صفحه 792 از 792 نخستنخست ... 292692742782783784785786787788789790791792
نمایش نتایج: از شماره 7,911 تا 7,918 , از مجموع 7918

موضوع: ک.ارشد - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک میلان (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مدارک..)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Buali Sina university(studying masters in mechanical engineering)

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک میلان (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مد

نقل قول نوشته اصلی توسط adelgharechahi نمایش پست ها
    مرسی بابت جوابتون.میشه بگین چه مدارکی باید بفرستم؟ترجمه ها فقط مهر دارالترجمه داشته باشه کافیه؟؟
    دوست خوب تو لينك بالا كه فرستادم مرحله به مرحله قدم به قدم توضيح داده همه ي مداركيرو كه ميخوان خيلي زياده من خدايي نكرده يه چيز كم و زياد ميگم بعد به مشكل ميخوريد من شرمنده ميشم. بلي فكر ميكنم برا مرحله اپلي كپي مدارك اصليتون با مهر هاي رسمي دانشگاه كه تاييد شده و دارو ترجمه رسمي مهر زده باشه كافيه. برا اينكه هزينتون كم شه غير رسمي و به زبان انگليسي ترجمه كنيد. و البته يه فرم هم هست كه بايد دانلود كنيد و امضا كنيد اپلود كنيد و اون و هم پست كنيد. تو لينكي كه فرستادم كامل توضيح داده.
    من دوستم اينكارو كرد پذيرش گرفت من هم همين كارو كردم ولي هنوز جوابم نيومده و با يقين بهتون نميگم كه بعدا شرمندتون شم. پس بهتره نظر دوستاني كه پذيرش گرفتن رو هم بپرسيد ولي از اونجايي كه قبلا دوستان توضيح دادن ٨٠٠ صفحرو از اول بخونيد بهتره. مگر اينكه يكي پيدا بشه كامل بهتون توضيح بده كه به مشكل نخوريد.

Senior Member majjiid آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک میلان (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مد

نقل قول نوشته اصلی توسط adelgharechahi نمایش پست ها
    مرسی بابت جوابتون.میشه بگین چه مدارکی باید بفرستم؟ترجمه ها فقط مهر دارالترجمه داشته باشه کافیه؟؟
    بله کفایت میکنه.
    رسیدی که بعد از اپلای آنلاین دریافت میکنید را امضا کنید و به همراه ریزنمراتتون براشون ارسال پستی کنید. فقط همین 2 مدرک.
    نیازی به خوندن 800 صفحه نیست. فقط 30 الی 40 صفحه آخر را بخونید. چند نفری بودیم که با کمک هم، کارهای اپلایمون را برا فرست کال انجام دادیم. میتونید از پست ها استفاده کنید.
    اگه سوال خاصی هم داشتید میتونید باز مطرح بفرمایید.

موفق باشید.
    مرده گان اين سال عاشق‌ترين زنده گان بوده‌اند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Buali Sina university(studying masters in mechanical engineering)

نقل قول نوشته اصلی توسط majjiid نمایش پست ها
    بله کفایت میکنه.
    رسیدی که بعد از اپلای آنلاین دریافت میکنید را امضا کنید و به همراه ریزنمراتتون براشون ارسال پستی کنید. فقط همین 2 مدرک.
    نیازی به خوندن 800 صفحه نیست. فقط 30 الی 40 صفحه آخر را بخونید. چند نفری بودیم که با کمک هم، کارهای اپلایمون را برا فرست کال انجام دادیم. میتونید از پست ها استفاده کنید.
    اگه سوال خاصی هم داشتید میتونید باز مطرح بفرمایید.

موفق باشید.
    مجيد جان فكر ميكنم مدرك موقت هم لازم باشه. چون بايد يه مدركي باشه ثابت كنه كه طرف فارق التحصيل شده و معدل كلش چنده. تو خود سايت نوشته:
    If the university qualification is not yet available at the moment of the application, an official provisional certificate can be also provided.
    .Comfort is the enemy of achievement

Senior Member majjiid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ehya نمایش پست ها
    مجيد جان فكر ميكنم مدرك موقت هم لازم باشه. چون بايد يه مدركي باشه ثابت كنه كه طرف فارق التحصيل شده و معدل كلش چنده. تو خود سايت نوشته:
    If the university qualification is not yet available at the moment of the application, an official provisional certificate can be also provided.
    قربانت.
    آپلود که باید بکنید.
    ولی برا پست کاغذی نیازی نیست. فقط رسید و ریزنمرات.
    زیاد سایتش با اون چیزی که در عمل از بچه ها میخواد تطابق نداره.
    اینایی که ما میگیم حاصل تجربه های بزرگان و گذشته گانه، حالا دوست هم داشتید که ارسال کنید.
    موفق باشید.
    مرده گان اين سال عاشق‌ترين زنده گان بوده‌اند.

Junior Member

دوستان کسی اطلاعاتی راجع به Alta Scuola Politecnica (ASP) داره ؟
    توی اخرین مرحله اپلای تو سایت یه گزینه هست که میشه تیک زد و یه motivation letter جدا میخواد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Arminfalah نمایش پست ها
    دوستان کسی اطلاعاتی راجع به Alta Scuola Politecnica (ASP) داره ؟
    توی اخرین مرحله اپلای تو سایت یه گزینه هست که میشه تیک زد و یه motivation letter جدا میخواد
    سلام
    این یه پروژه مشترک بین میلان و تورین هستش که معمولا به دانشجویان قوی تعلق میگیره!اگه میخواین شرکت کنین واسش انگیزه نامه تحقیقاتی بنویسین و بفرستین.

Junior Member

سلام دوستان من فقط یه نسخه کامل از ترجمه مدرک و ریزنمرات به صورت کامل دارم یعنی با تا امضای وزارت امور خارجه انجام شده واین دو باهم پانچ شدن الان برای فرستادن به صورت پست که فقط ریزنمرات را میخان مدرک کارشناسی من بهش پانچ شده مشکلی نداره?همچنین یه سوال این که اینو میخام پست کنم باید اصلشو پست کنم یا کپیشو هم میشه?البته انگلیسی ترجمه کردم ولی برای سفارت باید یه نسخه ایتالیایی ترجمه کنم بشون بدم چون انگلیسی قبول نمیکنه
    ممنونم

Moderator

با سلام

با توجه به ازدیاد صفحات این تاپیک و خارج شدن از حالت مفید بودن این تاپیک قفل و آرشیو شده و تاپیک جدید با جمع بندی مطالب موجود ایجاد گردید.

کاربران عزیز میتوانید از این به بعد با مطالعه پستهای اول تاپیک
    ک.ارشد فرایند پذیرش دانشگاه پلی تکنیک میلان (پست اول به دقت خوانده شود) تمام اطلاعات مورد نیاز راجب دانشگاه پلیتکنیک را بدست اورید و اگر سوالی داشتید در تاپیک مربوطه مطرح کنید.

با تشکر
    مدیریت اپلای ابرود
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)