صفحه 710 از 792 نخستنخست ... 210610660700701702703704705706707708709710711712713714715716717718719720760 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,091 تا 7,100 , از مجموع 7918

موضوع: ک.ارشد - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک میلان (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مدارک..)

Moderator

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک میلان (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مد

نقل قول نوشته اصلی توسط Moharez نمایش پست ها
    خب شما فرض کنید امتحانای من ترم 8 مثلا 4 تیر تموم میشه ( اکثر دانشگاه ها هم همین تایم هستش ) بعد اونوقت 10 روز بعدش زمان سفارت تموم میشه. پس کسی که 8 ترمه بخواد تموم کنه نمیتونه بره دیگه. باید واحد نگه داری و خودتو 9 ترمه کنی تا بتونی بری. اشتباه میگم ؟
    اگه مشکل سربازی داری باید همین کار رو بکنی چون راه دیگه ای نداری که بهمن تموم کنی و تا دانشنامه رو بگیری و اینا این موقعه ها همه کارهات رو انجام دادی.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک میلان (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مد

سلام مجدد به همه دوستان
    من تو فرایند اپلای به مشکل خوردم.باید یه سوالی بپرسم ازشون,هر چی میگردم نمیتونم یه Email پیدا کنم. کسی آدرس ایمیلی از کوردینیتور یا هر کس دیگه ای که جواب بده یا هر روشی که بشه ازشون سوال کرد میدونه؟؟ ممنون میشم واقعا.
    مشکلمم میگم شاید کسی ایده ای داشته باشه:
    من سال 84 دانشگاه دولتی مازندران قبول شدم.خود دانشگاه مازندران تو شهر بابلسر ه ولی دانشکده فنی دانشگاه مازندران که من باید میرفتم تو بابل بود.یعنی من رفتم به دانشکده فنی نوشیروانی بابل.اما فکر کنم سال 87 خود این دانشکده مجوز دانشگاه گرفت و شددانشگاه صنعتی بابل(Babol University of Technology)و از طرف دیگه خود دانشگاه مازندران تو بابلسر هم دانشکده مهندسی زد.حالا 3 تا مشکل دارم من.اول اینکه مدارک اصلیم (دانشنامه و ریزنمره) با سربرگ و لوگو دانشگاه مازندرانه ولی توصیه نامه هام که بعدا گرفتم با سریرگ و لوگو دانشگاه صنعتی بابل.مشکلی نداره؟
    2 اینکه همون اول پروسه اپلای که باید شهر و دانشگاه دوره لیسانس رو انتخاب کرد من موندم که شهر بابلسر و دانشگاه مازندران رو انتخاب کنم یا شهر بابل و دانشگاه صنعتی(از نظر مدارک تو دانشگاه مازندران درس خوندم اما تو واقعیت تو دانشگاه صنعتی بابل)
    3-هرکدوم از شهرها و دانشگاهها رو که انتخاب کنم تو مرحله بعدی که باید رشته و نوع مدرک(لیسانس یا ارشد یا دکتری) رو انتخاب کنم رشته مهندسی مکانیک فقط ارشد داره ولی من کارشناسی ام
    ببخشید که طولانی شد.
    ممنون از وقتتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

با سلام خدمت تمامی دوستان
    من تا اخر تابستان امسال لیسانسم که در رشته مکانیک هست با معدل 17.5 تموم میشه
    میتونم ظرف چند ماه اینده یه نمره تافل خوب بیارم
    متاسفانه مشکل سربازی دارم
    میخواستم ببینم دوستان با اطلاع، جه پیشنهادی به من دارند؟!
    آیا من پروسه ی ثبت نام رو در این دانشگاه شروع کنم ؟ چون من هیچ دیدی از زمانهایی که باید صرف مراحلش بکنیم ندارم !همچنین نمیدونم ایا قبل در دست داشتن نمره تافل میتونم اقدام کنم یا خیر
    این قسمت هم تا اونجایی که تونستم زیر و رو کردم اما اطلاعات مشخصی برای روند ثبت نام و کلا کارهایی که باید انجام داد و زمانی که از ادم میگیرن رو پیدا نکردم !

