صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 62

موضوع: پست مستقیم مدارک از دانشگاه تهران

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پست مستقیم مدارک از دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط zero_0 نمایش پست ها
    سلام.
    دو تا سئوال دارم:
    1. اول اینکه: من لیسانسمو UT نبودم. می تونم Transcript و ترجمه دانشنامه لیسانسمو بذازم تو همون پاکتی که transcript رسمی فوق می ذارن؟ مثلا UT تو یه پاکت مهرو موم کنه ولی مدارک لیسانسم هم بدم با هم پست کنه که دو بار پول پست ندم؟

2.دوم اینکه: من سفارت هم ازم Transcript خواسته! ولی UT واسه سفارت نمی فرسته! چند روز پیش ساختمان تحصیلات تکمیلی تقاطع 16 آذر و نصرت داشتم سر این قضیه چونه می زدم که یکی از بچه ها صدام کرد و گفت که اینا رو بیخیال تو بده مهر و امضا کنند بعد که صدات کرد بری از تو کشو بیاری یکیشو بردار واسه خودت و فقط اون یکی دیگه رو بذار تو پاکت! بعدم گفت همه همین کارو می کنن! کسی تا حالا همچین موردی دیده؟؟؟ اگه بفهمن چی میشه؟ لطفا راهنماییم کنید من تا حالا دزدی نکردم!
    PS: خیلیییییییی عجله دارم.
    سلام
    من جواب سوال یکو نمی دونم ولی پاکتو بر میدارین و هر چی بخواین توش میذارین و بعد درشو چسب می زنین و اونا مهر میزنن، من یه روز یه مدتی اونجا نشسته بودم ولی ندیدم که به داخل پاکت زیاد دقت کنن. برای سوال دو هم به نظرم اونجا که از بس شلوغه هر کاری امکانپذیره! کاره بدی هم نیست که! اصلا فکر می کنم قبل از اینکه اون مهر پرسی رو بزنه می تونین ریزنمراتو خارج کنین! اگه اونو هم میخواید بازم یه راهی پیدا میشه! در نهایت اگه نشد فکر می کنم با دارالترجمه کار حل بشه، البته اینو دقیق نمی دونم.

Junior Member zero_0 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

UT ریزنمره هامو واسه سفارت فرستاد. البته فکر می کنم متوجه نشدن که واسه سفارته چون سفارت خارج از ایران بود.
    0000

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری- تهران مرکز- پژوهش هنر- هنرهای زیبا

من يک فرم دارم از دانشگاه تهران با عنوان " کاربرگ درخواست صدور و ارسال کارنامه رسمی لاتین به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی خارج از کشور" که توی متن درخواست هم گزينه ی پست سریع السیر هوایی هست و هم پست عادی ولی فکر می کنم همین جا خوندم که دانشگاه تهران فقط DHL داره. اين یعنی که اين فرم الکیه؟!

شاید به تازگی این گزینه اضافه شده، بهتره اینو از خود اداره فارغ التحصیلان بپرسید و نتیجه را اینجا هم بگید.
    دوستان تازه وارد به applyabroad: پاسخ بسیاری از سوالات شما در "ویکی" موجود است یا قبلا به افراد با موقعیت مشابه شما داده شده. لطفا پیش از ارسال سوال و پست جدید کمی جستجو کنید.

Member

دوستان من UT نخوندم کلا! ولی کارنامه ی آیلتسم رو مجبورم با دی اچ ال سفارش بدم و بفرستم. پارسال از خود مسئولش تو آرژانتین شنیدم که می گفت توی دانشگاه تهران هم شعبه داریم واسه دانشجوها.
    می خواستم بدونم
    1. این شعبه آدرسش دقیقا کجاست؟ اگه شمارشم بدین که عالیه
    2. آیا از دانشجوهای غیر دانشگاه تهران هم سفارش قبول میکنن ؟
    3.هزینش چقدر درمیاد؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

سلام
    دوستان کسی میدونه هزینه پست DHLدانشگاه واسه کانادا و آمریکا هرکدوم چقدر؟مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط Industrial88 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان کسی میدونه هزینه پست DHLدانشگاه واسه کانادا و آمریکا هرکدوم چقدر؟مرسی
    من که جدیدا اونجا بودم به نظرم 35 نوشته بودن

نقل قول نوشته اصلی توسط s19297 نمایش پست ها
    من که جدیدا اونجا بودم به نظرم 35 نوشته بودن
    اصلاح می کنم. 30500 تومان. دوستان از قانون دانشگاه تهران جدید کسی خبر داره؟ ظاهرا هر فیش DHL که بهشون نشون بدی یه ریزنمره رسمی می دن دست خودت با فیشت که ببری پست کنی. درسته؟

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

سلام دوستان
    من یکشنبه به DHL خیابون وزرا مراجعه کردم، موقع پر کردن آدرس متصدی باجه بهم گفت که DHL آدرس POBox قبول نمی کنه و حتما باید آدرس courier بدم. خوشبختانه من آدرس داشتم اما الان که دارم دانشگاه های دیگه که قصد فرستادن مدارک دارم Search می کنم آدرس courier پیدا نمی کنم!

Senior Member VividNed آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط s_maryam نمایش پست ها
    دوستان من UT نخوندم کلا! ولی کارنامه ی آیلتسم رو مجبورم با دی اچ ال سفارش بدم و بفرستم. پارسال از خود مسئولش تو آرژانتین شنیدم که می گفت توی دانشگاه تهران هم شعبه داریم واسه دانشجوها.
    می خواستم بدونم
    1. این شعبه آدرسش دقیقا کجاست؟ اگه شمارشم بدین که عالیه
    2. آیا از دانشجوهای غیر دانشگاه تهران هم سفارش قبول میکنن ؟
    3.هزینش چقدر درمیاد؟
    ممنون
    من چندتا از دوستام که دانشگاه تهران نخونده بودن از طریق یکی از دانشجوهای اونجا مدارکشونو پست کردند به راحتی. حالا اون دوستم رفته US,کسی از بچه های دانشگاه تهران هست که بیاد این لطف رو در حق ما بکنه آیا؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)