صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 62

موضوع: پست مستقیم مدارک از دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : پست مستقیم مدارک از دانشگاه تهران

بچه ها اگه کسی میخواد من میتونم بستشو با کارت دانشجوییم از امیر کبیر پست کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    دوستان امروز DHL دانشگاه تهران بودم. هدفم از این پست اطلاع رسانی در مورد قیمتها در این مرکز بود:
    بسته زیر 500 گرم ارسال برای امریکا: 30500 تومن
    بسته بین 500 گرم تا 1 کیلو ارسال برای امریکا: حدود 40 هزارتومن
    ممنون از اطلاعاتی که دادین.
    من اگه خدا بخواد شاید این روزا بخوام مدارکمو ارسال کنم ولی یه سوال برام پیش اومد.
    من هم 30550 تومان رو ریختم ولی تا اونجا که یادم میاد تووی اون مرحله مشخص نشده بود که این مبلغ برای کدوم مقصد و کشوره و بعبارت دیگه اگر اشتباه نکنم یک چیز کلی بود.
    حالا سوالم اینه که موقع فرستادن مدارک است که برای هر کشوری تعرفه ی خاصی اعلام میکنن؟؟ یا اینکه فقط وزن محموله پستی رو ملاک قرار میدن؟

در آخر میخواستم خواهش کنم اگر کسی اطلاعات جدیدی در این خصوص داره اینجا بذاره که واقعا خیلی میتوونه گره گشا باشه؛ ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran
    nilo0far آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi Sh نمایش پست ها
    ممنون از اطلاعاتی که دادین.
    من اگه خدا بخواد شاید این روزا بخوام مدارکمو ارسال کنم ولی یه سوال برام پیش اومد.
    من هم 30550 تومان رو ریختم ولی تا اونجا که یادم میاد تووی اون مرحله مشخص نشده بود که این مبلغ برای کدوم مقصد و کشوره و بعبارت دیگه اگر اشتباه نکنم یک چیز کلی بود.
    حالا سوالم اینه که موقع فرستادن مدارک است که برای هر کشوری تعرفه ی خاصی اعلام میکنن؟؟ یا اینکه فقط وزن محموله پستی رو ملاک قرار میدن؟

در آخر میخواستم خواهش کنم اگر کسی اطلاعات جدیدی در این خصوص داره اینجا بذاره که واقعا خیلی میتوونه گره گشا باشه؛ ممنون
    تعرفه اش ثابته و کشور به کشور فرق نمی کنه. ملاک همون وزن بسته هست. اطلاعات دیگه ای هم فکر نکنم لازمتون بشه. فیش واریز و مدارک و آدرس مقصد باشه به راحتی کارتون انجام می شه.
    تولستوی: همه می خواهند بشریت را عوض کنند، دریغا که هیچ کس در این اندیشه نیست که خود را عوض کند ...

سلام

من به امید خدا میخوام مدارکمو پست کنم ولی الان یه سوالی برام پیش اومده.
    میخواستم جویا شم که آیا DHL فقط ساعاتی که بخش ریزنمرات کار میکنه توو آموزش مستقر هستند و یا اینکه ربطی نداره و تمام روز هفته اونجان؟!
    چون اگر فقط قرار باشه به فرموده نیلوفر جان توو ساعات کاری بخش ریز نمرات که از 1شنبه تا 3شنبه است و اونهم به اندازه 2سه ساعتٰ DHLفعال باشه کارم خیلی عقب میافته. چون جواب زبان من امروز فردا میاد و 1 هفته بیشتر تا ددلاینم نمونده که اینجوری تا 1شنبه هفته بعد 4 پنج روزو از دست میدم که خب خیلییه.

ممنونم از راهنماییتون

nilo0far آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi Sh نمایش پست ها
    سلام

من به امید خدا میخوام مدارکمو پست کنم ولی الان یه سوالی برام پیش اومده.
    میخواستم جویا شم که آیا DHL فقط ساعاتی که بخش ریزنمرات کار میکنه توو آموزش مستقر هستند و یا اینکه ربطی نداره و تمام روز هفته اونجان؟!
    چون اگر فقط قرار باشه به فرموده نیلوفر جان توو ساعات کاری بخش ریز نمرات که از 1شنبه تا 3شنبه است و اونهم به اندازه 2سه ساعتٰ DHLفعال باشه کارم خیلی عقب میافته. چون جواب زبان من امروز فردا میاد و 1 هفته بیشتر تا ددلاینم نمونده که اینجوری تا 1شنبه هفته بعد 4 پنج روزو از دست میدم که خب خیلییه.

ممنونم از راهنماییتون
    این رو خیلی دقیق نمی دونم ولی من خودم یه بار 4 شنبه مدارکمو پست کردم!! خانمی هم که مسئول DHL بود گفت که از ساعت 8 صبح اونجا بوده! (البته من روز قبلش رفته بودم پرسیده بودم که می شه از شعبه وزراء هم دانشجویی پست کرد که آقایی که اونجا بود بهم گفت همکار ما 4 شنبه ها هم هست!)، البته همه اینایی که گفتم مال 3 هفته پیشه! نمی دونم هنوز هم اینطوریه یا نه. الان رو رسید هام رو هم نگاه کردم شماره تلفن نداشت. اونجا یه شماره تلفن رو دیوار زده بودند که اگه بتونید گیرش بیارید همه اینا رو می تونی بپرسید و مطمئن بشید!
    تولستوی: همه می خواهند بشریت را عوض کنند، دریغا که هیچ کس در این اندیشه نیست که خود را عوض کند ...

nilo0far آواتار ها

اینم شماره دفتر مرکزی تو خیابان وزراء (شاید کمک بکنه و بتونی شماره نمایندگیشون تو دانشگاه رو گیر بیاری!) 84088888
    موفق باشی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    petroleum exploration engineering, university of tehran

سلام دوستان
    من میخوام مدارکم رو پست کنم برای یک دانشگاه اما ازم ریزنمرات رسمی نخواسته
    میخواستم بدونم میشه از پست دانشگاه استفاده کنم با اینکه درخواست ریزنمرات ندادم. من لیسانس و فوقمو دانشگاه تهران بودم و 2 ساله فارغ التحصیل شدم و دانشنامه مو نگرفتم(به علت بدهی)ز. از دوستان کسی میدونه میشه اینکارو انجام بدم یا حتما باید درخواست ریزنمره بکنم تا برام پست کنن.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط sam26 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام مدارکم رو پست کنم برای یک دانشگاه اما ازم ریزنمرات رسمی نخواسته
    میخواستم بدونم میشه از پست دانشگاه استفاده کنم با اینکه درخواست ریزنمرات ندادم. من لیسانس و فوقمو دانشگاه تهران بودم و 2 ساله فارغ التحصیل شدم و دانشنامه مو نگرفتم(به علت بدهی)ز. از دوستان کسی میدونه میشه اینکارو انجام بدم یا حتما باید درخواست ریزنمره بکنم تا برام پست کنن.
    مشکلی نیست میتونید پست کنید.

سلام به همه هم دانشگاهی های عزیزم

میخواستم جویا بشم که آیا کسی اطلاعی از روزهای کاری و ساعت کار بخش DHL دانشگاه داره؟؟

خیلی ممنونم

سلام دوستان
    این لیست قیمت های تی ان تی هستش واسه سال 2012
    امیدوارم به دردتون بخوره
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    آزمودم عقل دوراندیش را بعد از این دیوانه سازم خویش را

مولانا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)