صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 62

موضوع: پست مستقیم مدارک از دانشگاه تهران

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : پست مستقیم مدارک از دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط VividNed نمایش پست ها
    من چندتا از دوستام که دانشگاه تهران نخونده بودن از طریق یکی از دانشجوهای اونجا مدارکشونو پست کردند به راحتی. حالا اون دوستم رفته US,کسی از بچه های دانشگاه تهران هست که بیاد این لطف رو در حق ما بکنه آیا؟
    DHL تا چند وقت پیش شعبه داشت تو دانشگاه. ولی بعد از این نقل و انتقال کذایی ساختمان آموزش اونم دکونشو تعطیل کرده. فقط فیش DHL میدن که آدرس فرستنده دانشگاه تهرانه. ولی برای پست باید بری نمایندگی DHL. از هزینه هم خبری ندارم.

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

هزینه اش 30500 تومنه
    موفق باشید
    من چندتا از دوستام که دانشگاه تهران نخونده بودن از طریق یکی از دانشجوهای اونجا مدارکشونو پست کردند به راحتی. حالا اون دوستم رفته US,کسی از بچه های دانشگاه تهران هست که بیاد این لطف رو در حق ما بکنه آیا؟

Senior Member VividNed آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    DHL تا چند وقت پیش شعبه داشت تو دانشگاه. ولی بعد از این نقل و انتقال کذایی ساختمان آموزش اونم دکونشو تعطیل کرده. فقط فیش DHL میدن که آدرس فرستنده دانشگاه تهرانه. ولی برای پست باید بری نمایندگی DHL. از هزینه هم خبری ندارم.
    در مورد هزینه اش میدونم که ارزونتر حساب میشه از بقیه جاها. فقط فکر میکنم تا دانشجو نباشی نمیتونی مدارک پست کنی. میخواستم ببینم کسی هست که دانشجو باشه اونجا و بتونه مدارک منو پست کنه برای آلمان؟

ApplyAbroad Veteran

در مورد هزینه اش میدونم که ارزونتر حساب میشه از بقیه جاها. فقط فکر میکنم تا دانشجو نباشی نمیتونی مدارک پست کنی. میخواستم ببینم کسی هست که دانشجو باشه اونجا و بتونه مدارک منو پست کنه برای آلمان؟
    عرض کردم خدمتتون که نمایندگی نداره. فقط فیش میشه گرفت. برای ان هم لازم نیست دانشجو باشید. برید ساختمان مرکزی دانشگاه تهران (انقلاب) بین ساعت 1-3. بعد برید قسمت ریز نمرات لاتین. نشونه شم اینه که یه جماعتی اونجا سر پا پشت میله وایسادن تا ریز نمره بگیرن.! بعد به اون آقایی که اون توئه بگید فیش DHL میخوام. بهتون میده. بعد باید برید نمایندگی DHL و پست کنید.
    البته عرض کردم که آدرس دانشگاه تهران خورده رو فیش. چک کنید واستون مشکل ساز نشه. از بچه های امیرکبیر و صنعتی شریف هم بپرسید ببینید آدرس فرستنده داره یا نه. میگفتن اونجا هم DHL داره.

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    عرض کردم خدمتتون که نمایندگی نداره. فقط فیش میشه گرفت. برای ان هم لازم نیست دانشجو باشید. برید ساختمان مرکزی دانشگاه تهران (انقلاب) بین ساعت 1-3. بعد برید قسمت ریز نمرات لاتین. نشونه شم اینه که یه جماعتی اونجا سر پا پشت میله وایسادن تا ریز نمره بگیرن.! بعد به اون آقایی که اون توئه بگید فیش DHL میخوام. بهتون میده. بعد باید برید نمایندگی DHL و پست کنید.
    البته عرض کردم که آدرس دانشگاه تهران خورده رو فیش. چک کنید واستون مشکل ساز نشه. از بچه های امیرکبیر و صنعتی شریف هم بپرسید ببینید آدرس فرستنده داره یا نه. میگفتن اونجا هم DHL داره.
    بله امیرکبیر هم داره ولی آدرس فرستنده تایپ شده امیرکبیر. ولی قیمتش خیلی خوبه حدود 34000
    فابل توجه بچه های امیرکبیر امروز یه ایمیل برای من اومده که دفتر پیشخوان دولت واقع در ضلع شرقی دانشگاه بسته های پستی رو به آدرس های بینالمللی با قیمت 29000 تومن می فرسته 4 تا 5 روزه می رسه!1 من نمی دونم چه جوریه ها فقط نقل قول کردم

