموم بشه (برای سال های آینده زبونم لال) شما می دونی که بعضی جاها دو سری می خوان! پس ممکنه با 10 تا حتی 5 تا دانشگاه هم نشه اپلای کرد!

من unofficial به دردم نمیخوره بنابراین مجبورم این هزینه رو بپردازم. ضمن اینکه هرجایی میخوام اقدام کنم همون 1 سری رو خواستن.
    برای بیشتر 10 تا نمیدونم چطور میشه گرفت چون دیدم نوشته بود max 10 تا میدن. شاید بشه با اصرار و خواهش گرفت ازشون!

Junior Member

من داشتم دنبال ریزنمراتم میگشتم دیدم یکی 12 سری ریزنمره سفارش داده بود! احتمالا مشکلی نباید باشه!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری- تهران مرکز- پژوهش هنر- هنرهای زیبا

من يک فرم دارم از دانشگاه تهران با عنوان " کاربرگ درخواست صدور و ارسال کارنامه رسمی لاتین به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی خارج از کشور" که توی متن درخواست هم گزينه ی پست سریع السیر هوایی هست و هم پست عادی ولی فکر می کنم همین جا خوندم که دانشگاه تهران فقط DHL داره. اين یعنی که اين فرم الکیه؟!

Junior Member

با سلام
    من میخواستم تجربه ام رو در رابطه را ارسال مدارکم از دانشگاه تهران در اختیار دیگران قرار بدم.
    من بعد از آزاد کردن مدارکم، مستقیم به دفتر دارالترجمه رفتم و ترجمه شده مدرک و ریزنمراتمو در یافت کردم.
    بعد از اون به معاوت آموزشی دانشگاه تهران توی خیابان فرصت طبقه اول رفتم و به من گفتن که اولا فقط ریزنمرات ترجمه شده ای که خود دانشگاه به شما رو بده قبول میکنن نه دارالترجمه. دوما مدرک اصلی باید حتما مهر دادگستری بخوره!!
    من مجبور شدم از خود سامانه گلستان دانشگاه تهران درخواست ترحمه ریزنمرات بدم و مبلغ 45 هزار تومان پرداخت کردم(25 تومن ریزنمره و20 هزینه پست)
    بعد از دریافت زیرنمرات رسمی دانشگاه تهران و مهر دادگستری روی مدرک ارشدم مجدد به ساختمان معاونت آموزشی رفتم .
    من رو به طبقه سوم فرستادم که ترجمه هام رو تایید کنند.
    بعد از تایید به طبقه اول رفتم مجدد و پاکت مهر و موم شده رو تحویلم دادن و گفتن به آدرس دفتر پست آسمان سوی پارسیان برم و از اونجا اونا برام ارسال میکنن.
    با وجود اینکه این شرکت پستی با دانشگاه تهران قرارداد داشت از من مبلغ 350 تومان برای ارسال به آمریکا گرفتن(50 تومان گرون از شرکت کارا پست).
    حالا جدای از گرون تر بودن ارسال بسته من 9 روز طول کشید.
    علاوه بر اون، پیگیری آنلاین شون هم افتضاح بود و اصلا آپدیت نبود. بسته من 5 روز بود که توی آلمان مونده بود و قتی زنگ زدم شرکت گفتن رسیده بسته تون یادمون رفته آپدیت کنیم!!!
    من اصلا راضی نبودم و اصلا این شرکت پستی رو به دیگران پیشنهاد نمیدم.

Junior Member simahmt آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    wood science & technology

نقل قول نوشته اصلی توسط ZeinabT نمایش پست ها
    با سلام
    من میخواستم تجربه ام رو در رابطه را ارسال مدارکم از دانشگاه تهران در اختیار دیگران قرار بدم.
    من بعد از آزاد کردن مدارکم، مستقیم به دفتر دارالترجمه رفتم و ترجمه شده مدرک و ریزنمراتمو در یافت کردم.
    بعد از اون به معاوت آموزشی دانشگاه تهران توی خیابان فرصت طبقه اول رفتم و به من گفتن که اولا فقط ریزنمرات ترجمه شده ای که خود دانشگاه به شما رو بده قبول میکنن نه دارالترجمه. دوما مدرک اصلی باید حتما مهر دادگستری بخوره!!
    من مجبور شدم از خود سامانه گلستان دانشگاه تهران درخواست ترحمه ریزنمرات بدم و مبلغ 45 هزار تومان پرداخت کردم(25 تومن ریزنمره و20 هزینه پست)
    بعد از دریافت زیرنمرات رسمی دانشگاه تهران و مهر دادگستری روی مدرک ارشدم مجدد به ساختمان معاونت آموزشی رفتم .
    من رو به طبقه سوم فرستادم که ترجمه هام رو تایید کنند.
    بعد از تایید به طبقه اول رفتم مجدد و پاکت مهر و موم شده رو تحویلم دادن و گفتن به آدرس دفتر پست آسمان سوی پارسیان برم و از اونجا اونا برام ارسال میکنن.
    با وجود اینکه این شرکت پستی با دانشگاه تهران قرارداد داشت از من مبلغ 350 تومان برای ارسال به آمریکا گرفتن(50 تومان گرون از شرکت کارا پست).
    حالا جدای از گرون تر بودن ارسال بسته من 9 روز طول کشید.
    علاوه بر اون، پیگیری آنلاین شون هم افتضاح بود و اصلا آپدیت نبود. بسته من 5 روز بود که توی آلمان مونده بود و قتی زنگ زدم شرکت گفتن رسیده بسته تون یادمون رفته آپدیت کنیم!!!
    من اصلا راضی نبودم و اصلا این شرکت پستی رو به دیگران پیشنهاد نمیدم.
    سلام خدمت شما. به نظر شما چه راه دیگه ای برای ارسال از طریق پست هست؟ منم میخواستم مدارکمو پست کنم از این دفتر پستی

Junior Member zero_0 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

آخه من دفاع نکردم هنوز. اون ترجمه هم که بدون sign و seal ارزش نداره! اوفففففف
    0000

INGWAY
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط zero_0 نمایش پست ها
    آخه من دفاع نکردم هنوز. اون ترجمه هم که بدون sign و seal ارزش نداره! اوفففففف
    من نمرات "غیررسمی" لیسانس صنعتی رو با "غیر رسمی" تهران گذاشتم تو یه پاکت و فرستادم و مشکلی هم نبود الان یه ادمیشنام هم اومده!، پست پست دیگه!
    درمورد سفارت نمیدونم اما یه سوال فنی: شما الان در چه مقطعی از پذیرشی که هنوز فارق نشدی ولی سفارت داری می ری؟ confused!?!

Junior Member zero_0 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

UT ریزنمره هامو واسه سفارت فرستاد. البته فکر می کنم متوجه نشدن که واسه سفارته چون سفارت خارج از ایران بود.
    0000

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)