صفحه 761 از 792 نخستنخست ... 261661711751752753754755756757758759760761762763764765766767768769770771 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,601 تا 7,610 , از مجموع 7918

موضوع: ک.ارشد - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک میلان (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مدارک..)

Junior Member Hagan آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک میلان (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مد

نقل قول نوشته اصلی توسط shayni نمایش پست ها
    سلام
    برای مستر برای رشته هایی که نوشته شده :Teaching language : English and Italian

منظور اینه که هر کسی برای هر زبانی (ایتالیایی یا انگلیسی )اقدام کنه کلاس ها مطابق با ان جدا برگزار میشه ؟ یا منظور اینه که دروس به هردو زبان تدریس میشه و باید هم مدرک زبان ایتالیایی داشت و هم مدرک زبان انگلیسی؟

توی پلیتکنیک تورین درسها به دو زبان تدریس میشه! اما راجب میلان اطلاع ندارم دوست عزیز، بهترین راه اینه که به ادمیشن آفیس ایمیل بدید و جوابتون رو سریع میدهند اگر هنوز نتونستید از مفاد سایت دانشگاه قضیه رو بفهمید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک میلان (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مد

سلام
    آیا در رشته مهندسی پزشکی هم تو این دانشگاه دانشجوی دکتری میگیرن ؟ من لیسانسم مهندسی عمران هست !

سلام.
    امشب سايت باز شد براي اپلاي 2017.
    فك ميكنم اولين نفر باشم مداركم رو كامل اپلود كردم.
    يه سوال هست كه پرسيده
    Have you previously applied to laura magistra programmes at polimi?
    اين داره ميپرسه قبلا اپلاي كردم يا قبلا تو پلي ارشد خوندم؟
    من كه پارسال اپلاي كردم بايد yes بزنم؟
    البته معنيه خود سوال رو ميفهمم كه داره ميگه قبلا اپلاي كردي يا نه. اما به شك افتادم.
    آقا بهنام ممنون ميشم جواب بديد.

سلام به شما
    امیدوارم که پذیرفته بشید برای 2017

بله میپرسه که قبلا اپلای کردی یا نه... ارشد خوندن رو منظورشون نیست...
    بله باید yes بزنید
    باز دوستان هم لطف میکنن و پاسخ میدن

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط AMin_AM نمایش پست ها
    سلام.
    امشب سايت باز شد براي اپلاي 2017.
    فك ميكنم اولين نفر باشم مداركم رو كامل اپلود كردم.������
    يه سوال هست كه پرسيده
    Have you previously applied to laura magistra programmes at polimi?
    اين داره ميپرسه قبلا اپلاي كردم يا قبلا تو پلي ارشد خوندم؟
    من كه پارسال اپلاي كردم بايد yes بزنم؟
    البته معنيه خود سوال رو ميفهمم كه داره ميگه قبلا اپلاي كردي يا نه. اما به شك افتادم.
    آقا بهنام ممنون ميشم جواب بديد.
    درود
    باید یس بزنید.
    موفق باشید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

Hi
    Should we select yes or no ?

I am woried

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Kunnari نمایش پست ها
    Hi
    Should we select yes or no ?

I am woried
    درود
    انتخاب هم نکرده باشید مشکلی نیست تو سیستمشون همه چی ثبت شده.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

سلام دوستان

من دارم برای ک.ارشد اقدام میکنم و مدارکم تا حدود یک ماه (شاید 40 روز) دیگه آماده میشه ، ( در حقیقت توی پروسه تایید دانشگاه و وزارت علوم و ... هست) که بعدش بدم به دارالترجمه!!
    میخواستم ببینم با توجه به اینکه من یک ماه تا 40 روز آینده دارم اپلیکیشنم رو کامل میکنم آیا شانسم برای گرفتن پذیرش کم میشه ؟ (چون شنیدم هر کی زودتر اپلای کنه شانسش بیشتره و سیستم ارزیابی بر اساس First Come First Serve هستش)

سوال بعدیم اینه که یه قسمت توی اپلیکیشن فرم ( از توی application guideline ) نوشته lowest in the scale و highest in the scale منظورش چیه دقیقا ؟ ( توی عکس زیر با رنگ قرمز مشخص کردم )

[IMG][/IMG]

اين سوال برا منم هست!
    يعني كسايي كه زودتر اپلاي ميكنن احتمال پذيرششون بيشتره؟
    من شب قبل از اول سپتامبر كل مداركم رو آپلود كردم و ديروز صبح هم رسيپت رو به دستشون رسوندم.ديروز بعد از ظهر تو پروفايلم بهم پيام دادن كه از كل مداركت اوكيه و كواليفيكيشن از اول اكتبر شروع ميشه.اين به اين معني نيست كه لااقل كل كسايي كه تو سپتامبر اپلاي كردن يكي هستن؟

Junior Member

برای کسانی که به زبان ایتالیایی میخواهند اقدام کنند ازمون استرنی اذر ماه تاره برگزار میشود قسمت اپلود مدرک زبان ایتالیایی رو چه کار باید کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)