خیلی لطف میکنین اگر پاسخ من رو بدین
    باتشکر

Junior Member

سلام
    من ميخوام براي ارشد اقدام كنم و امروز توي سايت دانشگاه ديدم كه ترم اكتبر ، هم first call و هم second call بسته شده و براي ترم مارچ ٢٠١٦ ميشه اقدام كرد ، ميخواستم بدونم اگه ترم مارچ بخوام پذيرش بگيرم اخرين مهلت ممكن براي ارايه مدرك زبان كي هست و اينكه شرايط بورس و ويزا به چه صورت خواهد بود ؟
    تشكر

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط aeroamin نمایش پست ها
    با سلام خدمت تمامی دوستان
    من تا اخر تابستان امسال لیسانسم که در رشته مکانیک هست با معدل 17.5 تموم میشه
    میتونم ظرف چند ماه اینده یه نمره تافل خوب بیارم
    متاسفانه مشکل سربازی دارم
    میخواستم ببینم دوستان با اطلاع، جه پیشنهادی به من دارند؟!
    آیا من پروسه ی ثبت نام رو در این دانشگاه شروع کنم ؟ چون من هیچ دیدی از زمانهایی که باید صرف مراحلش بکنیم ندارم !همچنین نمیدونم ایا قبل در دست داشتن نمره تافل میتونم اقدام کنم یا خیر
    این قسمت هم تا اونجایی که تونستم زیر و رو کردم اما اطلاعات مشخصی برای روند ثبت نام و کلا کارهایی که باید انجام داد و زمانی که از ادم میگیرن رو پیدا نکردم !

خیلی لطف میکنین اگر پاسخ من رو بدین
    باتشکر
    درود
    شما باید خودت حساب کتاب بکنی ببینی میتونی انجام بدی یا نه کی دانشگاهت تموم میشه کی دانشنامه رو میدن مثلا امسال تا 10 جولای برای سفارت وقت داده بودند و باید تا این تاریخ میرسوندی خودتون حساب کتاب بکنید بعد تصمیم.
    ددلاین زبان با ددلاین ثبت نام متفاوت هست سایت دانشگاه رو کامل مطالعه بکنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Pouya8686 نمایش پست ها
    سلام
    من ميخوام براي ارشد اقدام كنم و امروز توي سايت دانشگاه ديدم كه ترم اكتبر ، هم first call و هم second call بسته شده و براي ترم مارچ ٢٠١٦ ميشه اقدام كرد ، ميخواستم بدونم اگه ترم مارچ بخوام پذيرش بگيرم اخرين مهلت ممكن براي ارايه مدرك زبان كي هست و اينكه شرايط بورس و ويزا به چه صورت خواهد بود ؟
    تشكر
    درود
    ددلاین زبان 1 اکتبر هست. بورس یه مقدار کم میشه نصبت به ترم اول زمان سفارت هم زمستون میشه.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

بچه ها من ادرس دالترجمه های ایتالیایی رو پیدا نکردم! کسی میدونه توی کدوم پست میتونم پیداشون کنم؟ ممنون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    شما باید خودت حساب کتاب بکنی ببینی میتونی انجام بدی یا نه کی دانشگاهت تموم میشه کی دانشنامه رو میدن مثلا امسال تا 10 جولای برای سفارت وقت داده بودند و باید تا این تاریخ میرسوندی خودتون حساب کتاب بکنید بعد تصمیم.
    ددلاین زبان با ددلاین ثبت نام متفاوت هست سایت دانشگاه رو کامل مطالعه بکنید.

درود
    ددلاین زبان 1 اکتبر هست. بورس یه مقدار کم میشه نصبت به ترم اول زمان سفارت هم زمستون میشه.

تشکر از پاسخت !
    یک سوال دیگه ای که داشتم فرق بین 1st call و 2nd call هست ، دیدم که زمان شروع ترمشون یکی هست ولی زمان اقدام کردن براشون فرق میکنه ، حالا آیا تفاوت های دیگه ای هم دارند ؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط aeroamin نمایش پست ها
    تشکر از پاسخت !
    یک سوال دیگه ای که داشتم فرق بین 1st call و 2nd call هست ، دیدم که زمان شروع ترمشون یکی هست ولی زمان اقدام کردن براشون فرق میکنه ، حالا آیا تفاوت های دیگه ای هم دارند ؟
    سکند کال تکمیل ظرفیت برای فیرست کال هست که اگه جای خالی هست رو پر کنند.

Junior Member

سلام مجدد به همه

یعنی هیچ کس ایمیل کوردینیتور یا هر کس دیگه ای که جواب بده رو نداره؟؟
    من واقعا راهی نتونستم پیدا کنم بهشون ایمیل بزنم...
    ممنون :/

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مكانيك سيالات- آزاد كرج

سلااام دوستان، به نظر شما واسه كدوم ترم شانس پذيرش بدون فاند براي مكانيك بيشتره!؟ من براي ترم مارچ اپلاي كردم،
    مكانيك آزاد،
    معدل: ١٤.٠٣
    آيلتس : ٧.٠
    GRE : جمعاً ٣٠٠
    ممنون ميشم نظراتتونو بگيد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)