صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 62

موضوع: پست مستقیم مدارک از دانشگاه تهران

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پست مستقیم مدارک از دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط FANTASIO نمایش پست ها
    انگار این تاپیک مدتهاست مهجور مونده. امیدوارم کسی پیدا بشه جواب بده:
    میشه از دانشگاه خواست ریز نمره رو با پست معمولی بفرستن؟
    اگه شما منظورتون دانشگاه تهرانه و مدرک دائم دارید که ریز نمره رو تحویل میدن به خودتون و میتونید با هر پستی که دوست داشتید بفرستید به شرطیکه خیلی نزدیک deadline نباشید(چون دراین صورت مدارک شما 3-4 هفته طول میکشه با پست عادی برسه)
    اما اگه مدرک دائم ندارید و کارنامه official بخواهید یک راه بیشتر ندارید اونهم اینکه دانشگاه خودش براتون بفرسته که دانشگاه تهران فقط با DHL میفرسته و پست معمولی ندارن. دراین حالت بهتره تمام مدارکتون را آماده کنید + یک پاکت بزرگ وقتی ریز نمرات رو گرفتین از مسئول مربوطه بخواید همه رو براتون باهم پست DHL کنن. قیمتش هم تا جاییکه من میدونم برای بسته زیر 0.5 کیلو 30000 و خورده ای و بالای 0.5 کیلو 40000 و خورده ای میشه.

INGWAY
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط FANTASIO نمایش پست ها
    انگار این تاپیک مدتهاست مهجور مونده. امیدوارم کسی پیدا بشه جواب بده:
    میشه از دانشگاه خواست ریز نمره رو با پست معمولی بفرستن؟
    پست معمولی نداره ریز نمره هم مال من همش unofficial هست که دسه خودم بود (چندتاش هنوز اینجاس) اگه unoffical کافیه برات (US or Canada) چرا می خوای پول مفت به اینا (پست + دانشگاه) بدی! راسی من این سوال قبلا سر جاش پرسیدم کسی جواب نداد: چه طوری می شه بیشتر از 10 تا ریز گرفت؟ شما چند تا گرفتی؟ من واقعا نگرانم ریزام تموم بشه (برای سال های آینده زبونم لال) شما می دونی که بعضی جاها دو سری می خوان! پس ممکنه با 10 تا حتی 5 تا دانشگاه هم نشه اپلای کرد!

من unofficial به دردم نمیخوره بنابراین مجبورم این هزینه رو بپردازم. ضمن اینکه هرجایی میخوام اقدام کنم همون 1 سری رو خواستن.
    برای بیشتر 10 تا نمیدونم چطور میشه گرفت چون دیدم نوشته بود max 10 تا میدن. شاید بشه با اصرار و خواهش گرفت ازشون!

Junior Member

من داشتم دنبال ریزنمراتم میگشتم دیدم یکی 12 سری ریزنمره سفارش داده بود! احتمالا مشکلی نباید باشه!

INGWAY
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط annahid نمایش پست ها
    من داشتم دنبال ریزنمراتم میگشتم دیدم یکی 12 سری ریزنمره سفارش داده بود! احتمالا مشکلی نباید باشه!
    کجا اینو دقیقا دیدین؟؟؟ تو16آذر؟ تو فنی؟ من در هر دوجا با مسولش حرف زدم خیلی جدی گفتن 10 تا بیشتر نمی دیم؛ البته من می دونم که این قانون کشکه ولی...

راسسی: جایی که دنبال ریز می گشتین سفارش ها هم همون جا بود؟! لطفا کمک!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط INGWAY نمایش پست ها
    کجا اینو دقیقا دیدین؟؟؟ تو16آذر؟ تو فنی؟ من در هر دوجا با مسولش حرف زدم خیلی جدی گفتن 10 تا بیشتر نمی دیم؛ البته من می دونم که این قانون کشکه ولی...

راسسی: جایی که دنبال ریز می گشتین سفارش ها هم همون جا بود؟! لطفا کمک!
    با عرض معذرت به خاطر تاخیر در جواب

من تو ساختمان تحصیلات تکمیلی تقاطع 16 آذر و نصرت در واحد ترجمه اینا رو دیدم. سفارش ها رو هم با گیره به ریزنمرات وصل کرده بودند که هر کسی باید مال خودشو می گشت و پیدا می کرد! خیلی هم نامرتب و شلوغ بود!

Junior Member zero_0 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

سلام.
    دو تا سئوال دارم:
    1. اول اینکه: من لیسانسمو UT نبودم. می تونم Transcript و ترجمه دانشنامه لیسانسمو بذازم تو همون پاکتی که transcript رسمی فوق می ذارن؟ مثلا UT تو یه پاکت مهرو موم کنه ولی مدارک لیسانسم هم بدم با هم پست کنه که دو بار پول پست ندم؟

2.دوم اینکه: من سفارت هم ازم Transcript خواسته! ولی UT واسه سفارت نمی فرسته! چند روز پیش ساختمان تحصیلات تکمیلی تقاطع 16 آذر و نصرت داشتم سر این قضیه چونه می زدم که یکی از بچه ها صدام کرد و گفت که اینا رو بیخیال تو بده مهر و امضا کنند بعد که صدات کرد بری از تو کشو بیاری یکیشو بردار واسه خودت و فقط اون یکی دیگه رو بذار تو پاکت! بعدم گفت همه همین کارو می کنن! کسی تا حالا همچین موردی دیده؟؟؟ اگه بفهمن چی میشه؟ لطفا راهنماییم کنید من تا حالا دزدی نکردم!
    PS: خیلیییییییی عجله دارم.
    0000

تاجاییکه خود من با کارمندای خیلی خیلی خوش اخلاق! اونجا سرو کار داشتم شما باید هرچی میگن همون کارو بکنی. هیچی رو دست خودتون نمیدن که مثلا بتونی یکیشو کش بری! درمورد ریز نمره لیسانس هم بعید میدونم اینا راضی بشن مال دانشگاه دیگه ای رو بذارن توی پاکت مربوط به خودشون. خود من بدون مهر و موم و پاکت دانشگاه فقط ترجمه رسمی رو فرستادم
    دوستان تازه وارد به applyabroad: پاسخ بسیاری از سوالات شما در "ویکی" موجود است یا قبلا به افراد با موقعیت مشابه شما داده شده. لطفا پیش از ارسال سوال و پست جدید کمی جستجو کنید.

Junior Member zero_0 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

آخه من دفاع نکردم هنوز. اون ترجمه هم که بدون sign و seal ارزش نداره! اوفففففف
    0000

INGWAY
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط zero_0 نمایش پست ها
    آخه من دفاع نکردم هنوز. اون ترجمه هم که بدون sign و seal ارزش نداره! اوفففففف
    من نمرات "غیررسمی" لیسانس صنعتی رو با "غیر رسمی" تهران گذاشتم تو یه پاکت و فرستادم و مشکلی هم نبود الان یه ادمیشنام هم اومده!، پست پست دیگه!
    درمورد سفارت نمیدونم اما یه سوال فنی: شما الان در چه مقطعی از پذیرشی که هنوز فارق نشدی ولی سفارت داری می ری؟ confused!?!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)