صفحه 6 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 89

موضوع: رشته های گروه پزشکی در فرانسه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رشته های گروه پزشکی در فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط avand نمایش پست ها
    عزیزم من الان دارم اینجا پزشکی می خونم و از پایه هم پذیرش گرفتم. کنکور بعد از پایان سال اوله. اتفاقا فرانسه بسیار پزشک کم داره و اونهایی که هستند هم بسیار مسن هستند مخصوصا در رشته دندانپزشکی و داره تسهیلاتی رو برای تخصص فراهم می کنه.
    سلام
    هزینه تحصیل پزشکی چقدره؟ انگار از سال 4 یا 5 کمک هزینه میدن.
    هزینه زندگی حدودا ماهی چقدره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Médecine - Université Lille II de Santé

نقل قول نوشته اصلی توسط kimia_pl نمایش پست ها
    سلام
    هزینه تحصیل پزشکی چقدره؟ انگار از سال 4 یا 5 کمک هزینه میدن.
    هزینه زندگی حدودا ماهی چقدره؟
    هزینه تحصیل در دانشگاه های فرانسه رایگانه، سالی 200 یورو هزینه بیمه.
    هزینه زندگی (کرایه خونه +غذا +رفت و آمد) برای من در شهر لیل تقریبا ماهی 400 یورو.
    ...Nous avons été créés d'un partage
    !La vie est un partage, On partage la vie

Member
    رشته و دانشگاه
    marketing

سلام...ممکنه یه اطلاعات جامع وشاملی درباره رشته دندانپزشکی در فرانسه بگین؟ دانشگاه های دندانپزشکی کدامند؟ شرایطشون؟

Junior Member

هزینه تحصیل در دانشگاه های فرانسه رایگانه، سالی 200 یورو هزینه بیمه.
    هزینه زندگی (کرایه خونه +غذا +رفت و آمد) برای من در شهر لیل تقریبا ماهی 400 یورو.
    سلام ...چندتا سوال داشتم ممنون میشم اگر جواب بدین؟درسای سال اول سختن یا معمولی؟مشکلی از نظر زبانی تو فهم درسا ندارین؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Médecine - Université Lille II de Santé

نقل قول نوشته اصلی توسط Jasmineiii نمایش پست ها
    سلام ...چندتا سوال داشتم ممنون میشم اگر جواب بدین؟درسای سال اول سختن یا معمولی؟مشکلی از نظر زبانی تو فهم درسا ندارین؟
    درسهای سال اول هم سخت داریم ، هم آسون ، هم معمولی. مشکل زبانی که همیشه هست ولی به مرور زمان عادت می کنید. در واقع اگه زبانتون خوب باشه ، درسها کاملا قابل فهمند و چیز خیلی خارج از فهمی وجود نداره.
    ...Nous avons été créés d'un partage
    !La vie est un partage, On partage la vie

Junior Member

درسهای سال اول هم سخت داریم ، هم آسون ، هم معمولی. مشکل زبانی که همیشه هست ولی به مرور زمان عادت می کنید. در واقع اگه زبانتون خوب باشه ، درسها کاملا قابل فهمند و چیز خیلی خارج از فهمی وجود نداره.
    واقعا ممنون...خیلی جواب های شما کمکم کرد...میشه خواهش کنم بعد از کنکور پزشکی تجربیاتتونو بنویسین؟منظورم اینه که در مورد کنکور و سوالاشو ...ی راهنمایی بکنین برا اونایی که میخوان اقدام کنن؟؟؟ممنون

سلام . معدل دیپلم من 16 و معدل پیشم 12/85 هست . الان دارم فرانسه میخونم شانسی برای پذیرش دندون دارم رو معدل خیلی حساب میکنن ؟؟ اخه من کلا پیشو ول کرده بودم چون میگفتم تو معدل کنکور تاثیر نداره نمیدونستم اینجا گیر میکنم ؟ سفارت میگفتم معدل 13 تو فرانسه معدل متوسطیه با توجه به معدل دیپلمم چی میگن ؟ -- رفتم اموزش پرورش گفتم میشه پیشو یکبار دیگه هر جوری هست بخونم یا چند تا درسو برام جبرانی بزارید رد کردن حتی گفتن نمیشه تغییر رشته ریاضی بدی یعنی یکی مثل من الان باید چیکار کنه ؟

Junior Member

با سلام
    لطفا کمک کنین برای پذیرش دکترا در رشته میکروب شناسی پزشکی در دانشگاه های فرانسه باید چکار کنم ؟ کدوم دانشگاه اقدام کنم ؟ مدارک چی میخواد ؟

Junior Member

سلام. من دانشجوی سال آخر پزشکی هستم. میخوام برای ادامه تحصیل برم فرانسه. هنوز اقدام نکردم و پذیرش از دانشگاه خاصی هم ندارم. منتها تو اخبار دانشگاه من(علوم پزشکی مشهد) نوشته شده که با دانشگاه لورین فرانسه برای تبادل دانشجو و استاد تفاهم نامه امضا شده. به نظرتون این به معنای بورسیه است؟ ارزش پیگیری داره؟ شرایط مشابهی تو دانشگاههای دیگه داریم؟ ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    رادیولوژی علوم پزشکی شهرکرد

سلام
    من لیسانس رادیولوژی دارم ولی میخوام کشور فرانسه دندانپزشکی بخونم چون برادرم اونجا هست و کارا خیلی برام راحتتر میشه و خودمم خیلی این کشور رو دوست دارم
    طبق تحقیقاتم برای رفتن اول مدرک زبان میخواد دوم پذیرش از دانشگاه
    مدرک زبان رو یه کاریش میکنیم پذیرش رو هم فکر کنم برادرم بتونه اونجا برام بگیره
    تحقیقاتم گفته که اونجا باید یک سال تحصیل کنی بعد کنکور بدی اگه قبول شدی میتونی دندونپزشکی یا پزشکی ادامه بدی که اونم فکر کنم با توجه به پیش زمینه علوم پزشکی که دارم بتونم از پسش بر بیام
    حالا دوتا سوال دارم که اولا تحقیقاتم درست هست یا نه ؟ و اینکه شدنی هست ؟ اگر آره کارم چقدر مشکله و چه مشکلاتی سر راهم هست
    در ضمن از پس هزینه هاش بر میام
    خیلی ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)