نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: جابجایی فُروم نیوزیلند از "آسیا و کشورهای دیگر" به زیر مجموعه "استرالیا"

ApplyAbroad Senior Veteran
    hediye119 آواتار ها

پیش فرض جابجایی فُروم نیوزیلند از "آسیا و کشورهای دیگر" به زیر مجموعه "استرالیا"

سلام و خسته نباشید
    در حال حاضر فُروم "نیوزیلند" در زیر مجموعه "آسیا و کشورهای دیگر" قرار دارد/ با توجه به این‌که در لیست ذکر شده تنها نیوزیلند است که کشور آسیایی محسوب نمی‌شود و بقیه کشورهایِ زیر مجموعه، همگی جز قاره آسیا شمرده می‌شود پیشنهاد می‌کنم در صورت صلاحدید بخش نیوزیلند از "آسیا و کشورهای دیگر" حذف و به زیرمجموعه "استرالیا" اضافه شود/
    علاوه بر نزدیکی جغرافیایی این دو کشور, عموما دغدغه‌های بچه‌های اپلای کننده یا مهاجر این دو کشور به هم شباهت دارد ضمن این‌که یک‌سری شرایط اپلای و پروسه ویزا در استرالیا و نیوزیلند به‌هم شبیه هستند و فکر می‌کنم اگر در یک مجموعه باشند دسترسی به اطلاعات هر دو کشور برای کاربران راحت‌ترو با صرفِ زمان کمتر است/ ممنون : )
    All human wisdom is summed up in two words - wait and hope” Alexandre Dumas

پیش فرض پاسخ : جابجایی فُروم نیوزیلند از "آسیا و کشورهای دیگر" به زیر مجموعه "استرالیا"

درود

بی نهایت سپاسگزارم از پیشنهادتون قبلا همین مسئله مطرح شده بود که که بنا به صلاح دید اراشد تصمیم به باقی ماندن انحمن در بخش آسیا گرفته شد که من مجددا جهت تجدید نظر مطرح می کنم

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

پیش فرض پاسخ : جابجایی فُروم نیوزیلند از "آسیا و کشورهای دیگر" به زیر مجموعه "استرالیا"

نقل قول نوشته اصلی توسط FanTasTic نمایش پست ها
    درود

بی نهایت سپاسگزارم از پیشنهادتون قبلا همین مسئله مطرح شده بود که که بنا به صلاح دید اراشد تصمیم به باقی ماندن انحمن در بخش آسیا گرفته شد که من مجددا جهت تجدید نظر مطرح می کنم

محمدرضا
    میتونم بپرسم تا الان چه منظقی پشت سر این حرکت بوده که نیوزیلند جزو اسیا هست؟
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    میتونم بپرسم تا الان چه منظقی پشت سر این حرکت بوده که نیوزیلند جزو اسیا هست؟
    درود

بله دوست خوب من علت ابن امر این بوده : از اونجا كه 3 كشور اصلي براي پذيرش و مهاجرت، امريكا، كانادا و استراليا هستند، به جهت حفظ اهميت اين 3 كشور براي كاربران و همچنين داشتن تاپيكهاي متعدد، بهتره جدا باشند و كشور ديگه اي با اونها در يك انجمن نباشه. نيوزيلند درسته كه از لحاظ جغرافيايي در قاره اقيانوسيه هست، اما از نظر مهاجرت و همچنين پذيرش دانشجويي و تعداد دانشگاهها اصلا با استراليا قابل مقايسه نيست و مشابهتي هم فرآيندهاي مهاجرتي و پذيرش اونها نداره!

اما الان از نظر تعداد و همچنین باقی موارد به شدت افزایش یافته از این رو حهت بازبینی مجدد مطرح شده است والا در صورت عدم صلاح دید مدیران مافوق دلیلی خوب جهت باقی ماندن در همین وضعیت رو داراست .

با سپاس

محمدرضا

درود

انجام شد .

محمدرصا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)