صفحه 3 از 792 نخستنخست 1234567891011121353103503 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 7918

موضوع: ک.ارشد - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک میلان (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مدارک..)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : poli technico di milano

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1
    سلام
    من تافل یا آیلیتس ندارم و تا مهر 88 نمیرسم
    آیا پلی تکنیک بدون مدرک زبان اپلای میده مثل بعضی از دانشگاهها خودش کلاس زبان میزاره بعد از قبولی اجازه تحصیلی بده
    من واسه دکتری معماری میخوام اپلای کنم
    با تشکر از دوستان
    http://pcsiwa.rett.polimi.it/~phdweb//eng/index.htm
    http://pcsiwa.rett.polimi.it/~phdweb...ione_borse.htm
    As you can see in the latter web page, the mininimum required scores are easiliy achievable.

Best Wishes
    Luck is the residue of hard work

نقل قول نوشته اصلی توسط nilo
    سلام مرسی برای راهنماییت. من لیسانس صنایع امو تافل 116 و GREهم 800و 520و4. تجربه کاری هم یه 6 ماه دارم. Ill be happy to help if u need more info .
    آيا اين دانشگاه GRE هم مي خواد ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin985
    آيا اين دانشگاه GRE هم مي خواد ؟
    نه GRE نمی خواد .

When is deadline for this university?

نقل قول نوشته اصلی توسط shabe mahtabi
    When is deadline for this university?
    11 may

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin985
    11 may
    شما ددلاین 11 May رو کجا دیدی ؟
    ددلاین دوره های مستر برای پاییز 2009 ، 27 March بوده که دیگه گذشته .
    http://www.polimi.it/english/academi...-340&apri=-318

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahin82
    شما ددلاین 11 May رو کجا دیدی ؟
    ددلاین دوره های مستر برای پاییز 2009 ، 27 March بوده که دیگه گذشته .
    http://www.polimi.it/english/academi...-340&apri=-318
    من عذر خواهي مي كنم. يادم رفت بگم اين براي دوره دكتري هست و البته اونم تاريخش 30 آپريل تموم شده بود كه ثبت نام آنلاين اون رو تا 11 مي تمديد كردند و بايد تا 29 مي هم اصل مدارك رو ارسال كنيم

Senior Member reza1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PHD Architecture in polimi

سلام
    من برای دکتری معماری در پلی تکنیک اپلای کردم کسی میدونه چقدر بعد جواب میدن
    و احتمال گرفتن اپلای در مقطع دکتری از این دانشگاه چقدره هست

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1
    سلام
    من برای دکتری معماری در پلی تکنیک اپلای کردم کسی میدونه چقدر بعد جواب میدن
    و احتمال گرفتن اپلای در مقطع دکتری از این دانشگاه چقدره هست

براي دكتري 20 جولاي اون طور كه خودشون گفتند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nilo
    hi,کسی از بورس خبری داره؟
    اکثر دانشگاههاىِ Italy بورسیه ميدن، البته اداره بورسیه اين كار و انجام ميده كه هيچ ارتباطى به دانشگاه نداره، بورسیه اين كشور شامل 2قسمت ۱) خوابگاه 2)مبلغِ نقدى

معمولاً مبلغِ نقدى كه شامل ۴۰۰۰ يورو در ۱ سال تحصيلى هست به ۹۹% از دانشجو ها تعلق ميگيره، و ۱% باقی مانده كه بورسیه بهشون نميدن معمولاً نقص پرونده دارن،و اما خوابگاه كه معمولاً به دانشجو-های سال اول تعلق نمى گيره چون براساسِ واحدهایی كه پاس ميشه شرايط براى گرفتن خوابگاه راحت تر ميشه، به عنوانِ مثال يك دانشجوى سال اول امتیازی برابرِ ۳۰۰ يا كمى بيشتر داره كه هر سال با پس كردن واحدهاى درسى اين شماره كم ميشه و هر قدر كه اين شماره كمتر بشه شما واجد شرايط گرفتن خوابگاه ميشيد.