ApplyAbroad Hero

دوستان کمک!
    من با خیلیا در مورد پست صحبت کردم. هرکی یه چیزی میگه.
    1- از نظر قیمت، DHL دانشگاه تهران رو با TNT شریف و کاراپست مقایسه کنید کدومش به صرفه تره؟
    2- ایا ادرس فرستنده بر روی اپلای تاثیر میزاره؟ به عنوان مثال فرضا من که دانشگاه تهرانیم با TNT شریف بفرستم ممکنه بگن تو که دانشگات یه جا دیگه بوده چرا ریز نمراتتو از این دانشگاه فرستادی (دانشگاه مقصدو میگم گیر بدن نه اینجا)
    دوستانی که تو همین یکی دو هفته اخیر تجربه پست به امریکا رو داشتن لطفا بگن (بیشتر از نظر قیمت). بینهایت متشکر

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    دوستان کمک!
    من با خیلیا در مورد پست صحبت کردم. هرکی یه چیزی میگه.
    1- از نظر قیمت، DHL دانشگاه تهران رو با TNT شریف و کاراپست مقایسه کنید کدومش به صرفه تره؟
    2- ایا ادرس فرستنده بر روی اپلای تاثیر میزاره؟ به عنوان مثال فرضا من که دانشگاه تهرانیم با TNT شریف بفرستم ممکنه بگن تو که دانشگات یه جا دیگه بوده چرا ریز نمراتتو از این دانشگاه فرستادی (دانشگاه مقصدو میگم گیر بدن نه اینجا)
    دوستانی که تو همین یکی دو هفته اخیر تجربه پست به امریکا رو داشتن لطفا بگن (بیشتر از نظر قیمت). بینهایت متشکر
    1-TNT شریف 36000 میگیره آمریکا...کارا 38000 میگیره ...اخیرا زنگ زدم گفت....دانشگاه تهرانو دیگه خودت استادشی
    2-نه....TNT شریف میگه آدرس ایرانو ننویسید....دیر میرسه......نه اصلا....
    در کل خیلی فرق نمیکنه.....TNT شریف فکر کنم بهتره.....البته امیر کبیر با بهترین قیمته....29000 تومن

ApplyAbroad Hero

دوستان امروز DHL دانشگاه تهران بودم. هدفم از این پست اطلاع رسانی در مورد قیمتها در این مرکز بود:
    بسته زیر 500 گرم ارسال برای امریکا: 30500 تومن
    بسته بین 500 گرم تا 1 کیلو ارسال برای امریکا: حدود 40 هزارتومن

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    دوستان امروز DHL دانشگاه تهران بودم. هدفم از این پست اطلاع رسانی در مورد قیمتها در این مرکز بود:
    بسته زیر 500 گرم ارسال برای امریکا: 30500 تومن
    بسته بین 500 گرم تا 1 کیلو ارسال برای امریکا: حدود 40 هزارتومن
    در حال حاضر انگار ارزونترین پست مال امیرکبیر که کارت دانشجویی می خواد. در مورد تفاوت DHL و TNT باید نحوه ی ارسال رو چک کرد. من با دی اچ ال کار نکردم ولی TPG میره دوبی مستقیم میره آمریکا. راستی شنیدم که بخش اعظمی از سهام تی ان تی مال یه ایرانیه، صحتش و نمی دونم.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    در حال حاضر انگار ارزونترین پست مال امیرکبیر که کارت دانشجویی می خواد. در مورد تفاوت DHL و TNT باید نحوه ی ارسال رو چک کرد. من با دی اچ ال کار نکردم ولی TPG میره دوبی مستقیم میره آمریکا. راستی شنیدم که بخش اعظمی از سهام تی ان تی مال یه ایرانیه، صحتش و نمی دونم.
    البته زمان رسیدن بسته پستی با DHL گویا 5 روز هست (اونطور که مسئولش میگفت). TNT امیرکبیر کارت دانشجویی امیرکبیر میخواد یا هرجا باشه ایراد نداره؟ من که از همین تهران میفرستم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)