سال اول همونطور كه گفتم بورسیه به همه طلاق ميگيره ولى براى اين كه سال دوم هم بهتون داده بشه بايد ۲۵ واحد درسى پس كنيد، كه اين تعداد واحد هر سال به صورت تصاعدی اضافه ميشه مثلا براى سال 2 باید ۵۰ واحد پاس كنيد در غير اين صورت نه تنها بورسیه بهتون تعلق نمى گيره بلكه بايد مبلغِ سالهاى قبل هم برگردونید به اداره بورس!!! پس به نفعتونه كه درس بخونيد اولا بايد قبل از اينكه ميايى مدارکت و كامل كنى،،،

كه اين مدارك به اين صورت هستن

* اگر پدرت كارمند هستند،فيشِ حقوقی یکساله ايشون كه بايد ببریشون براى ترجمه و بعد هم مهره سفارت بايد حتما روش بخوره

* اگر پدر فيشِ حقوقیشون زياده،يعنى مثلا سالى از ۲۰۰۰ -۳۰۰۰ يورو بيشترِ،،ترجيحا یه جوری دستکاریش كنين كه كمتر بشه ؛؛)

* اگر پدر كار ِ ادارى نكردن و فيشِ حقوقى ندارن،،برو يك شركتى،،جايى،،،كه آشناست،،بگو كه برات گواهى بِدن كه مثلا پدرت اونجا كار ميكنه و ماهى مثلا ۲۰۰.۰۰۰ تومن ميگيره،،يعنى سالى مثلا ۲۴۰۰ يورو

* اگر پدر در قيده حيات نيستن هم كه،،مدارك فوت،،

* اگر پدر سنشون زياد باشه كه بازم بهتر و ايشون ديگه واجد شرایطه براى بورس

خلاصه كه،،هزار و يك جور راه وجود دارهِ براى بورس گرفتن . اصلا نترسین!

من براى ترجمه،،ميرم پيش پرهام،،،توى میدان ضلع شمالِ شرقی توى يك بازارِ فرش طبقه ۶
    اونجا،،بسيار عالی بهت كمك ميكنن براى تهیه مدارك بورس
    و اين مدارک رو با خودت ميارى اينجا،،و در زمانِ مشخص بايد اول فرمِ بورس رو آنلاين ( اينترنتى ) بايد پر كنى،
    http://web1.dirittoallostudio.it/polimi/09/wsd/ این هم لینکش واسه سال 2009-2010 مخصوص دانشگاه پلیتکنیک میلان
    ،و اينجا هم مدارکت و بهشون بدى و در عرضِ ۱ ماه بهت ميگن كه چه رتبه ایی دارى در تحويل بورس و خوابگاه و ،،، تقدیمت ميشه
    ولى،،،بايد درس بخونى تا بورست و نگهدارى
    يه كمى سخته،، ولى شدنیه !!!
    politecnico di milano،،، سال اول تغريبا همه رو،،يعنى اون كسانى كه مدارکشون كامل باشه رو بورس ميكنه . به مبلغِ حدوداً ۴۰۰۰ يورو . چند حالت درِ براى درخواست،،،

borsa كه هامون بورس هستش و شامل پول ميشه ،،،
    mensa كه هامون غذا هستش
    residenza كه هامون خوابگاه هستش،،،

حالتهای زير براى درخواستِ اينها وجود داره،،،

ا.BORSA و MENSA و RESIDENZA رو درخواست ميكنى،،يعنى ميگى كه من هم پول ميخوام،،هم خوابگاه ميخوام و هم غذا،،،

در اين صورتخوابگاهی رو بهت ميدن كه تحت نظرِ ISU كه هامون سازمان بورس دهنده هستش،و خودشون ماهیانه از پول بورست كم ميكنن،،،و غذا ام ميدن كه اون رو هم كم ميكنن،،و در نهايت در ۲ قسط،،بهت ۲۰۰۰ يورو ميدن،،،يعنى يكبار حدود ۱۰۰۰ يورو،،و يك باره ديگه هم حدود ۱۰۰۰ يورو ِ ديگه

ب، حالت دوم اينه كه بگى ،،من فقط بورس ميخوام و غذا،،كه در اين صورت ديگه خوابگاه نمى گيرى و در نهايت فقط پول غذا رو كه فكر كنم حدودا ۶۰۰ يورو هستش رو از ۴۰۰۰ يورو كم ميكنن،دقیقش و نميدونم

C،حالت دیگه ایی هم وجود داره،،كه ميايى ميگى،،من فقط پول ميخوام،،،كه در اين حالت هم در ۲ قسط بهت ۴۰۰۰ يورو ميدن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)